facebook
Zaskoczenia nie było w ostatnim rozdaniu
2019-03-04 10:55:25
Na zakończenie sezonu 2018/2019 II ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport zaplanowane było pięć spotkań, a trzy z nich miał rozegrać Alex Zakliczyn, który gonił w tabeli Shadows Stars i musiał wygrać wszystkie trzy mecze, by zająć pierwszą lokatę. Okazało się, że z tych trzech spotkań rozegrali tylko jedno, a w dwóch pozostałych cieszyli się z punktów bez wychodzenia na parkiet. #WalczymyoZłoto i WiaLan Tarnów nie zdołali zebrać wystarczającej kadry i te spotkania nie doszły do skutku.
Więcej


Zapowiedź 16 kolejki II ligi
2019-03-01 09:22:35
Liderem II ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport jest Shadows Stars, ale ich już nie zobaczymy na parkiecie. Przed tygodniem zakończyli swój udział, a przed nami ostatnia odsłona rozgrywek, a niewiadomych pozostało już niewiele. Mistrzem tego poziomu rozgrywek może zostać Alex Zakliczyn, który musi wygrać wszystkie trzy spotkania jakie ma w tym dniu do rozegrania.
Więcej


Jeszcze nie wszystko wyjaśnione
2019-02-25 10:28:28
Od kilku kolejek liderem II ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport jest Shadows Stars i widać, że to im służy. Grają z wielkim polotem i fantazją, dzięki bardzo często potrafią znaleźć się pod bramką przeciwnika i stworzyć okazję strzelecką. Chyba tej siły nieco wystraszył się będący pod formą zespół Wolni Strzelcy, gdyż dziurawa kadra nie była w stanie stawić czoła liderowi, a ten zainkasował pierwszy komplet punktów bez wyjścia na parkiet.
Więcej


Zapowiedź 15 kolejki II ligi
2019-02-22 12:50:54
Dobiegają końca rozgrywki II ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport, a tych kolejek pozostało jedynie dwie. Dla kilku zespołów ta przedostatnia seria rozgrywek będzie ostatnim występem, gdyż na prośbę drużyn nastąpiły małe rotacje w harmonogramie gier. Dopiero za tydzień wystąpi Alex Zakliczyn, więc aktualny lider, Shadows Stars stanie przed szansą, by powiększyć przewagę.
Więcej


Przetasowania w obu częściach tabeli
2019-02-18 11:33:35
W 14 kolejce II ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport nastąpiły małe przetasowania w obu częściach tabeli. Lider rozgrywek, Alex Zakliczyn poprosił o przesunięcie ich ostatnich spotkań i dopiero za dwa tygodnie pojawią się na hali w Skrzyszowie, by dokończyć zmagania rozgrywając trzy mecze. Ich nieobecność w pełni wykorzystała drużyna Shadows Stars i teraz oni są liderami, dzięki wygranej 6-2 nad WiaLan Tarnów.
Więcej


Zapowiedź 14 kolejki II ligi
2019-02-14 20:12:57
Na prośbę Alex Zakliczyn, ich mecz z UniCar Auto Części został przełożony na inny termin. Pozostałe drużyny zmierzą się w 14 kolejce II ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport. Dwa mecze zagra drużyna #WalczymyoZłoto, ale najważniejszy będzie ten z ekipą Wolni Strzelcy. Tracą do nich trzy punkty i jest szansa, by w końcu wydostać się z ostatniej pozycji, nie licząc wycofany zespół DPD.
Więcej


Nowi pierwszoligowcy już znani
2019-02-11 10:52:08
Powoli dobiegają końca rozgrywki II ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport, a rozstrzygnięcia wydają się być oczywiste. Ubiegłotygodniowa mała niespodzianka w derbach sprawiła, że Alex Zakliczyn w końcu znalazł pogromcę, ale nie zmieniło to faktu, że wciąż pozostają liderem. W 13 serii spotkań mieli dwukrotnie wyjść na parkiet hali sportowej w Skrzyszowie, by powalczyć o kolejne punkty, a w konsekwencji zapewnić sobie awans.
Więcej


Zapowiedź 13 kolejki II ligi
2019-02-08 12:29:24
Ubiegłotygodniowa porażka Alex Zakliczyn sprawiła, że II liga Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport staje się atrakcyjniejsza. Ci jednak traktują to jako jednorazową wpadkę i raczej nikt im nie powinien zagrozić. Trzynasta kolejka będzie ku temu najlepszym dowodem, gdyż na parkiet wyjdą dwukrotnie i wielce prawdopodobnie sześć punktów powędruje na ich konto. No chyba, że ta 13 będzie pechowa i stracą punkty?
Więcej


Kiedyś to musiało nastąpić
2019-02-04 11:52:09
Bez wątpienia najciekawszym meczem II ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport w 12 kolejce była konfrontacja lidera i wicelidera. Oczywiście faworytem był Alex Zakliczyn, który nie miał sobie równych we wszystkich dotąd rozegranych spotkaniach od początku zmagań w TLF. W pierwszej rundzie obecnego sezonu byli blisko straty pierwszych punktów, ale udało im się w ostatnich sekundach zdobyć jedynego, ale zwycięskiego gola w derbach z Shadows Stars. Teraz przyszedł czas na rewanż.
Więcej


Zapowiedź 12 kolejki II ligi
2019-02-01 09:36:38
Po dwutygodniowej przerwie do gry wracają rozgrywki II ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport. W dodatku dzień rozgrywania zawodów jest wyjątkowo inny, gdyż 12 kolejka będzie w sobotę. #WalczymyoZłoto poprosiło o przełożenie ich meczu z drużyną Wolni Strzelcy, ale ci mimo wszystko zagrają mecz w ramach tej serii spotkań.
Więcej

Terminarz rozgrywek futsalu Tarnów
» Tabela wyników
» Wyniki spotkań
» Strzelcy
» Kartki
» Pauzujący