facebook
Zapowiedź 13 kolejki II ligi
2018-01-22 13:11:21
Trzynasta kolejka może być dla kogoś pechowa i może dojść do nieoczekiwanych rozstrzygnięć. Wszyscy liczą na pierwsze punkty strażaków OSP Łękawica, ale Perfect futsal Team unormował swoją formę i aż takiej niespodzianki nie powinno być. W pozostałych meczach pary są bardziej wyrównane, a najważniejszym punktem dnia będzie mecz Dąbrovia - ZT NSZZ.
Więcej


Kiler dał o sobie znać
2018-01-17 09:35:38
Małą niespodziankę sprawili sobie gracze LMR II Straż Pożarna Tarnów, którzy podczas12 kolejki II ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport wygrali spotkanie z Sportmossimo.pl Grabówka II. Dzięki temu tabela rozgrywek nieco się spłaszczyła i oprócz lidera, nie już "pewniaków". Przypomnijmy, że w wyniku wycofania się dwóch zespołów, bezpośrednio awans uzyskają dwie najlepsze drużyny, a trzecia rozegra baraż o awans do I ligi.
Więcej


Zapowiedź 12 kolejki II ligi
2018-01-15 11:03:11
Po ostatnich niepowodzeniach ZT NSZZ ich nadzieja na zajęcie pierwszego miejsca w II lidze Tarnowskiej Lidze Futsalu Pawłowski Sport nieco zmalała, bo na chwilę obecną tracą osiem punktów. Co prawda mają do rozegrania jedno spotkanie więcej i już jutro przyjdzie im się mierzyć dwa razy, co da wyrównanie pod względem ilości spotkań.
Więcej


Zamiast lidera jest spadek w tabeli
2018-01-10 12:57:49
Jedenasta kolejka II ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport dla zawodników ZT NSZZ miała być przełomowa i miał być to skok na fotel lidera. Straty do aktualnego przodownika wynosiły pięć punktów, ale policjanci w tym dniu mieli do rozegrania dwa spotkania i liczyli na potknięcie Dąbrovii w starciu z OSP Łękawica. Niemożliwe? Już wyjaśniamy. Miejscowi strażacy do tej pory nie zdołali ani raz zapunktować w aktualnym sezonie, a jedyne punkty jakie zainkasowali to za walkowery z MLKS Żabno.
Więcej


Zapowiedź 11 kolejki II ligi
2018-01-07 11:24:29
Gdyby ktoś spytał, czy Dąbrovia jest w stanie przegrać z OSP Łękawica, to odpowiedź jasno i wyraźnie brzmiałaby: "nie!". Patrząc w ligową tabelę II ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport, gdzie strażacy zdobyli punkty jedynie dzięki walkowerom ze zrezygnowanym już MLKS Żabno to faktycznie logika jest oczywista. Patrząc także na ich wyniki, jak choćby ten sprzed tygodnia, gdzie stracili 14 goli, to także nawet nie ma o czym mówić.
Więcej


Noworoczne otwarcie II ligi
2018-01-03 12:43:09
Jeszcze nie wszyscy zapomnieli o sylwestrowych balach, a niektórym jeszcze w głowie pozostał festiwal sztucznych ogni. Niestety, ale dla zawodników z MLKS Żabno udział w Pucharze Ligi był ostatnim w tym sezonie, a przez kłopoty kadrowe muszą zawiesić tymczasowo swoją działalność. Tym samym wszystkie nierozegrane mecze z ich udziałem zostały zweryfikowane jako walkowery. Tym samym zmieniony został terminarz -pobierz (.pdf), a do rozegrania w rundzie rewanżowej jest siedem kolejek.
Więcej


Zapowiedź 10 kolejki II ligi
2018-01-02 09:34:21
Już dziś tuż po Nowym Roku rozpoczynamy rozgrywki w Tarnowskiej Lidze Futsalu Pawłowski Sport. Zaczynamy od zmagań II ligi, a tu na początku 10 kolejki wystąpi lider tych zmagań i główny kandydat do awansu, czyli Dąbrovia. Rywalem ich będzie Perfect futsal Team, który prezentuje się nieźle, choć zapewne wyniki chcieliby mieć jeszcze niż dotychczas. Jeśli udałoby się im wyciągnąć choćby remis to wówczas sprawią sobie niespodziankę.
Więcej


Przedświąteczne wysokie rozstrzygnięcia
2017-12-20 11:36:40
Przedświąteczne zmagania II ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport były bardzo krótkie, ale bardzo intensywne. Krótkie, bo na prośbę ZT NSZZ i MLKS Żabno ich mecze zostały przełożone na inny termin. Tym samym Perfect futsal Team i OSP Łękawica miały więc więcej czasu na domowe porządki i przystrajanie choinki. Dodatkowo Dąbrovia miała dzień wolny, co wynikało z harmonogramu, a ich przymusowa pauza nie zrzuciła ich z fotelu lidera.
Więcej


Zapowiedź 9 kolejki II ligi
2017-12-17 20:39:00
Tylko trzy spotkania będą rozegrane podczas ostatniej w tym roku kolejce II ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport. Powodem tego była prośba ZT NSZZ, a zaakceptowana przez Perfect futsal Team o przełożenie meczu. Co to oznacza? Mianowicie fakt prowadzenia w ligowej tabeli na półmetku tych zmagań, ponieważ Dąbrovia do końca roku cieszyć się będzie z pierwszego miejsca, choć w 9 serii mają przymusową pauzę.
Więcej


Mogło się zakończyć niespodzianką
2017-12-13 11:08:14
Zgodnie z terminarzem Perfect futsal Team miała obowiązkową pauzę podczas ósmej kolejki II ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport. Jednak nie tylko oni mieli przerwę, ale też dwa inne zespoły. MLKS Żabno do ostatniej chwili próbowali zebrać odpowiednią kadrę, aby rozegrać spotkanie z Polmark Victoria Wola Rzędzińska, lecz ostatecznie im się to nie udało i oddali mecz walkowerem. Zatem odbyły się trzy mecze i wszystkie miały swoją dramaturgię.
Więcej

Terminarz rozgrywek futsalu Tarnów
» Tabela wyników
» Wyniki spotkań
» Strzelcy
» Kartki
» Pauzujący