facebook
Westovia Tarnów Wicemistrzem Polski
2019-07-01 16:51:28
VI Mistrzostwa Polski Oldbojów w piłce nożnej 6-osobowej zostały rozegrane w miniony weekend na stadionie Zagłębie Sosnowiec. Z każdym rokiem przybywa drużyn, a poziom sportowy jest coraz wyższy. Do tej pory Westovia Tarnów jako reprezentacja Tarnowskiej Ligi Futsalu dwukrotnie znajdowała się na najniższym stopniu podium, ale tym razem tarnowianie poprawili swój wynik. W rozgrywkach grupowych bardzo dobrze spisywali się wygrywając trzy spotkania i przegrywając jedno, z gospodarzami w ostatniej sekundzie meczu.
Więcej


Zapowiedź 3 kolejki Ligi Letniej (zaległej)
2019-07-01 16:45:49
Przed nami 3 kolejka Ligi Leniej i jest zaległa seria, która zostanie rozegrana jako ostatnia. Tym samym zapadną już wszystkie rozstrzygnięcia, a do tej pory jeszcze nic nie jest wiadome. Najważniejszy punkt dnia to konfrontacja o tytuł mistrzowski, a tu Westovia Okna Pawłowski będzie broniła trzypunktowej przewagi, więc Sportmossimo.pl Grabówka musi wygrać ten mecz, aby przełamać dotychczasową passę rywala.
Więcej


Nadrobili zaległości
2019-06-25 22:24:18
Po majowych perypetiach związanych z pogodą, aż dwie kolejki zostały przesunięte na późniejszy termin. W dodatku z różnych względów Westovia Okna Pawłowski nie mogła rozegrać swoich spotkań, gdyż na prośbę przeciwników musieli zmienić termin rozegrania meczu. Nadszedł więc czas, kiedy trzeba było nadrobić zaległości, a w tej zaległej kolejce mieli mieć trzy spotkanie. Aby jednak tego uniknąć swój pierwszy mecz z Crveną Zvezda rozegrali nietypowo w piątek i zgodnie z przewidywaniami zainkasowali pierwszy komplet punktów.
Więcej


Zapowiedź 2 kolejki Ligi Letniej (zaległej)
2019-06-24 12:13:37
Westovia Okna Pawłowski miała zaplanowane trzy spotkania podczas 2 kolejki Ligi Letniej. Po wcześniejszych ustalenia rozegrała ona jednak mecz awansem z Crveną Zvezda i w najbliższy wtorek będą mieli dwa mecze do rozegrania. najpierw stoczą bój z Topicar AC, a następnie z DPD Tarnów i jeśli dwukrotnie wyjdą zwycięsko z tych potyczek to wówczas może się okazać, że ponownie będą się cieszyli z ostatecznego zwycięstwa.
Więcej


Młodzieżowe zmagania w wakacje
2019-06-22 16:33:43


Wygrane dotychczasowych autsajderów
2019-06-19 10:29:30
Już dziś powinniśmy poznać mistrza Ligi Letniej 2019, gdyż została rozegrana ostatnia seria zmagań. Ze względu na majową, deszczową pogodę drużyny mają przed sobą jeszcze dwie zaległe kolejki, więc dopiero wtedy zapadną ostateczne rozstrzygnięcia. Najbliżej celu ponownie wydaje się być Westovia Okna Pawłowski, która będąc na pozycji lidera nie miała teraz przeciwnika. Szansę na ich prześcignięcie miały dwa zespoły, które bardzo chcą się liczyć w walce o tytuł.
Więcej


Zapowiedź 7 kolejki Ligi Letniej
2019-06-17 15:16:21
Siódma kolejka Ligi Letniej miała być tą ostatnią do rozegrania i wszystkie rozstrzygnięcia powinny być już znane. Perypetie związane z pogodą sprawiły, że dwie kolejki zostały przełożone i rozegrane one zostaną w dwóch następnych tygodniach. Dopiero wtedy będą znane wszystkie szczegóły dotyczące tych rozgrywek.
Więcej


Zaproszenie na turniej do Gorlic
2019-06-17 15:05:29
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gorlicach zaprasza na turniej Piłki Nożnej "MAŁEGO POLA" O Puchar Burmistrza Miasta Gorlice. Tradycyjnie odbędzie się on w pierwszy weekend lipca, który w tym roku przypada na dzień 6-7.07.2019r. Rozgrywki zostaną przeprowadzone na stadionie OSiR Gorlice przy ul. Sienkiewicza 15. Zgłoszenia do 3 lipca 2019r. do godz. 11:00, w tym dniu odbędzie się również losowanie grup.
Więcej


Niepokonany został już tylko jeden
2019-06-12 10:14:02
Jedyną drużyną bez punktów w Lidze Letniej 2019 pozostawała dotąd Crvena Zvezda i niewiele osób wierzyło, że uda się to zrobić w 6 kolejce. Mając jednak w pamięci ich pojedynek z hali przeciwko Topicar AC można było jednak mieć nadzieję na dobry wyrównany mecz i jakąś niespodziankę. Pierwsze minuty jednak należały do "mechaników" i narzucony swój styl gry powoli zaczął przynosić spodziewane efekty.
Więcej


Zapowiedź 6 kolejki Ligi Letniej
2019-06-11 09:23:31
Tym razem DPD Tarnów poprosiło o przełożenie spotkania ze Sportmossimo.pl Grabówka, co spowodowało "okienko" podczas 6 kolejki Ligi Letniej. Aby jednak uniknąć takiego rozwiązania to po swój mecz rozegrają niepokonane dotąd zespoły Panoramy GSM i Westovii Okna Pawłowski. Będzie to dla nich drugi w tym dniu pojedynek, więc może się okazać, że jedna z nich, albo obydwie przystąpią do tego meczu z jakąś stratą punktów. W przeciwnym razie będzie to pojedynek na szczycie tabeli ligowej.
Więcej

Terminarz rozgrywek futsalu Tarnów
» Tabela wyników
» Wyniki spotkań
» Strzelcy
» Kartki
» Pauzujący