facebook
Zagrali dla kolegi na koniec sezonu
2018-02-14 12:30:38
Pewna swego Dąbrovia już nie pokazała się na zakończenie rozgrywek II ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport. Ich kadra zespołu stopniała do zaledwie czterech zawodników, a uzyskana przewaga pozwoliła na nie stawienie się na zawodach. Dzięki temu LMR II Straż Pożarna Tarnów na koniec zainkasowała komplet punktów i awansowała w tabeli. Nie wszystko było jednak tak oczywiste jak ta sytuacja, bo o awans biły się pozostałe zespoły.
Więcej


Zapowiedź 16 kolejki II ligi
2018-02-11 20:32:13
II liga Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport jako pierwsza zakończy zmagania sezonu 2017/2018, a stanie się to już w najbliższy wtorek. Awans zapewniony już wcześniej ma Dąbrovia, a na pożegnanie z tym poziomem ligowym zagra spotkanie z LMR II Straż Pożarna Tarnów. Mimo, że strażacy non stop wspinają się w tabeli to nie mają już szans, aby wskoczyć na podium i grać w barażach.
Więcej


Niespodzianka do przerwy w derbach strażackich
2018-02-07 10:24:17
Dobiegają końca rozgrywki II ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport, a wciąż nie jest wiadomo kto awansuje oprócz Dąbrovii. Ci bowiem mają już stuprocentową pewność, gdyż przed tygodniem rozgrywając dwa mecze zapewnili sobie pierwszą pozycję. Przegrali jednak z Polmark Victoria Wola Rzędzińska, a to zaś daje im dużą szansę na bezpośrednią prolongatę, gdyż mają przed sobą ostatni mecz z autsajderem i teraz wystarczy postawić "kropkę nad i".
Więcej


Zapowiedź 15 kolejki II ligi
2018-02-05 13:09:57
Rozegrany przed tygodniem szlagierowy pojedynek liderów sprawił, że w 15 kolejce II ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport zobaczymy tylko trzy spotkania. W pierwszym z nich zobaczymy derby strażaków, czyli OSP Łękawica kontra LMR II Straż Pożarna Tarnów. Faworyta można wskazać bez zająknięcia, ale w sporcie już nie takie dziwy widzieli.
Więcej


Porażka bez konsekwencji
2018-01-31 15:12:28
Derby rządzą się swoimi prawami i OSP Łękawica chciała to wykorzystać w 14 kolejce II ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport. Liczyli oni nie tylko na swoje umiejętności, czy gorszy dzień rywala, ale przede wszystkim na niosącą ich publiczność. To oni wspierali ich po każdej straconej bramce, a po każdej zdobytej, jeszcze bardziej zachęcali ich głośnym dopingiem do większej skuteczności. Mecz dostarczył więc sporo emocji, a dla OSP była to rekordowa ilość zdobytych goli.
Więcej


Zapowiedź 14 kolejki II ligi
2018-01-29 11:25:25
Trzy mecze pozostały do końca rozgrywek II ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport, a prowadząca w tabeli Dąbrovia ma dziewięć punktów przewagi i wystarczy jej jeden punkt, aby zapewnić sobie pierwszą lokatę. Mogą nawet przegrać wszystkie swoje spotkania, ale najważniejsze, aby porażka z Polmark Victoria Wola Rzędzińska nie wyniosła więcej niż trzy gole.
Więcej


Budzik lepszy od Budzików
2018-01-24 10:58:56
Najważniejszym wydarzeniem 13 kolejki II ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport była konfrontacja lidera z wiceliderem. W pierwszej rundzie Dąbrovia straciła punkty tylko z ZT NSZZ i ta sytuacja utrzymuje się dotychczas. W międzyczasie policjanci stracili swoją dobrą passę i stracili pierwszą lokatę, ale teraz nadarzyła się okazja, aby jeszcze raz pokonać graczy z Dąbrowy Tarnowskiej i zbliżyć się do nich na cztery oczka i wciąż myśleć o mistrzostwie tego poziomu rozgrywek.
Więcej


Zapowiedź 13 kolejki II ligi
2018-01-22 13:11:21
Trzynasta kolejka może być dla kogoś pechowa i może dojść do nieoczekiwanych rozstrzygnięć. Wszyscy liczą na pierwsze punkty strażaków OSP Łękawica, ale Perfect futsal Team unormował swoją formę i aż takiej niespodzianki nie powinno być. W pozostałych meczach pary są bardziej wyrównane, a najważniejszym punktem dnia będzie mecz Dąbrovia - ZT NSZZ.
Więcej


Kiler dał o sobie znać
2018-01-17 09:35:38
Małą niespodziankę sprawili sobie gracze LMR II Straż Pożarna Tarnów, którzy podczas12 kolejki II ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport wygrali spotkanie z Sportmossimo.pl Grabówka II. Dzięki temu tabela rozgrywek nieco się spłaszczyła i oprócz lidera, nie już "pewniaków". Przypomnijmy, że w wyniku wycofania się dwóch zespołów, bezpośrednio awans uzyskają dwie najlepsze drużyny, a trzecia rozegra baraż o awans do I ligi.
Więcej


Zapowiedź 12 kolejki II ligi
2018-01-15 11:03:11
Po ostatnich niepowodzeniach ZT NSZZ ich nadzieja na zajęcie pierwszego miejsca w II lidze Tarnowskiej Lidze Futsalu Pawłowski Sport nieco zmalała, bo na chwilę obecną tracą osiem punktów. Co prawda mają do rozegrania jedno spotkanie więcej i już jutro przyjdzie im się mierzyć dwa razy, co da wyrównanie pod względem ilości spotkań.
Więcej

Terminarz rozgrywek futsalu Tarnów
» Tabela wyników
» Wyniki spotkań
» Strzelcy
» Kartki
» Pauzujący