facebook
Puchar Ligi oldbojów
2019-02-28 21:12:58
Dokładnie tydzień po zakończonych zmaganiach ligowych oldbojów przychodzi czas na pierwszy Puchar Ligi oldbojów. Pod nieobecność dwóch najlepszych zespołów sezonu zasadniczego, głównym faworytem wydaje się być Topicar AC. Z pewnością nikt nie będzie ułatwiał im gry, co może dostarczyć ciekawych wrażeń z rozgrywek.
Więcej


Bezkonkurencyjni w oldbojach
2019-02-26 08:23:57
Przed rokiem Topicar AC był bezkonkurencyjny w Tarnowskiej Lidze Futsalu Oldbojów i z zamiarem powtórzenia tego sukcesu przystąpili do tegorocznych rozgrywek. Już w pierwszych potyczkach okazało się jednak, że jest to nierealne, gdyż dwukrotnie lepsza okazała się Westovia Okna Pawłowski. Tym samym stali się głównym kandydatem do tytułu mistrzowskiego, ale do gry wkroczył inny faworyt, Rock N` Roll.
Więcej


Oldboje wybiegną po raz ostatni
2019-02-21 12:07:46
Już po raz ostatni oldboje w grupie Pro wybiegną parkiet hali SP8, by dokończyć rywalizację. Dla Dodger Team te zawody skończyły się przed tygodniem i najprawdopodobniej nie zmienią swojej pozycji, plasując się tuż za podium. Najciekawiej zapowiada się bezpośrednia rywalizacja lidera z wiceliderem, czyli Westovia kontra Rock N"Roll. Na pewno jednak Topicar AC podejmie jednak rywalizację o tytuł mistrzowski, choć ta sztuka nie będzie najłatwiejsza.
Więcej


Plan zrealizowany z małym potknięciem
2019-02-18 13:15:49
Do rozgrywek Ligi Oldbojów w grupie Pro jako ostatni dołączył Rock N` Roll, który przez pierwsze dwie eliminacje miał kłopoty kadrowe. Teraz jednak, jeden z głównych faworytów do ostatecznego triumfu, rozegrał swoje pierwsze potyczki prawie bezbłędnie poradził sobie z napotkanymi przeszkodami. Tylko raz pojawiły się kłopoty, a co za tym idzie, duże emocje w konfrontacji z Sportmossimo.pl Grabówka.
Więcej


Terminarz dla grupy rekreacyjnej i pro oldbojów
2019-02-14 11:22:44
Dla oldbojów z grupy Rekreacyjnej będzie ostatnia kolejka zmagań. W najbliższą sobotę poznamy więc ostateczny układ w tabeli. Aktualnie trzy zespoły znajdujące się na podium mają taką samą ilość punktów, ale inna jest liczba rozegranych spotkań.
W grupie Pro została utworzona dodatkowa seria, a w niej po raz pierwszy zadra Rock N` Roll, a także trzy inne zespoły.
Więcej


Lider niezmiennie ten sam
2019-02-12 13:51:13
W drugiej serii ligi oldbojów, grupa Pro, wystąpiły znów cztery zespoły, ale w dalszym ciągu nie pojawiła się jeszcze drużyna Rock N` Roll, która uznawana jest za jedną z faworytów rozgrywek. Wydaje się, że tylko ona powstrzymać dotychczasowego lidera przed zdobyciem tytułu mistrzowskiego. Westovia Okna Pawłowski po udanej pierwszej serii, bardzo dobrze zaprezentowała się w drugiej odsłonie. Wystąpi do zmagań jako lider i choć nastąpiły małe kłopoty to wychodzili zwycięsko z tych opresji.
Więcej


Oldboje z grupy Pro po raz drugi
2019-02-06 13:38:03
Druga seria oldbojów w grupie Pro odbędzie się w najbliższą sobotę 9 lutego od godz. 9:00. Znów zabraknie drużyny Rock N` Roll, ale za to pojawi się po raz pierwszy Crvena Zvezda. Nie pojawi się natomiast Sportmossimo.pl Grabówka, co sprawia, że w tym dniu zobaczymy na parkiecie cztery rywalizujące ze sobą drużyny.
Więcej


GA PROREM w finale pokonał Topicar
2019-01-20 07:35:23
W dniu 12 stycznia 2019 roku odbył się VIII Memoriał im. Janusza Prochota i Adama Hutniczaka zorganizowany przez T.K.P. GACUSIE. W turnieju uczestniczyło osiem drużyn: Topicar, Darkom, Kapro, Wodkan, Gacusie, Prorem, Zaxon, Metalowiec. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy po cztery drużyny.
Zwycięzcą turnieju został zespół Prorem.
Więcej


Pierwsze emocje w grupie Pro oldbojów
2019-01-19 18:02:15
Sześć zespołów weźmie ostatecznie udział w Lidze Oldbojów 2019 w grupie Pro. Wprawdzie Rock N` Roll i Crvena Zvezda w pierwszej rozegranej serii nie wystąpiły, ale potwierdziły, że w dwóch następnych eliminacjach się pojawią. Tytułu broni Topicar, ale w inauguracyjnym pojedynku nie poszło im tak jakby sobie tego życzyli. Westovia zagrała bardzo skoncentrowana i wykorzystała nadarzające się okazje, a Tomasz Malec, Michał Marzec i Artur Koza doprowadzili do wyniku 3-0.
Więcej


Terminarz dla grupy rekreacyjnej i pro oldbojów
2019-01-16 19:14:56
Po raz drugi na parkiecie hali sportowej SP 8, ul. Bitwy Pod Studziankami, zostanie rozegrana kolejka grupy rekreacyjnej. Ze względu na brak potwierdzenia pozostałych drużyn, w stawce pozostaje pięć zespołów, a system rozgrywek to trzykrotne pojedynki każdy z każdym.
W grupie pro przyjdzie zespołom po raz pierwszy spotkać się na parkiecie, a tu udział weźmie sześć drużyn, które rozegrają mecz i rewanż systemem każdy z każdym.
Więcej

Terminarz rozgrywek futsalu Tarnów
» Tabela wyników
» Wyniki spotkań
» Strzelcy
» Kartki
» Pauzujący