facebook
Puchar Tarnowa po raz drugi dla Brzeska
2019-01-07 14:24:35
W minioną sobotę 5 stycznia 2019 roku na hali sportowej TOSIR im. Gwizda, ul. Krupnicza 8A w Tarnowie został rozegrany XII Puchar Tarnowa w futsalu. Zawody były rozgrywane pod patronatem Prezydenta Miasta Tarnowa, a wzięło w nim udział 10 zespołów podzielonych na dwie grupy. Wyrównane zmagania miały miejsce głównie w grupie B, gdzie nie brakowało emocji, a o wyniki decydowały detale. O ile lider TLF, Zakłady Mechaniczne, zapewnił sobie wcześniej awans do fazy finałowej, o tyle ostatni mecz tej grupy decydował kto jako drugi się zakwalifikuje do półfinału. Bezbramkowy remis spowodował, że Gryf Borzęcin pożegnał się z rozgrywkami, a Sportmossimo.pl Grabówka liczyło na ogranie obrońcy tytułu, czyli Leś Team Brzesko.
Więcej


Pożegnanie przy pełnych trybunach
2019-01-07 11:39:54
Aż żal kończyć przygodę na 1/32 Pucharu Polski, bo Metal Gawro Tarnów grając jako gospodarz zgromadził na trybunach niemal pełną pulę. Pojedynek z GKS Ekom Remedies Invex Nowiny to jednak trudna przeprawa, gdyż rywal od lat występuje w ogólnopolskiej lidze futsalu i zebrane doświadczenie pokazali właśnie w tym pojedynku.
Więcej


Alex Zakliczyn z drugim miejscem w Grand Prix Nowego Sącza
2019-01-07 11:16:15
Występująca w II lidze TLF, drużyna Alex Zakliczyn wystąpiła w Grand Prix Nowego Sącza o Puchar Firmy STAL-BUD Nawojowa. Do finału szło wszystko zgodnie z planem, ale w ostatnim meczu tego dnia nie udało się im wejść na szczyt. W finale musieli uznać wyższość drużyny Dom Weselny Sylwia, a pojedynek zakończył się wynikiem 0-3.


Zapowiedź 9 kolejki Ekstraklasy
2019-01-04 12:29:54
Aż trzy mecze na zakończenie pierwszej rundy Ekstraklasy Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport rozegra Grupa Azoty PROREM. W dodatku po tej długiej przerwie świątecznej będą musieli wspiąć się na szczyt swoich możliwości, gdyż poprzeczkę mają zawieszoną bardzo wysoko. W jednym dniu przyjdzie im bowiem rywalizować z aktualnym mistrzem, wicemistrzem i liderem rozgrywek.
Więcej


Zapowiedź 9 kolejki I ligi
2019-01-04 11:56:19
Po długiej świątecznej przerwie wracamy do rozgrywek I Ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport. Przed nami ostatnia kolejka pierwszej rundy, a druga runda rozpoczynać się będzie pół godziny wcześniej. Zaktualizowany został terminarz rundy rewanżowej, a znajduje się on w pliku poniżej:

 • I liga - pobierz (.pdf)
 • Więcej


  Turniej VIII Futsalima Elektrical 2019
  2019-01-03 09:46:51
  W dniach 25-27 stycznia 2019r. w Limanowej odbędzie się VIII edycja Turnieju Futsalu pn. "FUTSALIMA ELELKTRICAL". /Otwarte Mistrzostwa Limanowej w Futsalu/ pod patronatem Burmistrza Miasta Limanowa. Partnerami Turnieju Firmy: ?Elektrical? oraz ?Indeco?. Organizatorzy turnieju przewidzieli pulę nagród w wysokości 3.000 zł. Wpisowe do turnieju ? 350zł. Termin zgłoszeń mija 22 stycznia 2019r. Istnieje możliwość wyboru dnia I rundy eliminacji grupowych ? piątek(25.01) lub sobota(26.01). W niedzielę 27.01.2019 II runda eliminacji grupowych mecze ćwierćfinałowe, półfinałowe, o 3 miejsce i wielki finał. Od ćwierćfinałów transmisja w telewizji internetowej.
  Więcej


  XII Puchar Tarnowa - informacje
  2019-01-02 19:28:28
  Już w najbliższą sobotę 5 stycznia 2019 roku na hali sportowej TOSIR im. Gwizda, ul. Krupnicza 8A w Tarnowie zostanie rozegrany XII Puchar Tarnowa w futsalu. W zawodach wystąpi 10 drużyn podzielonych na dwie grupy. Tytułu broni Leś Team Brzesko, który przed rokiem ograł w finale Maxfarbex Busko Zdrój. Ci zaś nie mogli wystąpić w rozgrywkach ze względu na udział drużyny w Pucharze Polski. Westovia i Zakłady Mechaniczne zagrały w małym finale, a lepsi okazali się ci pierwsi. Obydwa te tarnowskie zespoły wystąpią także teraz.

  Znany jest już podział na grupy i terminarz rozgrywek.
  Więcej


  Pierwsza kolejka grupy rekreacyjnej oldbojów
  2019-01-02 19:23:40
  W najbliższą sobotę 5 stycznia po raz pierwszy zostaną rozegrane spotkania w Lidze Oldbojów. Jako pierwsi wystąpią przedstawiciele z grupy rekreacyjnej, a inaugurację będą miały cztery zespoły. Sportmossimo.pl Grabówka, Westovia, Metal i Telewizja ZVAMI wystąpią w pierwszych zmaganiach, a rozegrają je systemem każdy z każdym. Czas gry to 1x 15 minut.
  Więcej


  Stary rok pożegnany remisem
  2018-12-31 11:04:17
  Ostatnie zmagania w mijającym 2018 roku to cztery pojedynki w II lidze Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport. Niestety UniCar Auto Części poprosiło przełożenie spotkania z Alex Team, więc lider miał do rozegrania w tym dniu tylko jedno z dwóch zaplanowanych pojedynków. Nie przeszkodziło im to w utrzymaniu pierwszej lokaty, choć nie był to dla nich piłkarski "spacerek". Mając w zanadrzu trzy punkty więcej nad swoimi bezpośrednim rywalem musieli wygrać z Housebud Rzuchowa, aby nie patrzeć, co się dzieje za ich plecami.
  Więcej


  Metal Gawro wygrywa Futsal Cup
  2018-12-31 10:35:44
  Z całą pewnością można stwierdzić że turniej spełnił swoje cele. Miła atmosfera, gra fair, dużo ciekawych meczy i bramek, oraz pozytywnych sportowych emocji.
  Sportowo turniej stał na wysokim, wyrównanym poziomie. Zwycięzca został jeden z faworytów, drużyna KS Metal Gawro Tarnów, która w finale pokonała zespół gospodarzy 2:1
  Najlepszym bramkarzem turnieju uznano Pawła Sobarnie (KSKW), zawodnikiem turnieju został Marcin Gruszka (Metal Tarnów), a nagrodę najlepszego strzelca zgarnął Andrzej Krakowski z KS Rzuchowa.
  Więcej

  Terminarz rozgrywek futsalu Tarnów
  » Tabela wyników
  » Wyniki spotkań
  » Strzelcy
  » Kartki
  » Pauzujący