facebook
Zapowiedź 3 kolejki Ligi Oldbojów
2020-03-02 13:55:23
W najbliższą środę po raz trzeci na parkiet Areny Jaskółka Tarnów wybiegną najstarsi zawodnicy występujący w rozgrywkach Tarnowskiej Ligi Futsalu. Po ostatnich rozstrzygnięciach Rock N` Roll mocno wysunął się na prowadzenie i występuje w roli zdecydowanego faworyta. Ich rywalami w 3 kolejce będzie Sportmossimo.pl Grabówka i Zakłady Mechaniczne, więc nie wydaje się, by nastąpiła niespodzianka.
Więcej


Zapowiedź 9 kolejki II ligi gr. A
2020-03-01 14:05:51
Nie trzy, a sześć spotkań będzie miało miejsce w ostatniej kolejce II ligi gr. A Tarnowskiej Ligi Futsalu. Losy spadku są niemal przesądzone, ale jeszcze cień szansy na utrzymanie ma Alex Team Radłów, który może dogonić Rekiny. Musieliby wygrać wszystkie swoje mecze w tym dniu, a rywal wszystkie trzy przegrać. Te zespoły grają największą ilość spotkań, ale na końcu zagrają między sobą i może się to okazać doskonałym zakończeniem sezonu.
Więcej


Zapowiedź 9 kolejki I ligi
2020-03-01 13:54:23
Swój kolejny awans może świętować Alex Zakliczyn, a w dziewiątej kolejce I ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu pożegnają się meczem z Kwiatami Pawęzów. To co najistotniejsze w tej ostatnie serii to potyczka Lucky Losers Grabówka z Białą Gwiazdą. Ci pierwsi zostali przed tygodniem pozbawieni wszelkich złudzeń i plany awansu muszą przełożyć na następny rok.
Więcej


Zapowiedź 9 kolejki Ekstraklasy
2020-03-01 13:43:44
Nowego mistrza Tarnowskiej Ligi Futsalu już poznaliśmy, ale pozostałe rozstrzygnięcia będą znane dopiero w ostatniej serii zmagań w Ekstraklasie. Kasil Steel na skutek wycofania się drużyny Lumaro Elbud otrzyma trzy punkty i przynajmniej na chwilę opuści strefę spadkową. Ich miejsce zajmie Sportmossimo.pl Grabówka, która musi wywalczyć co najmniej jeden punkt, aby zapewnić sobie utrzymanie.
Więcej


Zwycięstwo planowane i niespodziewane
2020-02-28 23:40:49
Ostatnia kolejka II ligi gr. "B" Tarnowskiej Ligi Futsalu dobiegła końca. Krótki, aczkolwiek intensywny sezon dla niektórych jest szansą do szybkiego awansu, a dla drugich szybkiego spadku. W tym przypadku Fizjoterapia Remaks już wcześniej zagwarantowała sobie udział w I lidze, co dla tej drużyny będzie powrotem na "swoje miejsce", gdyż już tam występowali prze kilka lat i teraz ponownie podejmą próbę o najwyższe cele.
Więcej


Trzy zespoły już opuszczają I ligę
2020-02-28 12:37:45
Definitywnie rozstrzygnęły się już losy drużyn, które z końcem sezonu pożegnają się z I ligą Tarnowskiej Ligi Futsalu. Głównie za sprawą drużyny zVami.tv, która poprosiła o możliwość rozegrania dwóch spotkań w jednym dniu, by zamknąć obecny sezon. Do tej pory na swoim koncie mieli zaledwie jeden punkt, ale dwie ewentualne wygrane dawałyby im spore nadzieje na utrzymanie, tym bardziej, że obydwa spotkania grali z bezpośrednimi rywalami.
Więcej


Unia Tarnów wystąpi w barażu o awans do I ligi
2020-02-28 10:37:47
Udany początek sezonu w 2 Lidze Futsalu Małopolsko-Świętokrzyskiej z udziałem Unii Tarnów rozbudził nadzieje na awans i grę w 1 lidze. Problem pojawił się w dwóch meczach, gdyż nieoczekiwany remis z GKS Futsal Nowiny i porażka z AZS UEK Kraków sprawiły, że ci ostatni byli na najlepszej drodze do zajęcia pierwszego miejsca w sezonie 2019/2020. Jedyną szansą "Jaskółek" był strata punktów krakowian w starciu z drużyną Nowin.
Więcej


Pierwsza wygrana pozwoliła opuścić ostatnie miejsce
2020-02-27 11:02:11
Na prośbę drużyny Topicar AC ich udział w drugiej kolejce Ligi Oldbojów TLF został przesunięty na dwie kolejne rundy. Jak się okazało jest to jedyna drużyna, która jeszcze nie poznała smaku zwycięstwa, gdyż pierwszą wygraną może w końcu pochwalić się Sportmossimo.pl Grabówka. Po pierwszej kompletnie nieudanej kolejce, w drugiej liczyli na zdecydowanie lepszy występ i faktycznie taki był, choć znów przytrafiły im się dwie porażki.
Więcej


"Futsal w Tarnowie" - sezon X, odc. 138
2020-02-26 11:56:22
To już dziesiąty sezon, kiedy program "FUTSAL w TARNOWIE" emitowany jest przez telewizję zVami.tv. Zapraszamy na nowy odcinek (Odcinek 138, sezon X).

Na stronie znajduje się również ankieta dotycząca najładniej bramki zdobytej w minionej kolejce.


Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta
2020-02-26 11:48:26
Mecz ósmej kolejki II ligi gr "A" Tarnowskiej Ligi Futsalu pomiędzy Relax Zaczarnie, a Alex Team Radłów nie mógł mieć innego faworyta. Relax wygrał wszystkie swoje mecze, czym zapewnił sobie już wcześniej pierwsze miejsce, gwarantujące awans do I ligi. Po drugiej stronie zaś meldowała się drużyna z przeciwnościami, która po spadku z I ligi nie może znaleźć patentu na ogranie przeciwników, ani nawet na remis. Z gry nie muszą się absolutnie wstydzić, ale statystki związane z golami są bardzo niekorzystne.
Więcej

Terminarz rozgrywek futsalu Tarnów
» Tabela wyników
» Wyniki spotkań
» Strzelcy
» Kartki
» Pauzujący
Oldboje - liga TLF: