facebook
IV Memoriał im. Andrzeja Kołbasiuka
2018-11-08 10:29:09
To niewiarygodne jak czas płynie, bo przecież ś.p. Andrzej Kołbasiuk jest wciąż żywy w naszych myślach, a jego gra na parkietach Tarnowskiej Ligi Futsalu wciąż tkwi w naszej pamięci. To już po raz czwarty będziemy wspominać tą barwną postać tarnowskiego świata piłkarskiego, a IV Memoriał im. Andrzeja Kołbasiuka będzie miał miejsce 24 listopada na hali sportowej w Skrzyszowie. Znana jest już obsada turnieju, a w tym roku wystąpią takie zespoły jak: Topicar Auto Części, Topicar II Złomowanie Pojazdów, LUKS Skrzyszów, Westovia Okna Pawłowski, TKP Gacusie i KS Łękawica.
Więcej


XXIV Turniej Charytatywny TKP Gacusie dla Mai
2018-11-08 09:47:59
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego oraz T.K.P. Gacusie Tarnów zapraszają na XXIV Dobroczynny Turniej Halowej Piłki Nożnej, który odbędzie się w hali sportowej przy ul. Chemicznej 2 w Tarnowie-Mościcach 8 grudnia 2018 roku od godziny 8:30 wstęp wolny. Całkowity dochód z turnieju przeznaczony jest dla 1,5-letniej Mai u której zdiagnozowano padaczkę, zespół Westa, wady ośrodkowego układu nerwowego.
Więcej


Obrońca tytułu zaczyna od porażki
2018-11-05 19:24:42
Druga kolejka Ekstraklasy Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport rozpoczęła się dość spokojnie, a wszyscy czekali na punkt kulminacyjny. Tym meczem, na który wszyscy czekali, to pojedynek mistrza z beniaminkiem. Zanim jednak ten moment nastał to na parkiecie rozegrane zostały dwie inne potyczki. Po raz pierwszy na parkiecie hali sportowej CKZiU pojawiła się Westovia Okna Pawłowski, a niespodziankę znów chciał sprawić debiutant na tym poziomie rozgrywek, czyli Kasil Steel.
Więcej


Pełna kolejka bez niespodzianek
2018-11-05 15:45:19
Przed drugą serią zmagań w I lidze Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport szansę na fotel lidera miały trzy zespoły. Pierwszym z nich był Polmark Victoria Wola Rzędzińska, gdyż wygrał swoje pierwsze spotkanie. Natomiast drużyny zVami.tv i (B)oca Czemarol w poprzedniej kolejce nie wystąpiły, a teraz nadrobiły straty i rozegrały po dwa spotkania. Bezpośrednie starcie tych zespołów miało dać im przepustkę do pierwszego miejsca.
Więcej


Bez kompromisu na początek zmagań
2018-11-05 14:26:45
Sezon 2018/2019 Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport rozpoczął się przed tygodniem, ale przedstawiciele II ligi rozpoczęli zmagania w minioną niedzielę. Na starcie rozgrywek jest dziewięć zespołów, a jedna z nich podczas danej kolejki będzie pauzowała. Jako pierwsi przymusową pauzę mają Rekiny, a pozostałe drużyny w komplecie stawili się na hali sportowej w Skrzyszowie. Pierwszy gwizdek rozległ się o godz. 16:00, a jako pierwsi na parkiecie pojawili się zawodnicy UniCar Auto Części i Housebud Rzuchowa.
Więcej


Zapowiedź 1 kolejki II ligi
2018-11-02 12:24:36
Kilka drużyn występujących w II lidze Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport zna się z występów z poprzedniego sezonu. Ten aktualny 2018/2019 ma jednak jeszcze większe znaczenie, bo do Ekstraklasy jest bliżej niż poprzednio. Zdecydowanym faworytem rozgrywek wydaje się być Alex Zakliczyn, który jeszcze nie stracił punktów w żadnym meczu i swoją świetną passę będą chcieli utrzymać jak najdłużej. Ich pierwszym rywalem będzie drużyna #WalczymyoZłoto, którą reprezentują zawodnicy pomagający w powrocie do zdrowia Mateusza Furmańskiego.
Więcej


Zapowiedź 2 kolejki I ligi
2018-11-02 11:30:54
Tylko dwa spotkania zostały rozegrane w pierwszej serii zmagań I ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport. Tym samym większość zespołów zagra w tym sezonie 2018/2019 po raz pierwszy. Pauzę jeszcze przez dwie kolejki ma Dąbrovia, więc oni najpóźniej zaprezentują się w nowym otoczeniu. Przymusową przerwę ma więc Sportmossimo.pl Grabówka II, ale ci już zdołali przed tygodniem rozegrać swój pierwsze mecz i zostać pierwszym liderem tych rozgrywek.
Więcej


Zapowiedź 2 kolejki Ekstraklasy
2018-11-02 11:01:16
Po raz pierwszy w komplecie zaprezentują się zespoły występujące w sezonie 2018/2019 w Tarnowskiej Lidze Futsalu Pawłowski Sport. W drugiej serii zadebiutuje m.in. Westovia Okna Pawłowski, a rywalem będzie Kasil Steel. Teoretycznie Westovia jest faworytem tego spotkania, ale beniaminek w swoim debiucie na najwyższym poziomie rozgrywek sprawił niespodziankę i chciałby to powtórzyć.
Więcej


"Futsal w Tarnowie" - sezon IX, odc. 111
2018-11-02 10:59:50
Program "FUTSAL w TARNOWIE" Odcinek 111, sezon IX - zapraszamy.

Na stronie znajduje się również ankieta dotycząca najładniej bramki zdobytej w minionej kolejce.


Komunikat i terminarz II ligi
2018-10-31 14:02:01
W dniu dzisiejszym organizatorzy Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport otrzymali wszystkie możliwe terminy na rozgrywki. W związku z tym, że Szkoła Podstawowa w Skrzyszowie, która zarządza halą sportową, ma zaplanowane również inne wydarzenia kulturalno sportowe, to powoduje korekty w cotygodniowym terminarzu. Zaplanowany jest już cały harmonogram gier na pierwszą rundę zmagań i prosimy o dokładne przeanalizowanie tych terminów, gdyż przełożenie spotkań na inny termin będzie wręcz niemożliwe.
Więcej

Terminarz rozgrywek futsalu Tarnów
» Tabela wyników
» Wyniki spotkań
» Strzelcy
» Kartki
» Pauzujący