facebook
Wszyscy punktowali na koniec Ligi Oldbojów
2018-03-22 10:24:27
Z pełną pulą zakończyła drużyna Topicar AC, zmagania w Lidze Oldbojów sezonu 2017/2018. Po trzech rozegranych seriach byli bardzo blisko tego osiągnięcia, ale musieli postawić jeszcze "kropkę nad i". Okazało się, że musieli się jednak spiąć na wyżyny, aby dopiąć swego, bo Young Boys Szynwałd ich zaskoczył i tuż przed końcem był remis. Ostatecznie udało się zdobyć jeszcze tą jedną bramkę więcej i zrealizowali swój plan w 100% wygrywając rozgrywki bez straty punktów.
Więcej


Redaktorzy dołączyli do ligi oldbojów
2018-03-05 10:00:39
Topicar AC już po pierwszej serii zapewnił sobie pierwszą lokatę w Tarnowskiej Lidze Oldbojów, a pozostałe mecze mogą zagrać bez presji. W trzeciej serii zagrali dwukrotnie z Telewizją zVami i dwukrotnie wyszedł zwycięsko z tych potyczek. "Redaktorzy" oprócz tego rozegrali cztery inne spotkania, gdyż musieli nadrobić swoją absencję w dwóch poprzednich seriach. Ich rywalami byli ponadto Sportmossimo.pl Grabówka i Westovia Okna Pawłowski, a upatrzyli sobie wynik 1-7.
Więcej


Oldboje po raz trzeci
2018-02-28 18:24:56
Po raz trzeci w tym sezonie zawodnicy powyżej 35 lat spotkają się w swojej kategorii, by powalczyć o prymat w rozgrywkach. Po raz pierwszy wystąpi Telewizja ZVAMI, a do rozegrania ma sporo zaległości. Ma aż pięć spotkań na swoich koncie i jest to jedyna drużyna, która ma matematyczne szanse na przeszkodzenie Topicarowi w zdobyciu tytułu mistrzowskiego.
Więcej


Druga seria starszych panów
2018-02-11 10:25:19
Grupa starszych panów, czyli Tarnowska Liga Oldbojów rozegrała swoją drugą ligową serię. Telewizja ZVAMI nie pojawiła się na zawodach, ale za to po raz pierwszy zaprezentował się Young Boys Szynwałd. Nie może jednak zaliczyć tego startu do najlepszych, bo choć okazji było sporo to jednak zdołali tylko trzy razy trafić do siatki. Było to w czterech rozegranych meczach, ale żaden z nich nie dał im punktów.
Więcej


Terminarz drugiej serii oldbojów
2018-02-08 20:26:44
Drużyna Kapro Azoty jednak nie przystąpi w tym sezonie Tarnowskiej Ligi Futsalu Oldbojów. W stawce pozostaje więc 6 drużyn, a zespoły zagrają zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami mecz i rewanż. Poniżej znajduje się harmonogram gier na najbliższą serię.
Więcej


Pełna dominacja na starcie ligi oldbojów
2018-02-05 14:01:59
Teatr jednego aktora - tak można nazwać występ Topicaru AC na starci tarnowskiej Ligi Futsalu Oldbojów. W tym przypadku jednak aktorów było więcej niż jeden, bo cały zespół pokazał wyjątkową klasę i zdominował całą serię. Ze względu na prośby pozostałych trzech zespołów, udział wzięły cztery drużyny, które z pewnością będą się liczyły w dalszej części zawodów o pozostałe dwa miejsca na podium. Pozycja pierwsza jest już bowiem zarezerwowana, więc Topicar ze spokojem może się już bawić w dalszej części zawodów.
Więcej


Terminarz pierwszej serii oldbojów
2018-02-01 12:00:56
Siedem zespołów zgłosiło się do rozgrywek Tarnowskiej Ligi Futsalu Oldbojów. Zawody odbędą się w najbliższą niedzielę 4 lutego od godz. 10:00 na hali sportowej Gim. 4, ul. Bitwy pod Studziankami 5. W tym roku do rywalizacji dołączą zawodnicy z rocznika 1983. Wszystkie zespoły rozegrają ze sobą mecz i rewanż. Poniżej znajduje się harmonogram gier na najbliższą serię.
Więcej


Liga Oldbojów - zgłoszenia
2018-01-19 12:51:27
Tarnowska Liga Futsalu Oldbojów zostanie rozegrana w dwóch lub trzech terminach. Gramy systemem każdy z każdym, a miejsce rozgrywek pozostaje to samo co przed rokiem, czyli hali sportowej Gim. 4, ul. Bitwy pod Studziankami 5. W tym roku do rywalizacji dołączą zawodnicy z rocznika 1983, więc zapraszamy tych zawodników, jak też starszych panów, nawet z "brzuszkiem".
Więcej


Topicar najlepszy w Memoriale Prochota i Hutniczaka
2018-01-15 17:01:54
Towarzyski Klub Piłkarski Gacusie w minioną sobotę zorganizowały VII Memoriał Halowej Piłki Nożnej im. Janusza Prochota i Adama Hutniczaka. W zawodach na Hali Sportowej CKZiU Tarnowie-Mościcach przy ul. Chemicznej 2 wzięło udział sześć zespołów, które rywalizowały systemem każdy z każdym. Spośród tych gier najlepszy okazał się Topicar AC wygrywając po drodze wszystkie swoje spotkania.
Więcej


zVami.tv wygrywa Turniej Noworoczny
2018-01-15 13:22:33
Pięć drużyn wystąpiło w Turnieju Noworocznym organizowanym przez RUSS PWSZ i Telewizję ZVAMI. Ci drudzy występują na co dzień w I lidze Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport, a swoje doświadczenia zaprezentowali podczas tych zawodów. Zajęli oni pierwsze miejsce wyprzedzając reprezentacje Fitness FORMA i Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie. Na dalszych miejscach uplasowali się Radni Tarnowa i RUSS PWSZ.
Więcej

Terminarz rozgrywek futsalu Tarnów
» Tabela wyników
» Wyniki spotkań
» Strzelcy
» Kartki
» Pauzujący