facebook
Finałowa runda ze sporą dozą emocji
2020-03-12 11:39:55
Już przed rozpoczęciem Tarnowskiej Ligi Futsalu Oldbojów można było się spodziewać, że trzy drużyny, które mają w dorobku po dwa tytuły w swoim dorobku, będą także faworytami w obecnej edycji. Dotychczas najlepiej radził sobie Rock N` Roll i on do rozegrania miał w ostatniej, czwartej serii, tylko dwa spotkania, ale obydwa były o najwyższą stawkę. Zanim jednak doszło do tych pojedynków na szczycie to Westovia Okna Pawłowski i Topicar AC musiały wygrać swoje pozostałe mecze, aby myśleć o ostatecznym triumfie.
Więcej


Zapowiedź 4 kolejki Ligi Oldbojów
2020-03-10 11:51:52
Przed nami ostatnia faza rozgrywek Tarnowskiej Ligi Futsalu Oldbojów, a ta czwarta seria wyjaśni wszelkie wątpliwości. Zapewniony medal ma już Rock N` Roll, ale jeszcze nie wiadomo jakiego koloru. Aktualnie są na najlepszej drodze, by zająć ponownie pierwsze miejsce, ale do tego muszą w swoich dwóch ostatnich meczach zagrać bardzo dobre spotkania. Tymi dwoma rywalami, z którymi im się przyjdzie mierzyć to dwójka najgroźniejszych kontrkandydatów do ostatecznego zwycięstwa.
Więcej


Zaskakująca porażka samotnego lidera
2020-03-05 15:02:57
Olbrzymie problemy zafundował sobie samotny lider Tarnowskiej Ligi Futsalu Oldbojów, Rock N` Roll. Do tej pory tylko raz stracili punkty, remisując w pierwszej serii z innym faworytem rozgrywek. Do rozegrania pozostały im jeszcze tylko dwa mecze, a we wszystkich dotychczasowych spotkaniach cieszyli się grą i wynikami. W trzeciej serii w meczu otwarcia zagrali ze Sportmossimo.pl Grabówka i byli zdecydowanym faworytem tej potyczki, a już w 30 sekundzie udokumentowali to.
Więcej


XXI Międzynarodowy Turniej "Gacusiów"
2020-03-03 09:59:06
W najbliższą sobotę o godz. 9.00 w hali CKZiU w Tarnowie-Mościcach przy ul. Chemicznej 2 odbędzie się XXI Międzynarodowy Halowy Turniej Piłkarski organizowany przez T.K.P. GACUSIE.
W turnieju uczestniczyć będzie sześć drużyn, w tym Topicar, Kapro Azoty, Wod-Kan, Gacusie, Darkom i słowackie Pticie.


Zapowiedź 3 kolejki Ligi Oldbojów
2020-03-02 13:55:23
W najbliższą środę po raz trzeci na parkiet Areny Jaskółka Tarnów wybiegną najstarsi zawodnicy występujący w rozgrywkach Tarnowskiej Ligi Futsalu. Po ostatnich rozstrzygnięciach Rock N` Roll mocno wysunął się na prowadzenie i występuje w roli zdecydowanego faworyta. Ich rywalami w 3 kolejce będzie Sportmossimo.pl Grabówka i Zakłady Mechaniczne, więc nie wydaje się, by nastąpiła niespodzianka.
Więcej


Pierwsza wygrana pozwoliła opuścić ostatnie miejsce
2020-02-27 11:02:11
Na prośbę drużyny Topicar AC ich udział w drugiej kolejce Ligi Oldbojów TLF został przesunięty na dwie kolejne rundy. Jak się okazało jest to jedyna drużyna, która jeszcze nie poznała smaku zwycięstwa, gdyż pierwszą wygraną może w końcu pochwalić się Sportmossimo.pl Grabówka. Po pierwszej kompletnie nieudanej kolejce, w drugiej liczyli na zdecydowanie lepszy występ i faktycznie taki był, choć znów przytrafiły im się dwie porażki.
Więcej


Zapowiedź 2 kolejki Ligi Oldbojów
2020-02-25 11:05:51
Na prośbę drużyny Topicar AC ich udział w drugiej kolejce Ligi Oldbojów TLF został przesunięty na dwie kolejne rundy. Westovia Okna Pawłowski dwukrotnie wybiegnie na parkiet Areny Jaskółka, a pozostałe zespoły zaprezentują swoje umiejętności trzykrotnie. Po pierwszej bardzo wyrównanej serii można mieć nadzieję, że kolejne zmagania będą równie interesujące.
Więcej


Po pierwszych meczach wszyscy mają straty
2020-02-13 10:42:06
Liga Oldbojów TLF już przed rozpoczęciem sezonu miała swoich faworytów, a wśród nich niemal jednym tchem można wymówić trzy zespoły. Westovia Okna Pawłowski, Rock N` Roll i Topicar AC po dwa razy zdobywali tytuły mistrzowskie i teraz być może jedna z nich będzie pierwszą, która po raz trzeci sięgnie po to trofeum. Pierwsza tura rozgrywek z pewnością tego nie ułatwiła żadnej z nich, bo w meczach pomiędzy tymi zespołami był wynik remisowy.
Więcej


Zapowiedź 1 kolejki Ligi Oldbojów
2020-02-08 17:35:32
W najbliższą środę zostanie rozegrana pierwsza kolejka Ligi Oldbojów. W rozgrywkach będzie uczestniczyć sześć zespołów, a każdy z nich rozegra ze sobą dwa spotkania. Całość zostanie rozegrana w trzech terminach, a najbliższy już w środę 12 lutego. Prosimy o zapoznanie się z propozycją terminarza, a ewentualne sugestie prosimy zgłaszać do 10 lutego.
Więcej


Westovia do Zawiercia jedzie odebrać tytuł Pogoni Szczecin
2020-01-29 20:10:04
Dwadzieścia drużyn podzielonych na cztery grypy wystąpi w najbliższych XXX Mistrzostwach Polski Oldbojów w Halowej Piłce Nożnej rozgrywanych w Zawierciu. na te rozgrywki po raz pierwszy udaje się Westovia, a ich rywalami będą w grupie "C": MOZ Kielce, KOLBUSZOWIANKA Kolbuszowa, GKS Jastrzębie i POLONIA Warszawa. Z pewnością sobotnie eliminacje nie będą najłatwiejsze, ale celem tarnowian jest awans z tej grupy.
Więcej

Terminarz rozgrywek futsalu Tarnów
» Tabela wyników
» Wyniki spotkań
» Strzelcy
» Kartki
» Pauzujący
Oldboje - liga TLF: