Ekstraklasa   I liga   II liga   Old - I liga   16   18   14   Liga Letnia   Old - II liga   

Strzelcy     Kartki     Tabela     Wyniki spotkań     Gracze pauzujący
LIGA: I liga
L.P Imie i Nazwisko Bramek
1 Arkadiusz Wajda

Sportmossimo.pl Grabówka II
38
2 Patryk Mróz

Polmark Victoria Wola Rzędzińska
25
3 Rafał Mania

Topicar II Złomowanie Pojazdów
18
4 Patryk Bielik

zVami.tv
17
5 Łukasz Wójcik

Westovia II Cerber
16
6 Aleksander Jarosz

Westovia II Cerber
15
7 Krystian Kozioł

(B)oca Czemarol
15
8 Dawid Lizak

Dąbrovia
13
9 Karol Janiec

(B)oca Czemarol
11
10 Marcin Miodowski

Dąbrovia
11
11 Krzysztof Kocoł

Topicar II Złomowanie Pojazdów
10
12 Mateusz Ludwa

Kwiaty Pawęzów
10
13 Tomasz Mikoś

Topicar II Złomowanie Pojazdów
10
14 Marek Krzak

Dąbrovia
9
15 Bartłomiej Ogiela

(B)oca Czemarol
9
16 Łukasz Tybor

Crvena Zvezda
9
17 Michał Cielczyk

Dąbrovia
8
18 Dominik Gąsawski

Alex Team Radłów
8
19 Patryk Jaśkiewicz

Sportmossimo.pl Grabówka II
8
20 Łukasz Kulpa

zVami.tv
8
21 Piotr Pacura

Topicar II Złomowanie Pojazdów
8
22 Arkadiusz Rajczyk

Sportmossimo.pl Grabówka II
8
23 Piotr Wróbel

Dąbrovia
8
24 Michał Gostek

Alex Team Radłów
7
25 Jacek Surowiczko

Crvena Zvezda
7
26 Patryk Wajda

Sportmossimo.pl Grabówka II
7
27 Marian Kołodziej

Topicar II Złomowanie Pojazdów
6
28 Dariusz Rajczyk

Sportmossimo.pl Grabówka II
6
29 Dominik Bielik

zVami.tv
5
30 Mateusz Brzuchacz

Sportmossimo.pl Grabówka II
5
31 Tomasz Graniczkowski

Kwiaty Pawęzów
5
32 Bartosz Iwaniec

Dąbrovia
5
33 Marek Nalepka

Westovia II Cerber
5
34 Adrian Rawita

Sportmossimo.pl Grabówka II
5
35 Norbert Stachura

Dąbrovia
5
36 Albert Stolarz

Topicar II Złomowanie Pojazdów
5
37 Kacper Szot

Polmark Victoria Wola Rzędzińska
5
38 Mateusz Zając

Polmark Victoria Wola Rzędzińska
5
39 Paweł Jarosz

Topicar II Złomowanie Pojazdów
4
40 Maciej Kardyś

zVami.tv
4
41 Mateusz Mędala

Kwiaty Pawęzów
4
42 Bartłomiej Padło

Alex Team Radłów
4
43 Maciej Pochroń

Crvena Zvezda
4
44 Tomasz Sikorski

Crvena Zvezda
4
45 Piotr Stolarczyk

(B)oca Czemarol
4
46 Michał Bryndal

Polmark Victoria Wola Rzędzińska
3
47 Dominik Gorczyca

(B)oca Czemarol
3
48 Paweł Kasprzyk

Westovia II Cerber
3
49 Artur Koza

Westovia II Cerber
3
50 Paweł Lubera

Dąbrovia
3
51 Dawid Ludwa

Kwiaty Pawęzów
3
52 Adam Majka

Dąbrovia
3
53 Patryk Malinowski

(B)oca Czemarol
3
54 Mateusz Rzepka

Dąbrovia
3
55 Dawid Siemiński

Polmark Victoria Wola Rzędzińska
3
56 Paweł Soja

Sportmossimo.pl Grabówka II
3
57 Jarosław Stańczyk

(B)oca Czemarol
3
58 Kamil Szkutnik

zVami.tv
3
59 Dominik Wiśniowski

Dąbrovia
3
60 Karol Witek

Polmark Victoria Wola Rzędzińska
3
61 Artur Aksamit

Westovia II Cerber
2
62 Paweł Bała

Crvena Zvezda
2
63 Krzysztof Batko

Topicar II Złomowanie Pojazdów
2
64 Kamil Bryndal

Polmark Victoria Wola Rzędzińska
2
65 Andrzej Firlit

(B)oca Czemarol
2
66 Dawid Foszt

Kwiaty Pawęzów
2
67 Kamil Jurczyk

Polmark Victoria Wola Rzędzińska
2
68 Mateusz Jurczyk

Westovia II Cerber
2
69 Mateusz Kłęk

Kwiaty Pawęzów
2
70 Robert Kozioł

Kwiaty Pawęzów
2
71 Marcin Ligęza

zVami.tv
2
72 Dawid Mucha

zVami.tv
2
73 Maciej Podlasiewicz

Kwiaty Pawęzów
2
74 Daniel Rąpała

(B)oca Czemarol
2
75 Mirosław Strycharz

Alex Team Radłów
2
76 Łukasz Węgrzyn

Alex Team Radłów
2
77 Maciej Aleksiewicz

Alex Team Radłów
1
78 Mariusz Babiarz

Sportmossimo.pl Grabówka II
1
79 Adrian Babiarz

(B)oca Czemarol
1
80 Marcin Dolot

zVami.tv
1
81 Piotr Fijał

Dąbrovia
1
82 Dariusz Grabiec

Alex Team Radłów
1
83 Paweł Janas

Crvena Zvezda
1
84 Paweł Klimek

Crvena Zvezda
1
85 Konrad Kocoł

Topicar II Złomowanie Pojazdów
1
86 Marek Kowalik

Westovia II Cerber
1
87 Hubert Król

Kwiaty Pawęzów
1
88 Maksymilian Maik

zVami.tv
1
89 Paweł Marcinkowski

Westovia II Cerber
1
90 Paweł Misiura

Kwiaty Pawęzów
1
91 Jakub Mordyl

Polmark Victoria Wola Rzędzińska
1
92 Jan Niedbała

zVami.tv
1
93 Kacper Osmola

Polmark Victoria Wola Rzędzińska
1
94 Jakub Pacura

Topicar II Złomowanie Pojazdów
1
95 Krystian Pająk

Alex Team Radłów
1
96 Kamil Panek

Alex Team Radłów
1
97 Marcin Patulski

Alex Team Radłów
1
98 Piotr Srebro

Westovia II Cerber
1
99 Tomasz Sysło

Topicar II Złomowanie Pojazdów
1
100 Tomasz Szwiec

Alex Team Radłów
1
101 Michał Szwiec

Alex Team Radłów
1
102 Sebastian Włodek

Westovia II Cerber
1
103 Bartłomiej Zając

Polmark Victoria Wola Rzędzińska
1