facebook
Zapowiedź 12 kolejki III ligi
2018-01-22 13:24:12
Housebud Rzuchowa kontra Alex Zakliczyn to pojedynek, który powinien trzymać w napięciu podczas 12 kolejki III ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport. Gracze z Zakliczyna wygrali wszystkie swoje mecze i chcą dalej kontynuować swoją doskonałą passę. Najtrudniejszym ich rywalem był jednak Housebud, z którym bił się o pierwszą lokatę.
Więcej


Zaliczka z pierwszych minut wystarczyła
2018-01-18 10:52:11
Jedenasta kolejka III ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport to pięć rozegranych spotkań i nie odnotowano żadnych niespodzianek. Główny faworyt zmagań, Alex Zakliczyn mimo początkowych zawirowań i straty gola, szybko się przestawił i podążał swoją ścieżką do zwycięstwa. Jak szybko? Mianowicie tuż po stracie gola, zawodnicy ustawili piłkę na środku pola gry i po dwójkowej akcji padł wyrównujący gol.
Więcej


Zapowiedź 11 kolejki III ligi
2018-01-15 11:16:58
Marcola znów zmuszona jest tymczasowo zawiesić swoją działalność, w wyniku czego pozostałe drużyny otrzymały walkowery. Przesunięci zostali na ostatnią lokatę, a nad nimi plasują się dwa zespoły, które rywalizować będą o to, by w sportowej rywalizacji nie być autsajderem III ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport.
Więcej


Blisko powtórzenia własnego rekordu
2018-01-11 12:15:45
Housebud Rzuchowa stał się przebojem podczas inauguracji III ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport w sezonie 2017/2018. Stało się to na skutek potyczki z absolutnym debiutantem, CSKA Kukułki. Wtedy to padł rekordowy wynik 26-3, a to odbiło się szerokim echem. Teraz nadszedł czas rewanżu, ale gracze Kukułek znacznie poprawili swoją grę i wydawało się, że tym razem bardziej przeciwstawią się wiceliderowi tych rozgrywek.
Więcej


Zapowiedź 10 kolejki III ligi
2018-01-07 11:40:40
Dziesiąta kolejka III ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport, czyli pierwsza seria spotkań rewanżowych. Tu od razu nasuwa się pytanie, czy Housebud Rzuchowa znów rzuci się z impetem na CSKA Kukułki i będzie chciał im wbić kolejną rekordową ilość goli. Wydaje się to jednak teraz mało prawdopodobne, gdyż Kukułki zrobiły postępy i coraz chętniej udzielają się w grze ofensywnej, a i w defensywie radzą sobie coraz lepiej. O punkty w tym meczu raczej będzie ciężko walczyć, ale dopóki piłka w grze ...
Więcej


Seria wysokich zwycięstw
2018-01-04 10:32:32
Po pechowej siódmej kolejce III ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport, w której drużyna Marcoli doznała nieoczekiwanych trzech urazów, do tej pory mają kłopoty kadrowe. Nie wystąpili już w Pucharze Ligi, a i na zakończenie pierwszej rundy także nie zdołali zebrać kadry. Teraz robią wszystko, aby skompletować zespół do dalszej rywalizacji, lecz jeszcze tą kolejkę musieli odpuścić i na mecz z UniCar Auto Części również oddali walkowerem. Cały terminarz -pobierz (.pdf) na drugą rundę jest już gotowy i prosimy o zapoznanie się z nim.
Więcej


Zapowiedź 9 kolejki III ligi
2018-01-02 10:33:01
Po świątecznej przerwie wracamy do rozgrywek III ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu, aby dokończyć zmagania pierwszej rundy. Pewne jest, że ta należy zdecydowanie do Alex Zakliczyn i nawet strata punktów tego nie zmieni. W dodatku ich rywalem będzie CSKA Kukułki, czyli zespół z drugiej strony ligowej tabeli. Musiałoby jednak nastąpić mocne trzęsienie ziemi, aby lider nagle stracił punkty.
Więcej


Początek bez ceregieli z mocnym finiszem
2017-12-21 14:18:03
Ostatnia w tym roku, ale przedostatnia w tej rundzie kolejka III ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu rozpoczęła się bardzo spokojnie, acz bez zbędnych ceregieli, bo od momentu pierwszego gwizdka do zdobycia pierwszego gola upłynęło niespełna kilkanaście sekund. Bohaterem tej akcji byli zawodnicy defensywni CSKA Kukułki, którzy przed zawodami planowali zagrać co najmniej jak przed tygodniem, kiedy to zdobyli pierwsze punkty. Tym razem źle rozpoczęli spotkanie i praktycznie rozpoczęli spotkanie od stanu 0-1.
Więcej


Zapowiedź 8 kolejki III ligi
2017-12-17 20:52:26
Podczas ósmej kolejki III ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport pauzować będzie Marcola, która przed tygodniem zdobyła swoje pierwsze punkty. Zresztą nie tylko oni, bo także CSKA Kukułki cieszyły się z wygranej i już ze spokojem patrzą w swoją przyszłość. W dodatku może się okazać, że jeśli w tej kolejce pójdą za ciosem i znów wygrają z PTG Sokół Świat Pracy to przeskoczą zarówno ich, jak też dwójkę innych przeciwników.
Więcej


Pierwsze punkty autsajderów
2017-12-14 11:05:26
13 grudzień to data, która wszem i wobec jest znana Polakom, gdyż 36 lat temu wprowadzony był stan wojenny. Na parkiecie hali sportowej w Łękawicy o patriotyzmie, czy polityce raczej nie dyskutowano, ale na pewno ten dzień zapadnie niektórym w pamięć. Pechowa "trzynastka" udzieliła się bowiem kilku zawodnikom, ale z drugiej strony po rozegraniu 7 kolejki III ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport nie może powiedzieć, że nie ma jeszcze punktów.
Więcej

Terminarz rozgrywek futsalu Tarnów
» Tabela wyników
» Wyniki spotkań
» Strzelcy
» Kartki
» Pauzujący