facebook
Futsalowe Turnieje - podsumowanie
2017-02-04 20:07:30

Futsalowy Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Tarnowa został rozegrany podczas ferii zimowych w pięciu kategoriach wiekowych: U-10, U-12, U-14, U-16 i U-18. Chętnych drużyn do udziału w rozgrywkach nie brakowało, a w najstarszej kategorii znalazły się także zespoły na liście rezerwowej.

Oprócz frekwencji cieszy także poziom rozgrywek i ciekawe rozstrzygnięcia. Poniżej wszystkie wyniki oraz galerie z minionych zawodów.

U-18 - Galeria, Galeria 2 - www.tarnow.pl, Galeria 3 - www.tarnow.pl

Grupa "A"
1. Red Crew - 9 pkt.
2. FC Skowronki - 4 pkt.
3. Progress Gym - 2 pkt.
4. Verduro - 2 pkt.

FC Skowronki - Progress Gym 0-0
FC Skowronki - Verduro 3-2
FC Skowronki - Red Crew 0-1
Progress Gym - Verduro 1-1
Progress Gym - Red Crew 1-2
Verduro - Red Crew 1-1


Grupa "B"
1. Seven Team - 7 pkt.
2. Wola Lubecka - 4 pkt.
3. Team XD - 3 pkt.
4. Victoria - 3 pkt.

Seven Team - Wola Lubecka 0-0
Wola Lubecka - Team XD 3-0
Seven Team - Team XD 2-1
Wola Lubecka - Victoria 0-1
Seven Team - Victoria 2-0
Team XD - Victoria 2-0

Grupa "C"
1. Tuchovia - 4 pkt.
2. Kocik Grabówka - 3 pkt.
3. SectorPro.pl - 1 pkt.

Tuchovia - Kocik Grabówka 1-0
Tuchovia - SectorPro.pl 0-0
Kocik Grabówka - SectorPro.pl 3-0

Finały:
Tuchovia - Seven Team 4-0
Seven Team - Red Crew 1-0
Tuchovia - Red Crew 2-1

U-16 - Galeria

Grupa "A"
1. Arkan I - 9 pkt.
2. Unia I - 6 pkt.
3. Progress Gym II - 3 pkt.
4. KS Jasna - 0 pkt.

Arkan I - Unia I 3-2
Unia I - Progress Gym II 1-0
Arkan I - Progress Gym II 2-1
Unia I - KS Jasna 3-0
Arkan I - KS Jasna 1-0
Progress Gym II - KS Jasna 1-0

Grupa "B"
1. Progress Gym I - 7 pkt.
2. Arkan II - 6 pkt.
3. Unia II - 4 pkt.
4. Kocik Grabówka - 0 pkt.

Progress Gym I - Arkan II 4-1
Arkan II - Unia II 1-0
Progress Gym I - Unia II 0-0
Progress Gym I - Kocik Grabówka 3-0
Arkan II - Kocik Grabówka 1-0
Unia II - Kocik Grabówka 4-0

półfinał:
Arkan I - Arkan II 0-1
Progress Gym I - Unia I 1-0

o 3 miejsce:
Arkan I - Unia I 0-3

finał:
Progress Gym I - Arkan II 1-0

U-14 - Galeria

Grupa "A"
1. Westovia - 9 pkt.
2. Wolania WRZ - 6 pkt.
3. KS Zieloni - 3 pkt.
4. ZSNN - 0 pkt.


Grupa "B"
1. EL-BUD Borzęcin - 9 pkt.
2. Kocik Grabówka - 4 pkt.
3. KS Jasna - 4 pkt.
4. LUKS Skrzyszów - 0 pkt.

KS Zieloni - ZSNN 2-0
Westovia - Wolania WRZ 2-1
LUKS Skrzyszów - Kocik Grabówka 0-3
EL-BUD Borzęcin - KS Jasna 2-0
KS Zieloni - Westovia 0-4
ZSNN - Wolania WRZ 0-3
LUKS Skrzyszów - EL-BUD Borzęcin 0-5
Kocik Grabówka - KS Jasna 2-2
KS Zieloni - Wolania WRZ 1-2
ZSNN - Westovia 1-4
LUKS Skrzyszów - KS Jasna 2-3
Kocik Grabówka - EL-BUD Borzęcin 0-1
4 miejsca: ZSNN - LUKS Skrzyszów 0-5
3 miejsca: KS Zieloni - KS Jasna 8-0
2 miejsca: Wolania WRZ - Kocik Grabówka 3-1
1 miejsca: EL-BUD Borzęcin - Westovia 4-2

U-12
Eliminacje:
Grupa "A"
1. Westovia 2005 - 6 pkt.
2. Błękitni - 3 pkt.
3. LUKS Skrzyszów - 0 pkt.


Grupa "B"
1. Wolania WRZ - 6 pkt.
2. Termalica II - 3 pkt.
3. Westovia 2005 B - 0 pkt.

Grupa "C"
1. Termalica - 6 pkt.
2. Unia - 3 pkt.
3. Westovia 2006 - 0 pkt.

Finały:
1. Westovia - 6 pkt.
2. Termalica - 3 pkt.
3. Wolania WRZ - 0 pkt.

Westovia - Wolania WRZ 1-0
Termalica - Wolania WRZ 2-0
Westovia - Termalica 1-0

U-10
Eliminacje:
Grupa "A"
1. Westovia 2007 - 4 pkt.
2. Błękitni - 4 pkt.
3. WBK 2008 - 0 pkt.


Grupa "B"
1. LUKS Skrzyszów - 6 pkt.
2. Westovia 2007 B - 3 pkt.
3. WBK 2008 B - 0 pkt.

Grupa "C"
1. Tarnovia - 4 pkt.
2. Pogoria Pogórska Wola - 2 pkt.
3. WueMJot - 1 pkt.

Finały:
1. LUKS Skrzyszów - 6 pkt.
2. Westovia - 3 pkt.
3. Tarnovia - 0 pkt.

Westovia - LUKS Skrzyszów 0-1
Tarnovia - LUKS Skrzyszów 0-2
Westovia - Tarnovia 1-0


« Powrót

Terminarz rozgrywek futsalu Tarnów