facebook
Turniej w ferie - terminarze - aktualizacja
2017-01-25 15:01:05

W poniedziałek dzięki zaangażowaniu środków Urzędu Miasta Tarnowa przystąpimy rozgrywek futsalu w ferie dla U-10,U-12, U-14, U-16, U-18. Futsalowy Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Tarnowa rozgrywany będzie od poniedziałku do piątku w godz. 13:00 - 16:00 na hali sportowej TOSiR, ul. Krupnicza w Tarnowie. Poniżej prezentujemy terminarze zawodów.

U-10 (2007 i mł) poniedziałek 30 stycznia 13:00- 16:00
10 zespołów podzielonych na dwie grupy. Na końcu zwycięzcy grup zagrają mecz finałowy, a drugie miejsca stoczą pojedynek o 3 miejsce.

U-12 (2005 i mł) wtorek 31 stycznia 13:00- 16:00
10 zespołów podzielonych na dwie grupy. Na końcu zwycięzcy grup zagrają mecz finałowy, a drugie miejsca stoczą pojedynek o 3 miejsce.

U-14 (2003 i mł) środa 1 lutego 13:00- 16:00

Grupa "A"
1. KS Zieloni
2. ZSNN
3. Westovia
4. Wolania WRZ


Grupa "B"
1. LUKS Skrzyszów
2. Kocik Grabówka
3. EL-BUD Borzęcin
4. KS Jasna


13:00 A1?A2 KS Zieloni - ZSNN
13:11 A3?A4 Westovia - Wolania WRZ
13:22 B1?B2 LUKS Skrzyszów - Kocik Grabówka
13:33 B3?B4 EL-BUD Borzęcin - KS Jasna
13:44 A1?A3 KS Zieloni - Westovia
13:55 A2?A4 ZSNN - Wolania WRZ
14:06 B1?B3 LUKS Skrzyszów - EL-BUD Borzęcin
14:17 B2?B4 Kocik Grabówka - KS Jasna
14:28 A1?A4 KS Zieloni - Wolania WRZ
14:39 A2?A3 ZSNN - Westovia
14:50 B1?B4 LUKS Skrzyszów - KS Jasna
15:01 B2?B3 Kocik Grabówka - EL-BUD Borzęcin
15:12 4 miejsca -
15:23 3 miejsca -
15:34 2 miejsca -
15:45 1 miejsca -

Czas gry: 1x 9 minut


U-16 (2001 i mł) czwartek 2 lutego 13:00- 16:00

Grupa "A"
1. Unia I
2. Progress Gym Wojnicz
3. Sportmossimo.pl

Grupa "B"
1. Unia II
2. Arkan Śmigno
3. Kocik Grabówka

Grupa "C"
1. Unia III
2. KS Jasna
3. Arkan Śmigno II

13:00 A1?A2 Unia I - Progress Gym Wojnicz
13:14 B1?B2 Unia II ? Arkan Śmigno
13:28 C1?C2 Unia III - KS Jasna
13:42 A1?A3 Unia I - Sportmossimo.pl
13:56 B1?B3 Unia II - Kocik Grabówka
14:10 C1?C3 Unia III ? Arkan Śmigno II
14:24 A2?A3 Progress Gym Wojnicz - Sportmossimo.pl
14:38 B2?B3 Arkan Śmigno ? Kocik Grabówka
14:52 C2?C3 KS Jasna ? Arkan Śmigno II
15:06 I półfinał ? 1A-2ABC (najlepsza drużyna z 2 miejsca)
15:20 II półfinał - 1B-1C
15:34 o 3 miejsce -
15:48 finał -

Czas gry 12 minut.


U-18 (1999 i mł) piątek 3 lutego 13:00- 16:00

Grupa A
FC Skowronki
Victoria
Red Crew
Kocik Grabówka
Grupa B
GoldenFive
TeamXD
Verduro
Grupa C
TeamXD
GoldenFive
SectorPRO.pl
Grupa D
SectorPRO.pl II
Seven Team
Tuchovia
13:00 A1 - A2 FC Skowronki - Victoria
13:10 B1 - B2 GoldenFive - TeamXD
13:20 C1 - C2 TeamXD - GoldenFive
13:30 A1 - A4 FC Skowronki ? Kocik Grabówka
13:40 D1 - D2 SectorPRO.pl II ? Seven Team
13:50 A2 - A3 Victoria - Red Crew
14:00 B2 - B3 TeamXD - Verduro
14:10 C2 - C3 GoldenFive - SectorPRO.pl
14:20 A2 ? A4 Victoria ? Kocik Grabówka
14:30 D2 - D3 Seven Team - Tuchovia
14:40 A1 - A3 FC Skowronki - Red Crew
14:50 B1 - B3 GoldenFive - Verduro
15:00 C1 - C3 TeamXD - SectorPRO.pl
15:10 D1 - D3 SectorPRO.pl II - Tuchovia
15:20 A3 ? A4 Red Crew ? Kocik Grabówka
15:30 I półfinał (1m. A - 1m. B)
15:40 II półfinał (1m. C - 1m. D)
15:50 o 3 miejsce
16:00 o 1 miejsce
Czas gry 1x 8 minut.

Zwycięzcy grup grają w półfinale, a następnie w finale.


« Powrót

Terminarz rozgrywek futsalu Tarnów