facebook
Zwycięstwo planowane i niespodziewane
2020-02-28 23:40:49
Ostatnia kolejka II ligi gr. "B" Tarnowskiej Ligi Futsalu dobiegła końca. Krótki, aczkolwiek intensywny sezon dla niektórych jest szansą do szybkiego awansu, a dla drugich szybkiego spadku. W tym przypadku Fizjoterapia Remaks już wcześniej zagwarantowała sobie udział w I lidze, co dla tej drużyny będzie powrotem na "swoje miejsce", gdyż już tam występowali prze kilka lat i teraz ponownie podejmą próbę o najwyższe cele.
Więcej


Zapowiedź 8 kolejki II ligi gr. B
2020-02-24 09:06:26
To już ostatnia seria spotkań w tym krótkim sezonie dla drużyn występujących w II lidze gr "B" Tarnowskiej Ligi Futsalu. Jedyną nierozstrzygniętą kwestią jest szósta lokata, która powoduje spadek do III ligi. Najbliżej tego jest Cezar, ale wszystko od nich zależy w tej serii spotkań. Do rozegrania mają dwa mecze i jeśli obydwa wygrają to zapewnią sobie ligowy byt.
Więcej


Strata punktów nie przeszkodziła w awansie
2020-02-22 07:46:35
Siódma seria spotkań w II lidze gr. "B" Tarnowskiej Ligi Futsalu miała mieć decydujące znaczenie w kontekście awansu do I ligi. W tym boju od początku sezonu liczyły się dwie drużyny, które do niedawna szyły "łeb w łeb", ale w pierwszym starciu Fizjoterapia Remaks okazała się być lepsza od Marcoli Wynik tego meczu był okazały i czterobramkowa różnica stawiała tych pierwszych w roli zdecydowanego faworyta do awansu, ponieważ nadzieje na odrobienie takiej straty były słabe.
Więcej


Zapowiedź 7 kolejki II ligi gr. B
2020-02-17 15:37:06
Przedostatnia seria zmagań w grupie "B" II ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu to przede wszystkim rewanż na szczycie tabeli. Marcola po nieudanym pierwszym meczu z Fizjoterapią Remaks musi wspiąć się na wyższy poziom, aby osiągnąć swój cel. Nie dość, że muszą wygrać ten pojedynek to w dodatku wygrać go pięcioma golami! Wtedy zapewnią sobie awans, bo w pierwszym pojedynku było 4-0, ale Fizjoterapia ma dużo lepszy bilans bramkowy.
Więcej


Przełamania na dwóch biegunach
2020-02-14 23:56:44
Podczas 6 kolejki II ligi grupy B Tarnowskiej Ligi Futsalu z pewnością uwagę należało zwrócić na potyczkę dwóch niepokonanych zespołów. W tym samym czasie jednak część zawodników chyba została "przymuszona" przez swoje partnerki do świętowania Dnia Zakochanych. Popularne Walentynki miały znaczenie w przetrzebionych kadrach, ale też kibicach, których nie było zbyt wiele w tym dniu. Znalazły się jednak osoby, które na sportowo chciały spędzić ten wieczór i dla nich należą się duże brawa.
Więcej


Zapowiedź 6 kolejki II ligi gr. B
2020-02-11 09:52:32
Marcola i Fizjoterapia Remaks po rozegranych pięciu spotkaniach zgromadziły na swoim koncie po 15 punktów. Tylko jedna z nich może utrzymać ten komplet po rozegraniu szóstej kolejki II ligi gr. B Tarnowskiej Ligi Futsalu. To właśnie w najbliższy piątek te zespoły staną na przeciw siebie i po raz pierwszy stoczą bój na szczycie ligowej tabeli.
Więcej


Sprawiedliwości stało się zadość
2020-02-08 17:04:29
Przerwa w rozgrywkach II ligi gr. B Tarnowskiej Ligi Futsalu w końcu dobiegła końca i z początkiem lutego do rozegrania zostały cztery piątki. Pierwszy z nich właśnie minął, a w nim sporo emocji, szczególnie na końcu zmagań. Rozpoczęło się bardzo spokojnie, bo liderująca Fizjoterapia Remaks bez większych problemów stwarzała sobie okazje strzeleckie w pojedynku z Cezarem. Początkowo nie udawało się wpakować piłki do siatki, ale gdy już raz futbolówka dosięgła celu, to licznik zatrzymał się przed "dwucyfrówką".
Więcej


Zapowiedź 5 kolejki II ligi gr. B
2020-02-03 10:35:30
Po krótkiej przerwie do rozgrywek powracając przedstawiciele II ligi gr. B Tarnowskiej Ligi Futsalu. Tu na pierwszy plan wysuwa się rywalizacja o prym w rozgrywkach, a bez straty punktów pozostają wciąż dwa zespoły. Fizjoterapia Remaks swoje zwycięstwa rozkłada sukcesywnie co kolejka i nie wyobraża sobie, aby stracić je w najbliższy piątek.
Więcej


Honor uratowany przy wysokich porażkach
2020-01-23 12:32:28
Po mozolnym rozpoczęciu rozgrywek II ligi grupy B Tarnowskiej Ligi Futsalu nastąpiło mocno przyspieszenie, gdzie rozegrano trzynaście spotkań w trzech seriach, a każdy zespół rozegrał minimum po trzy spotkania. Jest to ostatnia seria w tym miesiącu, gdyż mecze z 4 kolejki zostały przestawione do innych terminów, a stało się to ze względu na rozgrywki PGNiG Superligi Mężczyzn, w której występują tarnowscy szczypiorniści i w tym dniu rozgrywają swój mecz ligowy z VIVE Kielce.
Więcej


Zapowiedź 3 kolejki II ligi gr. B
2020-01-21 11:26:59
Po rozegranych dwóch kolejkach II ligi gr. B Tarnowskiej Ligi Futsalu zespoły mają rozegrane minimum po dwa mecze. Po trzeciej serii niemal wszystkie będą mieć już na koncie po 4 spotkania, więc maksymalna ilość punktów wynosić będzie 12 oczek. Z racji tego, że Marcola nie może wystąpić w środę i zdobyty komplet punktów musi na tą chwilę zatrzymać się na liczbie 9 to pozostaje tylko jeden zespół, który może jako pierwszy przekroczyć dwucyfrową liczbę punktów.
Więcej

Terminarz rozgrywek futsalu Tarnów
» Tabela wyników
» Wyniki spotkań
» Strzelcy
» Kartki
» Pauzujący
Oldboje - liga TLF: