facebook
Nieudana pogoń za koroną króla strzelców
2020-03-04 11:23:52
Aż sześć spotkań zostało rozegranych w ostatniej dziewiątej kolejce II ligi gr. "A" Tarnowskiej Ligi Futsalu. Połowę spotkań do rozegrania miał walczący o utrzymanie Alex Team Radłów i Rekiny, które z jednej strony musiały uniknąć spadku, a z drugiej walczyły o podium. Mecz pomiędzy tymi zespołami został rozegrany na samym końcu zmagań i mógł rozstrzygnąć kwestię ostatniego miejsca, ale poprzednie wyniki już wcześniej zdecydowały o icj losach.
Więcej


Zapowiedź 9 kolejki II ligi gr. A
2020-03-01 14:05:51
Nie trzy, a sześć spotkań będzie miało miejsce w ostatniej kolejce II ligi gr. A Tarnowskiej Ligi Futsalu. Losy spadku są niemal przesądzone, ale jeszcze cień szansy na utrzymanie ma Alex Team Radłów, który może dogonić Rekiny. Musieliby wygrać wszystkie swoje mecze w tym dniu, a rywal wszystkie trzy przegrać. Te zespoły grają największą ilość spotkań, ale na końcu zagrają między sobą i może się to okazać doskonałym zakończeniem sezonu.
Więcej


Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta
2020-02-26 11:48:26
Mecz ósmej kolejki II ligi gr "A" Tarnowskiej Ligi Futsalu pomiędzy Relax Zaczarnie, a Alex Team Radłów nie mógł mieć innego faworyta. Relax wygrał wszystkie swoje mecze, czym zapewnił sobie już wcześniej pierwsze miejsce, gwarantujące awans do I ligi. Po drugiej stronie zaś meldowała się drużyna z przeciwnościami, która po spadku z I ligi nie może znaleźć patentu na ogranie przeciwników, ani nawet na remis. Z gry nie muszą się absolutnie wstydzić, ale statystki związane z golami są bardzo niekorzystne.
Więcej


Zapowiedź 8 kolejki II ligi gr. A
2020-02-24 08:29:44
Drużyny występujące w II lidze gr. "A" Tarnowskiej Lidze Futsalu mają przed sobą dwie ostatnie serie spotkań. Ostatnia dziesiąta kolejka została usunięta, a te mecze zostały wcielone w terminarz 8 i 9 kolejki. Tu wszystko co najważniejsze, wydaje się być rozstrzygnięte, bo już nikt i nic nie zabierze Relaxowi Zaczarnie zwycięstwa w rozgrywkach i awansu do I ligi.
Więcej


Bezzębne Rekiny, Relax z awansem
2020-02-19 10:53:37
Housebud Rzuchowa przed rozpoczęciem 7 kolejki II ligi gr. "B" Tarnowskiej Ligi Futsalu miał jeszcze szansę "namieszać" na szczycie ligowej tabeli. Przed tą serią miał bowiem sześć punktów straty do Relaxu Zaczarnie i ich zwycięstwo powodowałoby zmniejszenie do trzech oczek, a końcowa faza sezonu z pewnością byłaby jeszcze bardziej atrakcyjniejsza. Początkowe minuty wskazywało na to, że ten scenariusz jest bardzo realny, bo ataki były ciekawe, choć nieskuteczne.
Więcej


Zapowiedź 7 kolejki II ligi gr. A
2020-02-17 15:23:06
Już w najbliższy wtorek przekonamy się, czy Relax Zaczarnie z przytupem awansuje do I ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu. Dotąd zgromadzili komplet punktów i mają sześć oczek przewagi nad drugim w tabeli, Housebud Rzuchowa. To właśnie z nimi nastąpi bezpośrednia konfrontacja o mistrzostwo II ligi gr. "A" i jeśli Relax wygra ten pojedynek to wówczas wszystko stanie się jasne.
Więcej


Cztery gole nie gwarantują zwycięstwa
2020-02-12 09:57:07
Ze względu na kwestie zawodowe drużyny WiaLan Tarnów, ich mecz z Alex Team Radłów w ramach szóstej kolejki II ligi grupy "A" Tarnowskiej Ligi Futsalu został przełożony. Tym samym zostanie on rozegrany podczas dziewiątej tury zmagań. Na parkiecie Areny Jaskółka Tarnów pojawiły się więc tylko cztery zespoły, w tym dwa spotkania. W pierwszym z nich Relax Zaczarnie musiał znów się przyłożyć, by sięgnąć po kolejny komplet punktów.
Więcej


Zapowiedź 6 kolejki II ligi gr. A
2020-02-11 09:21:37
Tylko dwa zostaną rozegrane podczas szóstej kolejki II ligi gr. A Tarnowskiej Ligi Futsalu. Na prośbę drużyny WiaLan Tarnów, ich mecz z Alex Team Radłów został przełożony na inny termin, a rozegrają go podczas ósmej serii spotkań. Po swoje wydaje się dążyć Relax Zaczarnie i nic nie wskazuje na to żeby UniCar Auto Części mógł im w tym przeszkodzić.
Więcej


Remis w konfrontacji Burzy z Pogodą
2020-02-05 19:03:04
Rozegrana piąta kolejka II ligi gr. A Tarnowskiej Ligi Futsalu oznacza, że minęło dokładnie połowę rozgrywek. Już teraz wiadomo, kto będzie głównym kandydatem do awansu, choć jeszcze nie można przekreślać żadnych szans pozostałym zespołom. Relax Zaczarnie już przed sezonem uznawany był za głównego kandydata do awansu, co zresztą wcale nie dziwi, gdyż przed chwilowym zawieszeniem działalności, ten zespół jedną nogą był już w Ekstraklasie. Przegrał jednak baraże i pozostał w I lidze.
Więcej


Zapowiedź 5 kolejki II ligi gr. A
2020-02-03 09:58:56
Ostatnia seria przed rewanżami czeka drużyny występujące w II lidze gr. A Tarnowskiej Ligi Futsalu. Faworytem, a jednocześnie liderem jest Relax Zaczarnie i z kompletem punktów przystąpi do pojedynku z wiceliderem, Rekinami. To z pewnością potyczka nie tylko o fotel lidera, ale przede wszystkim bój o awans do I ligi.
Więcej

Terminarz rozgrywek futsalu Tarnów
» Tabela wyników
» Wyniki spotkań
» Strzelcy
» Kartki
» Pauzujący
Oldboje - liga TLF: