facebook
Inauguracja MTLF już za 2 dni
2016-11-24 16:14:11

Młodzieżowa Tarnowska Liga Futsalu U-14, U-16 i U-18 o Puchar Prezydenta Miasta Tarnowa nie byłaby możliwa gdyby nie współfinansowanie projektu z Budżetu Miasta Tarnowa. Ze względu na nieoczekiwane problemy z halą sportową, te zmagania zostaną przyspieszone i już za 2 dni (tj. sobota 26 listopada) wszystkie zespoły przystąpią do swoich pierwszych pojedynków.

Zmieniona została także arena zmagań i będzie to Hala Sportowa TOSiR, ul. Krupnicza.

Pełen terminarz rozgrywek MTLF - pobierz pdf



Podstawowe informacje dotyczące rozgrywek:
* Kategorie:
U-14 - rocznik 2003 i młodsi
U-16 - rocznik 2001 i młodsi
U-18 - rocznik 1999 i młodsi

* Miejsce rozgrywek: Hala Sportowa TOSiR, ul. Krupnicza

* Terminy rozgrywek:
- 1 kolejka - 26 listopad/ U-14, U-16, U-18
- 2 kolejka - 4 grudzień/ U-18
- 3 kolejka - 11 grudzień/ U-14, U-16, U-18

* nie będą prowadzone statystyki najlepszego bramkarza i najlepszego strzelca, a organizatorzy wybiorą najlepszego zawodnika danej kategorii wiekowej

* czas gry: każdy mecz 1x 10 minut

* przedłużony rzut karny: po 3 i każdym następnym napomnieniu

U-14
08:00 EL-BUD - WBK I
08:12 WRK I - Omega Rzuchowa
08:24 WRK II - KS Jasna
08:36 WBK II - Kocik Grabówka
08:48 EL-BUD - WRK I
09:00 WBK I - WBK II
09:12 Omega Rzuchowa - KS Jasna
09:24 WRK II - Kocik Grabówka
09:36 WRK II - WBK I
09:48 WBK II - Omega Rzuchowa
10:00 KS Jasna - EL-BUD
10:12 Kocik Grabówka - WRK I
10:24 WBK I - WRK I
10:36 KS Jasna - WBK II
10:48 Omega Rzuchowa - WRK II
11:00 Kocik Grabówka - EL-BUD

U-16
11:12 Arkan Śmigno - KS Jasna
11:24 Apul Tarnów - Omega Rzuchowa
11:36 Arkan II Śmigno - Kocik Grabówka
11:48 Arkan Śmigno - Apul Tarnów
12:00 KS Jasna - AFT MPEC
12:12 Omega Rzuchowa - Kocik Grabówka
12:24 Arkan II Śmigno - KS Jasna
12:36 AFT MPEC - Omega Rzuchowa
12:48 Kocik Grabówka - Arkan Śmigno

U-18
13:00 RED CREW - SectorPRO.pl
13:12 AFT MPEC - Kocik Grabówka
13:24 Seven Team - Pelikany
13:36 SectorPRO.pl - AFT MPEC
13:48 Pelikany - RED CREW
14:00 Kocik Grabówka - Seven Team
14:12 RED CREW - AFT MPEC
14:24 SectorPRO.pl - Seven Team
14:36 Kocik Grabówka - Pelikany
14:48 AFT MPEC - Seven Team
15:00 Kocik Grabówka - RED CREW
15:12 SectorPRO.pl - Pelikany
15:24 RED CREW - Seven Team
15:36 SectorPRO.pl - Kocik Grabówka
15:48 Pelikany - AFT MPEC
16:00 Pogórze Pleśna - FC Skowronki
16:12 Verduro - Sto Twarzy Złomiarzy
16:24 Pogórze Pleśna - SectorPRO.pl II
16:36 Verduro - FC Skowronki
16:48 Sto Twarzy Złomiarzy - SectorPRO.pl II
17:00 Verduro - Pogórze Pleśna
17:12 FC Skowronki - Sto Twarzy Złomiarzy
17:24 Verduro - SectorPRO.pl II
17:36 Sto Twarzy Złomiarzy - Pogórze Pleśna
17:48 FC Skowronki - SectorPRO.pl II


« Powrót

Terminarz rozgrywek futsalu Tarnów