facebook
Zapowiedź 2 kolejki Ekstraklasy
2018-11-02 11:01:16

Po raz pierwszy w komplecie zaprezentują się zespoły występujące w sezonie 2018/2019 w Tarnowskiej Lidze Futsalu Pawłowski Sport. W drugiej serii zadebiutuje m.in. Westovia Okna Pawłowski, a rywalem będzie Kasil Steel. Teoretycznie Westovia jest faworytem tego spotkania, ale beniaminek w swoim debiucie na najwyższym poziomie rozgrywek sprawił niespodziankę i chciałby to powtórzyć.

Ograli oni trzeci zespołów poprzedniego sezonu, Grupę Azoty PROREM i pełni nadziei przystąpią do drugiego spotkania. PROREM natomiast musi jak najszybciej zapomnieć o tym pojedynku i zebrać siły na Gryf Borzęcin. To spotkanie powinno być bardzo wyrównane, a szanse na zwycięstwo rozkładają się po równo. Bardzo dobrą dyspozycję zaprezentował przed tygodniem Topicar Auto Części i choć nie wygrali swojego meczu to zasygnalizowali, że powracają na dobrą drogę i będą się liczyć w walce o kolejny tytuł mistrzowski. W konfrontacji z Pchelkowsky / Edumocni liczą na pierwsze zwycięstwo, które ma ich popchać do kolejnych. Wicemistrzowie ligi, Sportmossimo.pl Grabówka chce powtórzyć udane starcia z poprzednich rozgrywek i walczyć o podium. Ważny jest pierwszy mecz, a Biała Gwiazda wydaje się być dobrym przeciwnikiem, gdyż dwa razy pokonali ich poprzednio. W dodatku gracze z Powiśla Dąbrowskiego nie mają dobrych humorów po pierwszej kolejce, a jedynym plusem jest to, że nie dali sobie strzelić dziesiątego gola. Faworyt spotkania jest więc jest widoczny, ale to parkiet zweryfikuje aktualną dyspozycję drużyn. Na prawdziwy hit wyrósł pojedynek lidera z mistrzem. Zakłady Mechaniczne kontra Lumaro Elbud to zestawienie dwóch bardzo mocnych kadrowo zespołów. Wydaje się, że te drużyny będą się liczyły w walce o tytuł, więc ten pojedynek może okazać się kluczem do sukcesu.

Przypomnienie:
- spadek drużyn z Ekstraklasy: miejsca 9 i 10

- pauza za żółte kartki obowiązuje po każdym parzystym napomnieniu

- należy dostarczyć Kartę Drużyny pobierz (.pdf) lub (.xlsx)

- do pobrania aktualny terminarz I rundy Ekstraklasy - pobierz (.pdf).

- Komunikat! Na prośbę gospodarzy hali informujemy, że rozgrzewka w holu przed wejściem na halę ma odbywać się bez piłek!
Przypominamy także o zachowaniu czystości na obiekcie, zarówno w szatniach, jak i na trybunach!Szczegóły kolejki 2
ID Gospodarz Wynik Gość Data Szczegóły
1 Westovia Okna Pawłowski : Kasil Steel 2018-11-04 17:55:00 Mecz do rozegrania
2 Topicar Auto Części : Pchelkowsky / Edumocni 2018-11-04 18:30:00 Mecz do rozegrania
3 Zakłady Mechaniczne : Lumaro Elbud 2018-11-04 19:05:00 Mecz do rozegrania
4 Grupa Azoty PROREM : Gryf Borzęcin 2018-11-04 19:40:00 Mecz do rozegrania
5 Sportmossimo.pl Grabówka : Biała Gwiazda 2018-11-04 20:15:00 Mecz do rozegrania


« Powrót

Terminarz rozgrywek futsalu Tarnów