facebook
Nie kalkulowali i awansowali
2018-02-22 16:07:46
Przed rozegraniem 16 kolejki III ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport kilka kwestii było już znane. Oczywiście Alex Zakliczyn przyjechał na ostatnią kolejkę, aby pożegnać się z tym poziomem rozgrywek bez straty żądnych punktów i ten cel osiągnął. Grając przeciwko ostatniej drużynie w tabeli nie można było oczekiwać innego rozstrzygnięcia i oczywiście zaskoczenia nie było. Trzeba jednak przyznać, że CKiW OHP Tarnów zagrało bardzo ambitnie, a pięć strzelonych goli jasno o tym świadczy.
Więcej


III liga godzinę wcześniej
2018-02-20 12:59:53
Ze względu na dużą ilość spotkań w III lidze Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport podczas ostatniej kolejki, zostały zmienione godziny spotkań. Rozpoczynamy zmagania godzinę wcześniej i pierwszy mecz rozpocznie się o godz. 19:00. Prosimy o zapoznanie się z aktualnym terminarzem spotkań.
Więcej


Zapowiedź 16 kolejki III ligi
2018-02-18 19:28:08
Ostatnia kolejka, ale tak jakby dwie w jednym dniu czeka zespoły III ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport. W poprzedniej rozegrany był tylko jeden meczu, a kolejne zwycięstwo zanotował Alex Zakliczyn. Teraz przyjadą po raz ostatni po komplet punktów, bo chyba nikt nie wątpi, że mogą oni stracić jakieś punkty z ostatnim w tabeli CKiW OHP Tarnów.
Więcej


Wszystko pozostawili na koniec
2018-02-15 14:23:48
Kontuzje, choroby, ferie zimowe i ... Liga Mistrzów to wszystko spowodowało, że 15 kolejka III ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport była okrojona ... do jednego spotkania. Najpierw Wolni Strzelcy poprosili Housebud Rzuchowa o przełożenie meczu na ostatnią kolejkę, gdyż w pierwszym tygodniu część kadry wyjeżdża na narty. Później o to samo poprosił CKiW OHP Tarnów, a powodem był wyjazd ich podopiecznych na ferie. Ich mecz ze Spojkarem został także przełożony na ostatnią, szesnastą kolejkę.
Więcej


Zapowiedź 15 kolejki III ligi
2018-02-11 20:45:40
Okrojona 15 kolejka III ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport to efekt przełożenia spotkania Wolnych Strzelców z Housebud Rzuchowa. O ile ci drudzy mają już zapewniony awans, o tyle Strzelcy dalej będą się bić, aby znaleźć się w pierwszej czwórce. Pozostały więc dwa miejsca do obsadzenia, a wśród kandydatów jest UniCar Auto Części i PTG Sokół Świat Pracy.
Więcej


Wyniki zmienne jak w kalejdoskopie
2018-02-08 11:39:23
Rozgrywki III ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport są z reguły przejrzyste, a wyniki rzadko zaskakują. Często też widać wysokie różnice bramkowe, a remis w całym sezonie padł tylko jeden. Swoje wszystkie mecze z lekkością wygrywa Alex Zakliczyn, choć czasem muszą włożyć nieco więcej sił, aby zapewnić sobie wygraną. W minionej 14 kolejce było zresztą podobnie, bo znów wygrali mecz, ale do pewnego momentu musieli się mieć na baczności.
Więcej


Zapowiedź 14 kolejki III ligi
2018-02-05 13:21:45
CSKA Kukułki i CKiW OHP Tarnów od początku rundy rewanżowej czekają na to spotkanie, bo są to zespoły z tego samego pułapu i możliwość zdobycia punktów jest spora. Jest to też bezpośredni pojedynek o 7 miejsce w III lidze Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport, a w lepszej sytuacji są gracze z OHP, bo im do pełni szczęścia wystarczy remis.
Więcej


Dwa awanse zarezerwowane
2018-02-01 10:27:05
W rozgrywkach o mistrzostwo III ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport pewne jest, że nikt nie spada. Dlatego też spokojnie spać mogą zespoły z dołu tabeli, czyli CKiW OHP Tarnów i CSKA Kukułki. Natomiast awans, w wyniku kilku wycofanych drużyn, uzyska cztery najlepsze teamy. Trzynasta seria zmagań była więc ważna w kontekście układu w tabeli, a dla Alex Zakliczyn była zwykłą formalnością. Ci już awans zapewnili sobie wcześniej, ale chcieli zapewnić sobie kolejny komplet punktów, który da im pewność pierwszego miejsca.
Więcej


Zapowiedź 13 kolejki III ligi
2018-01-29 11:43:07
W wyniku różnych przesunięć zespołów, awans do przyszłorocznej II ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport zapewnione mają najlepsze cztery drużyny tego poziomu rozgrywek. Tym samym Alex Zakliczyn zapewnił sobie już awans, a kwestią czasu jest zajęcie pierwszego miejsca, bo prezentują się doskonale i pokonują wszystkie nadarzające się przeszkody.
Więcej


Sensacyjny wynik do przerwy
2018-01-25 10:38:16
Wszystkie rozstrzygnięcia 12 kolejki III ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport były bezkompromisowe. Wszyscy, którzy przegrali, zdobywali po dwa trafienia i taka reguła towarzyszyła im od pierwszego do ostatniego spotkania. W pierwszym pojedynku CKiW OHP Tarnów wystawiło do rywalizacji młodych zawodników, a menadżer zespołu Piotr Kolbusz szykuje swoich podopiecznych na turniej z ich udziałem. Podziękował za grę starszym zawodnikom, ale na pewno jeszcze skorzysta z ich usług.
Więcej

Terminarz rozgrywek futsalu Tarnów
» Tabela wyników
» Wyniki spotkań
» Strzelcy
» Kartki
» Pauzujący