facebook
U góry zmian nie było
2019-01-21 12:33:58
Ze względu na udział w turnieju drużyny Shadows Stars, ich mecz w 11 kolejce II ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport został przełożony. Nie oznacza to, że zostały rozegrane tylko trzy spotkania. Ba! Dodatkowo udało się rozegrać dwa mecze więcej. Terminu kolejki nie chciał marnować Housebud Rzuchowa, który poprosił o wyznaczenie rywala i oni rozegrali swój mecz w tym dniu. Dodatkowo udało się zagrać spotkanie zaległe, a jako pierwszy szczęśliwy opuszczał halę UniCar Auto Części.
Więcej


Zapowiedź 11 kolejki II ligi
2019-01-18 14:01:02
Na prośbę drużyny Shadows Stars, ich mecz z Housebud Rzuchowa został przełożony ze względu na udział w turnieju. Dla tych drugich bardzo istotne było, żeby jednak zagrać w tym dniu spotkanie ligowe, a na mecz awansem zgodziła się drużyna #WalczymyoZłoto. Będzie to mecz sąsiadów z tabeli, a stawką awans w górę tabli. Tarnowianie do rozegrania mają także drugie spotkanie, a rywalem będzie UniCar Auto Części, który także wystąpi dwa razy w tym dniu.
Więcej


Pozycja w tabeli nie wyznacza zwycięzcy
2019-01-14 18:14:55
Po wycofaniu się drużyny DPD Tarnów z II ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport w stawce pozostało 8 zespołów. Wszyscy otrzymali po 3 punkty do ostatecznego rozliczenia i zostały uwzględnione w tabeli. Runda rewanżowa rozpoczęła się też z małym zawirowaniem, gdyż już wcześniej Wolni Strzelcy prosili o przesunięcie ich udziału z tej serii, a w ostatniej chwili to samo uczynił Wia-Lan. Ci mieli grać z UniCar Auto Części, który z kolei miał do rozegrania w tym dniu dwa spotkania.
Więcej


Zapowiedź 10 kolejki II ligi
2019-01-11 13:32:20
Tuż przed wznowieniem rozgrywek o mistrzostwo II ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport otrzymaliśmy informację o rezygnacji z dalszego udziału drużyny DPD Tarnów. Ostatnie wyniki sprawiły, że morale znacznie spadło i zapowiadają powrót po nabraniu odpowiedniej formy sportowej.
To sprawia, że uległ zmianom terminarz i prosimy o zapoznanie się z nim.

 • II liga - pobierz (.pdf)
 • Więcej


  Stary rok pożegnany remisem
  2018-12-31 11:04:17
  Ostatnie zmagania w mijającym 2018 roku to cztery pojedynki w II lidze Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport. Niestety UniCar Auto Części poprosiło przełożenie spotkania z Alex Team, więc lider miał do rozegrania w tym dniu tylko jedno z dwóch zaplanowanych pojedynków. Nie przeszkodziło im to w utrzymaniu pierwszej lokaty, choć nie był to dla nich piłkarski "spacerek". Mając w zanadrzu trzy punkty więcej nad swoimi bezpośrednim rywalem musieli wygrać z Housebud Rzuchowa, aby nie patrzeć, co się dzieje za ich plecami.
  Więcej


  Przedświąteczny brak niespodzianek
  2018-12-24 10:19:00
  Coraz klarowniejsza staje się sytuacja w II lidze Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport. Wciąż bez straty punktów przewodzi stawce Alex Zakliczyn i chyba nikt nie wątpi w ich końcowy sukces oraz awans z pierwszego miejsca. Zdecydowanie ciekawiej dzieje się za ich plecami, a przedświąteczna ósma kolejka miała dać odpowiedź na kilka kluczowych pytań. Szczególnie jeden mecz miał wyjaśnić kwestię drugiej lokaty i wydaje się, że ta odpowiedź padła.
  Więcej


  Zapowiedź 8 kolejki II ligi
  2018-12-21 08:48:17
  Przedświąteczna 8 kolejka II ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport będzie liczyła sześć spotkań. Do tej pory najmniej rozegrała drużyna #WalczymyoZłoto i oni dwukrotnie wyjdą na parkiet hali sportowej w Skrzyszowie. Będą próbowali zdobyć pierwsze punkty rywalizując z Rekinami i UniCar Auto Części.
  Więcej


  Festiwal strzelecki w 10 minut
  2018-12-17 10:58:11
  Dwie kolejki II ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport w jednym dniu zostały rozegrane w minioną niedzielę, a obydwie zostały nieco okrojone. Głównym powodem była informacja o przegranej walce z chorobą przez Mateusza Furmańskiego, przez co jego przyjaciele nie potrafili otrząsnąć się z tej dramatycznej sytuacji i zrezygnowali w tym dniu z rywalizacji. #WalczymyoZłoto wznowi rywalizację od następnej kolejki, by pamięć o swoim koledze trwała bez ustanku.
  Więcej


  Zmiana terminarza II ligi
  2018-12-15 16:20:47
  Drużyna #WalczymyoZłoto z przyczyn oczywistych w dniu jutrzejszym nie wystąpi podczas mieszanej 6 i 7 kolejki II ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport. Rekiny i Shadows Stars po rzeszowskim turnieju zameldują się w tym dniu, lecz ci drudzy prosili o zmniejszenie liczby spotkań. W związku z tym nastąpiły zmiany w terminarzu i prosimy się o zapoznanie z nimi.
  Więcej


  Zapowiedź 6 i 7 kolejki II ligi
  2018-12-14 08:33:47
  Bardzo aktywny weekend czeka drużynę Shadows Stars, która w sobotę w Rzeszowie rozegra swoje spotkania grupowe w Heiro Cup. Na tym samym turnieju wystąpi również Alex Zakliczyn, ale oni mają pauzę w zmaganiach II ligi Tarnowskiej Ligi Pawłowski Sport. "Cienie gwiazd" z Zakliczyna liczą na awans w rzeszowskich rozgrywkach i jeśli im się ta sztuka uda to wówczas terminarz 6 i 7 kolejki będzie skorygowany jutro wieczorem!
  Więcej

  Terminarz rozgrywek futsalu Tarnów
  » Tabela wyników
  » Wyniki spotkań
  » Strzelcy
  » Kartki
  » Pauzujący