facebook
Ostatnie podrygi oldbojów w sezonie
2019-03-04 10:54:01
Dobiegły końca rozgrywki z udziałem oldbojów, a po rozegranych zawodach w formie ligowej, po raz pierwszy powstała opcja rozegrania w formie pucharowej. Było to zwieńczenie zmagań, a do udziału zaproszone były wszystkie drużyny. Nie udało się jednak rozegrać w komplecie tej rywalizacji, a w stawce znalazło się pięć drużyn. Faworytem bez wątpienia był Topicar AC i zgodnie z oczekiwaniami nie dał szans swoim oponentom.
Więcej


Ostatnie potyczki w grupie rekreacyjnej
2019-02-18 12:54:43
Główny faworyt Ligi Oldbojów w grupie rekreacyjnej, czyli Metal, miał do rozegrania w ostatniej serii aż sześć spotkań i było niemal pewne, że zgodnie z przewidywaniami będą na szczycie tabeli. Tak też się stało i faktycznie w ostatniej serii dopięli swego wygrywając większość pojedynków. Najbardziej zaskakujący był jednak finisz, kiedy to zaskoczyła ich Telewizja ZVAMI.
Więcej


Zaczęli bardzo dobrze
2019-02-04 12:42:27
Od dwóch zwycięstw rozpoczęli zmagania przedstawiciele Telewizji ZVAMI, co sprawiło, że w nich upatrywano nawet nowego lidera rozgrywek ligi oldbojów w grupie rekreacyjnej. Zatrzymali się jednak w trzecim meczu i było to bardzo niespodziewane, gdyż Westovia wcześniej przegrała swoje obydwa pojedynki i nic nie wskazywało, by tym razem ugrać jakieś punkty. A jednak piłka bywa przewrotna, a pojedynek zakończył się wynikiem 3-2. Ta porażka podcięła im skrzydła i na ostatni mecz wyszli już nieco z mniejszą wolą zwycięstwa.
Więcej


Trzecia seria grupy rekreacyjnej oldbojów
2019-01-30 19:01:47
Po raz trzeci na parkiecie hali sportowej SP 8, ul. Bitwy Pod Studziankami, zostanie rozegrana kolejka grupy rekreacyjnej. W sobotę 2 lutego zmagania rozpoczną drużyny Telewizja ZVAMI i Westovia o godz. 9:00, a ok. 12:15 zaplanowany jest koniec rywalizacji w tym dniu.
Więcej


Tym razem zagrali jak oczekiwano
2019-01-19 17:20:53
Po pierwszej bardzo udanej serii Ligi Oldbojów w grupie rekreacyjnej, drużyna Westovii równie dobrze rozpoczęła zmagania w drugiej części. W ostatnich sekundach gol Tomasza Sołowija zapewnił wygraną na debiutującym w tych rozgrywkach zespołem, Zbylitowska Góra Oldboys. Jak się okazało, był to jedyny mecz, w którym udało się zapunktować, gdyż w kolejnych trzech potyczkach musieli uznać wyższość rywali.
Więcej


Faworyci zawiedli w pierwszych starciach oldbojów
2019-01-08 19:00:04
Zdziwienie musiało być duże, gdy drużyna Metalu zgłosiła drużynę oldbojów, a jej kadra była złożona z zawodników ogranych w Tarnowskiej Lidze Futsalu. Z miejsca zostali okrzyknięci głównym faworytem Ligi Oldbojów w grupie rekreacyjnej. Jedyne pozytyw można było zobaczyć tylko w pierwszym pojedynku, choć i tak w pełni nie byli ukontentowani. Ich pierwszym rywalem była drużyna zVami.tv, czyli starzy wyjadacze oldbojów.
Więcej


Pierwsza kolejka grupy rekreacyjnej oldbojów
2019-01-02 19:23:40
W najbliższą sobotę 5 stycznia po raz pierwszy zostaną rozegrane spotkania w Lidze Oldbojów. Jako pierwsi wystąpią przedstawiciele z grupy rekreacyjnej, a inaugurację będą miały cztery zespoły. Sportmossimo.pl Grabówka, Westovia, Metal i Telewizja ZVAMI wystąpią w pierwszych zmaganiach, a rozegrają je systemem każdy z każdym. Czas gry to 1x 15 minut.
Więcej


Puchar Rzeszowa 2013
2013-06-17 11:24:24
Turniej Puchar Rzeszowa 2013 w futsalu rozegrany zostanie w dniach 29-30 czerwca br. W zawodach mogą brać udział drużyny profesjonalne, amatorskie i "podwórkowe". Jednym słowem nie ma ograniczeń wobec uczestników poza wiekiem minimalnym (ukończone 16 lat najpóźniej w dniu rozpoczęcia zawodów).
Więcej


Turniej charytatywny w Lisiej Górze - podziękowanie
2013-06-17 11:20:19
Drużyna piłkarska OLDBOYS LISIA GÓRA dziękuje i pragnie wyrazić swą wdzięczność płynącą z głębi serca z przekonaniem, że WSZYSCY którzy w Niedzielę 09 Czerwca zaszczycili nas swoją obecnością na stadionie Orła Lisia Góra uświetniając tym samym kolejną edycję akcji "...I TY TEŻ MOŻESZ POMÓC" zasługują na HOŁD i SZACUNEK całego społeczeństwa.
Więcej


Tatry Football Cup 2013
2013-06-11 13:56:34
Tatry Football Cup 2013 czyli Mistrzostwa Małopolski w piłce nożnej 6-osobowej, rozgrywane na Orlikach w Nowym Targu wpisują się w ogólnopolską akcję "Rób to co kochasz", zapoczątkowaną przez rapera Arkadio oraz innych artystów, m.in. Kamila Bednarka. W dniu rozgrywania etapu finałowego Turnieju obok boiska ustawiona będzie scena, na której zaproszeni przez nas goście podzielą się z nami swoją pasją, prezentując swoje talenty oraz zachęcając uczestników do realizacji własnych marzeń i dążenia do upragnionych celów.
Więcej

Terminarz rozgrywek futsalu Tarnów
» Tabela wyników
» Wyniki spotkań
» Strzelcy
» Kartki
» Pauzujący