facebook
Triumfator ligi najlepszy w historii rozgrywek
2019-03-11 13:49:45
Żadnego zaskoczenia nie było podczas ostatniej, osiemnastej kolejki Ekstraklasy Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport. Niemal wszystkie mecze były jednak bardzo zacięte i wyrównane, choć szanse na zmiany pozycji były tylko matematyczne. Dotyczyło to także obsady pierwszego miejsca, gdyż Lumaro Elbud mogłoby wypuścić z "rąk" prowadzenie pod dwoma wyjątkowymi czynnikami. Pierwszym z nich byłaby porażka, a drugim bardzo wysokie zwycięstwo Zakładów Mechanicznych.
Więcej


Jedni w górę, drudzy w dół
2019-03-11 12:41:15
Pierwszy mecz w ostatniej, osiemnastej kolejce I ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport miał dostarczyć kibicom odpowiedź, czy Sportmossimo.pl Grabówka II "zabierze" awans jednej z aspirujących drużyn. Niestety, ale nie udało im się zestawić odpowiedniej kadry, dzięki czemu Kwiaty Pawęzów zainkasowały darmowy komplet punktów. Dąbrovia już bez wyjścia na parkiet cieszyć się mogła z awansu, a mecz z Polmark Victoria Wola Rzędzińska był dla nich pojedynkiem bez presji.
Więcej


Zapowiedź 18 kolejki Ekstraklasy
2019-03-09 07:32:35
Tylko katastrofa musiałaby sprawić, żeby Lumaro Elbud nie zdobyło trzeciego z rzędu tytułu mistrzowskiego. W aktualnym sezonie Ekstraklasy Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport stracili punkty w trzech spotkaniach i wszystko to miało miejsce w pierwszej rundzie. Druga część jest dla nich niezwykle udana, gdyż wygrali wszystkie mecze i tą passę chcą utrzymać do końca. Zwycięstwo, czy chociażby remis z Topicarem Auto Części będzie dla nich i dla całych rozgrywek historycznym wydarzeniem. Trzy razy z rzędu jeszcze nikt nie cieszył się z triumfu z tych zawodach.
Więcej


Zapowiedź 18 kolejki I ligi
2019-03-09 07:13:46
Kto awansuje do Ekstraklasy Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport dowiemy się już w niedzielę, gdyż będzie to ostatnia, osiemnasta kolejka. Na pewno padnie też odpowiedź na pytanie, kto się pożegna z I ligą, choć tu już wiadomo, że jedną z tych drużyn będzie Alex Team Radłów, który swój ostatni mecz na tym poziomie rozegra z Topicar II Złomowanie Pojazdów.
Więcej


"Futsal w Tarnowie" - sezon IX, odc. 128
2019-03-06 15:15:29
To już dziewiąty sezon, kiedy program "FUTSAL w TARNOWIE" emitowany jest przez telewizję zVami.tv. Zapraszamy na nowy odcinek (Odcinek 128, sezon IX).

Na stronie znajduje się również ankieta dotycząca najładniej bramki zdobytej w minionej kolejce. Przed tygodniem najładniejszą bramkę, zdaniem głosujących, zdobył Arkadiusz Szczerba.


Przedłużone rzuty karne kluczem do mistrzostwa
2019-03-04 12:31:54
W minioną niedzielę została rozegrana przedostatnia seria Ekstraklasy Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport, ale jeszcze na ostateczne rozstrzygnięcia trzeba poczekać. Przede wszystkim te kwestie dotyczą najważniejszych miejsc na górze ligowej tabeli, gdyż spadkowiczów poznaliśmy już wcześniej. Z zawodów wycofał się już wcześniej Pchelkowsky / Edumocni, dzięki czemu Westovia Okna Pawłowski i Biała Gwiazda otrzymały w tej serii darmowe punkty.
Więcej


Dopiero ostatnia kolejka wyjaśni sytuację
2019-03-04 11:26:03
Nieobecność Sportmossimo.pl Grabówka II w przedostatniej kolejce I ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport była oczywista, gdyż ci rozegrali swój mecz awansem. Jednakże zdobyte przez nich punkty pozwalają w dalszym ciągu utrzymywać się w ścisłej czołówce. Ich bardzo dobra postawa trzyma w napięciu pozostałe drużyny i nie tylko te z I ligi, ale także występującą w Ekstraklasie Białą Gwiazdę. Ci liczyli, że już teraz będą cieszyli się z utrzymania, ale swój mecz musiałaby przegrać (B)oca Czemarol.
Więcej


Zaskoczenia nie było w ostatnim rozdaniu
2019-03-04 10:55:25
Na zakończenie sezonu 2018/2019 II ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport zaplanowane było pięć spotkań, a trzy z nich miał rozegrać Alex Zakliczyn, który gonił w tabeli Shadows Stars i musiał wygrać wszystkie trzy mecze, by zająć pierwszą lokatę. Okazało się, że z tych trzech spotkań rozegrali tylko jedno, a w dwóch pozostałych cieszyli się z punktów bez wychodzenia na parkiet. #WalczymyoZłoto i WiaLan Tarnów nie zdołali zebrać wystarczającej kadry i te spotkania nie doszły do skutku.
Więcej


Ostatnie podrygi oldbojów w sezonie
2019-03-04 10:54:01
Dobiegły końca rozgrywki z udziałem oldbojów, a po rozegranych zawodach w formie ligowej, po raz pierwszy powstała opcja rozegrania w formie pucharowej. Było to zwieńczenie zmagań, a do udziału zaproszone były wszystkie drużyny. Nie udało się jednak rozegrać w komplecie tej rywalizacji, a w stawce znalazło się pięć drużyn. Faworytem bez wątpienia był Topicar AC i zgodnie z oczekiwaniami nie dał szans swoim oponentom.
Więcej


Zapowiedź 17 kolejki Ekstraklasy
2019-03-01 10:43:57
W końcu dobre wieści napływają do obozu Białej Gwiazdy, która w najbliższą niedzielę zakończy zmagania w Ekstraklasie Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport. Po wycofaniu się drużyny Pchelkowsky / Edumocni tym razem punkty za walkower otrzyma Westovia Okna Pawłowski i właśnie Biała Gwiazda, która może jeszcze bardziej powiększyć swój dorobek punktowy na koniec zmagań.
Więcej

Terminarz rozgrywek futsalu Tarnów
» Tabela wyników
» Wyniki spotkań
» Strzelcy
» Kartki
» Pauzujący