facebook
I liga przed inauguracją
2018-10-12 14:46:10

Planowany początek rozgrywek Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport planowany był wstępnie już za tydzień, ale termin nieznacznie się przesunie i zaczynamy nowy sezon 2018/2019 w niedzielę 28 października. Rozgrywamy wszystkie mecze w niedziele na hali sportowej CKZiU (dawniej OKU) w Tarnowie, ul. Chemiczna 2.

Nie wszystkie drużyny potwierdziły udział w obecnym sezonie, a niedzielny termin niektórym nie przypadł do gustu. Tym samym stawka będzie wynosiła dziewięć drużyn, w rolę beniaminków wcielą się drużyny Dąbrovii i Polmark Victoria Wola Rzędzińska. Będzie też jeden spadkowicz z Ekstraklasy, a jest nim (B)oca Czemarol.
W tym roku nie będzie wyjątkowo rozegrany Puchar Ligi. Również barażu nie będzie, a do Ekstraklasy bezpośrednio awansują dwa najlepsze zespoły. Natomiast drużyna, która zajmie 9 lokatę na zakończenie zmagań relegowana będzie poziom niżej.

Poniżej prezentujemy terminarz na pierwszą kolejkę, a w pliku jest terminarz I rundy. Prosimy o zapoznanie się z propozycjami terminów, a o ewentualnych korektach poinformujemy najpóźniej w poniedziałek 22 października, na niespełna tydzień przed rozgrywkami!.

Terminarz I rundy I Ligi- pobierz (.pdf).

Dąbrovia - Kwiaty Pawęzów przeł.
15:35 zVami.tv - (B)oca Czemarol
16:10 Polmark Victoria Wola Rzędzińska - Westovia II Cerber
16:45 Topicar II Złomowanie Pojazdów - Alex Team Radłów
Crvena Zvezda - pauza* drużyna Dabrovii prosiła o przełożenie ich kolejek do trzeciej serii włącznie

Do pobrania jest także REGULAMIN ROZGRYWEK - pobierz (.pdf).« Powrót

Terminarz rozgrywek futsalu TarnówOldboje - liga TLF: