facebook
Tymczasowo nowy lider
2019-02-04 13:29:19
(B)oca Czemarol po spadku z Ekstraklasy miała jasno postawiony cel, aby szybko wrócić do futsalowej elity w Tarnowie. Jednakże początek sezonu nie był dla nich łaskawy i te plany musieli nieco zweryfikować. Poprawa ich formy znów jednak sprawiła, że ta nadzieja jest żywa, a dwa zwycięstwa odniesione w 13 kolejce I ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport dały im po raz pierwszy w sezonie awans na fotel lidera rozgrywek.
Więcej


Zapowiedź 13 kolejki I ligi
2019-02-01 10:04:20
Po kilku okrojonych kolejkach I ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport, przychodzi czas, by te zaległości nadrabiać. Pierwszymi zespołami, które będą odrabiać straty to Crvena Zvezda i (B)oca Czemarol. Obydwa zespoły mają odmienne cele, więc jeszcze jest czas, by zdobywać punkty i realizować swój plan. Wiadomo, że Crvena ma zamiar powalczyć o utrzymanie, ale stawka im ucieka i tylko zwycięstwo przedłuża ich nadzieje.
Więcej


Przedłużony rzut karny zadecydował o zwycięstwie
2019-01-28 17:42:03
W ostatniej chwili Sportmossimo.pl Grabówka II zdecydowała o tym, że nie wystąpi podczas 12 kolejki I ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport. Tym samym mecz na szczycie z ekipą zVami.tv został przesunięty na inny termin, a że Dąbrovia także w tym dniu miała pauzę to te trzy najlepsze zespoły nie zmieniły swojego miejsca w tabeli. Jedynie goniąca ich (B)oca Czemarol miała szansę na punkty, a wygrana z Topicar II Złomowanie Pojazdów dawałaby im zbliżenie się do ścisłej czołówki.
Więcej


Lider bez gry zachował pozycję
2019-01-21 13:11:59
Tylko dwa mecze zostały rozegrane w ramach 11 kolejki 11 kolejki I ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport. Tydzień temu Polmark Victoria Wola Rzędzińska, a Crvena Zvezda już wcześniej poprosiła o przesunięcie spotkań z ich udziałem podczas ferii zimowych. W dodatku Alex Radłów poprosił przed zawodami o zmianę terminu rozegrania spotkania z ich udziałem, więc na placu boju zostały tylko dwie pary. Za to w obu przypadkach zapowiadały się wyrównane mecze.
Więcej


Zapowiedź 11 kolejki I ligi
2019-01-18 14:12:35
Tylko dwa mecze zostaną rozegrane podczas 11 kolejki I ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport, z czego jeden wyjątkowo interesujący. Walcząca o prymat w rozgrywkach Dąbrovia zmierzy się z byłym liderem Sportmossimo.pl Grabówka II, a obie do niedawna były niepokonane. Dąbrowianie mogli wykorzystać potknięcie rywala i ich jednorazową absencję, ale sami zanotowali stratę punktów.
Więcej


W kilkanaście sekund gol bramkarza, remis i porażka
2019-01-14 19:53:45
O sporym pechu może mówić Polmark Victoria Wola Rzędzińska, który podczas 13 kolejki I ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport rozegrał dwa spotkania. Ze względu na zbliżające się ferie w dwóch najbliższych kolejkach nie wystąpi Crvena Zvezda, a wspomniany Polmark postanowił rozegrać mecz awansem, by za tydzień mieć czas wolny. Tym meczem była konfrontacja z zVami.tv, która miała olbrzymią szansę na powrót do przodownictwa w tabeli, wykorzystując dwutygodniową absencję Sportmossimo.pl Grabówka II.
Więcej


Zapowiedź 10 kolejki I ligi
2019-01-11 14:15:27
Rozpoczynają się zmagania rundy rewanżowej w I lidze Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport, ale kompletu drużyn w 10 kolejce nie będzie. Ze względu ferie zimowe i zaplanowane wyjazdy części zespołu Crveny Zvezdy, ich udział przez najbliższe dwie kolejki jest niemożliwy. Dlatego też zmienił się terminarz i prosimy o zapoznanie się z nim.

 • I liga - pobierz (.pdf)
 • Więcej


  Niespodzianka na zakończenie pierwszej rundy
  2019-01-07 16:17:43
  Niepokonany lider I ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport, Sportmossimo.pl Grabówka II był zdecydowanym faworytem konfrontacji z Kwiatami Pawęzów i chyba mało kto przypuszczał, że może nastąpić niespodzianka. Wprawdzie od początku sezonu pawęzowianie radzą sobie naprawdę dobrze to jednak w tych najważniejszych momentach nieco zawodzili. Lider do meczu przystąpił przetrzebiony kontuzjami, ale i rywal nie mógł skorzystać ze wszystkich swoich graczy, a przede wszystkim bez nominalnego bramkarza.
  Więcej


  Zapowiedź 9 kolejki I ligi
  2019-01-04 11:56:19
  Po długiej świątecznej przerwie wracamy do rozgrywek I Ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport. Przed nami ostatnia kolejka pierwszej rundy, a druga runda rozpoczynać się będzie pół godziny wcześniej. Zaktualizowany został terminarz rundy rewanżowej, a znajduje się on w pliku poniżej:

 • I liga - pobierz (.pdf)
 • Więcej


  Trafienie pięćdziesięciopięciolatka nie dało zwycięstwa
  2018-12-17 12:54:09
  Wszystkie zespoły występujące w I lidze Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport mają rozegraną taką samą ilość spotkań. Wszystkie zaległe spotkania zostały już uregulowane, a najwięcej z nich miał zVami.tv. Podczas ostatniej tegorocznej serii spotkań wystąpili trzy razy, a każdy pojedynek miał swoją wartość. Już w pierwszym meczu musieli się mocno napracować, bo Kwiaty Pawęzów mimo ogromnych kłopotów kadrowych przystąpili do meczu mocno skoncentrowani i liczyli na urwanie punktów, bądź co bądź faworytowi.
  Więcej

  Terminarz rozgrywek futsalu Tarnów
  » Tabela wyników
  » Wyniki spotkań
  » Strzelcy
  » Kartki
  » Pauzujący