facebook
Zaliczka z pierwszych minut wystarczyła
2018-01-18 10:52:11
Jedenasta kolejka III ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport to pięć rozegranych spotkań i nie odnotowano żadnych niespodzianek. Główny faworyt zmagań, Alex Zakliczyn mimo początkowych zawirowań i straty gola, szybko się przestawił i podążał swoją ścieżką do zwycięstwa. Jak szybko? Mianowicie tuż po stracie gola, zawodnicy ustawili piłkę na środku pola gry i po dwójkowej akcji padł wyrównujący gol.
Więcej


"Futsal w Tarnowie" - sezon VIII, odc. 102
2018-01-17 14:50:36
Program "FUTSAL w TARNOWIE" Odcinek 102, sezon VIII - zapraszamy.


Kiler dał o sobie znać
2018-01-17 09:35:38
Małą niespodziankę sprawili sobie gracze LMR II Straż Pożarna Tarnów, którzy podczas12 kolejki II ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport wygrali spotkanie z Sportmossimo.pl Grabówka II. Dzięki temu tabela rozgrywek nieco się spłaszczyła i oprócz lidera, nie już "pewniaków". Przypomnijmy, że w wyniku wycofania się dwóch zespołów, bezpośrednio awans uzyskają dwie najlepsze drużyny, a trzecia rozegra baraż o awans do I ligi.
Więcej


Stabilna forma faworytów
2018-01-16 16:02:10
Żadnych niespodzianek nie było podczas 11 kolejki Ekstraklasy Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport. Wszyscy faworyci cieszyli się z punktów, a już przed tą serią było wiadomo, że liderem pozostanie Lumaro Elbud. Wypracowana przez nich przewaga jest wystarczająco wysoka, aby pozwolić sobie na potknięcia. Nic takiego jednak nie nastąpiło i pewnie wygrali swój pojedynek aplikując rywalom dwucyfrówkę. Dla Białej Gwiazdy było to pierwsze z dwóch spotkań jakie rozegrali w tym dniu.
Więcej


Bez sukcesów w Limanowej
2018-01-16 13:33:24
Aż cztery zespoły z Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport wzięły udział w VII turnieju Futsalima. Wymagający turniej okazał się zbyt trudny dla naszych przedstawicieli, gdyż Gryf Borzęcin (Ekstraklasa) i Perfect futsal Team (II TLF) odpadły już w fazie grupowej. Zdecydowanie lepiej poradził sobie Alex Zakliczyn (III TLF), który wygrał wszystkie swoje mecze w pierwszej i dopiero w drugiej fazie przegrał jedno z dwóch spotkań. Okazało się to kluczowe, bo nie udało się wejść do ćwierćfinału z drugiego miejsca.
Więcej


Topicar najlepszy w Memoriale Prochota i Hutniczaka
2018-01-15 17:01:54
Towarzyski Klub Piłkarski Gacusie w minioną sobotę zorganizowały VII Memoriał Halowej Piłki Nożnej im. Janusza Prochota i Adama Hutniczaka. W zawodach na Hali Sportowej CKZiU Tarnowie-Mościcach przy ul. Chemicznej 2 wzięło udział sześć zespołów, które rywalizowały systemem każdy z każdym. Spośród tych gier najlepszy okazał się Topicar AC wygrywając po drodze wszystkie swoje spotkania.
Więcej


zVami.tv wygrywa Turniej Noworoczny
2018-01-15 13:22:33
Pięć drużyn wystąpiło w Turnieju Noworocznym organizowanym przez RUSS PWSZ i Telewizję ZVAMI. Ci drudzy występują na co dzień w I lidze Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport, a swoje doświadczenia zaprezentowali podczas tych zawodów. Zajęli oni pierwsze miejsce wyprzedzając reprezentacje Fitness FORMA i Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie. Na dalszych miejscach uplasowali się Radni Tarnowa i RUSS PWSZ.
Więcej


Zapowiedź 11 kolejki III ligi
2018-01-15 11:16:58
Marcola znów zmuszona jest tymczasowo zawiesić swoją działalność, w wyniku czego pozostałe drużyny otrzymały walkowery. Przesunięci zostali na ostatnią lokatę, a nad nimi plasują się dwa zespoły, które rywalizować będą o to, by w sportowej rywalizacji nie być autsajderem III ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport.
Więcej


Zapowiedź 12 kolejki II ligi
2018-01-15 11:03:11
Po ostatnich niepowodzeniach ZT NSZZ ich nadzieja na zajęcie pierwszego miejsca w II lidze Tarnowskiej Lidze Futsalu Pawłowski Sport nieco zmalała, bo na chwilę obecną tracą osiem punktów. Co prawda mają do rozegrania jedno spotkanie więcej i już jutro przyjdzie im się mierzyć dwa razy, co da wyrównanie pod względem ilości spotkań.
Więcej


Zapowiedź 12 kolejki I ligi
2018-01-15 10:40:20
Do 12 kolejki I ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport przyszło czekać Crvenie Zvezda na pierwszą wygraną. Ze względu na wycofanie się Fizjoterapii Remaks, autsajder rozgrywek zainkasuje pierwszy komplet punktów. Wciąż jednak będą okupować ostatnią lokatę, a żeby uniknąć konieczności rozgrywania barażu o utrzymanie to muszą przegonić jednego rywala.
Więcej

Terminarz rozgrywek futsalu Tarnów
» Tabela wyników
» Wyniki spotkań
» Strzelcy
» Kartki
» Pauzujący