facebook
Jedni w górę, drudzy w dół
2019-03-11 12:41:15
Pierwszy mecz w ostatniej, osiemnastej kolejce I ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport miał dostarczyć kibicom odpowiedź, czy Sportmossimo.pl Grabówka II "zabierze" awans jednej z aspirujących drużyn. Niestety, ale nie udało im się zestawić odpowiedniej kadry, dzięki czemu Kwiaty Pawęzów zainkasowały darmowy komplet punktów. Dąbrovia już bez wyjścia na parkiet cieszyć się mogła z awansu, a mecz z Polmark Victoria Wola Rzędzińska był dla nich pojedynkiem bez presji.
Więcej


Zapowiedź 18 kolejki I ligi
2019-03-09 07:13:46
Kto awansuje do Ekstraklasy Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport dowiemy się już w niedzielę, gdyż będzie to ostatnia, osiemnasta kolejka. Na pewno padnie też odpowiedź na pytanie, kto się pożegna z I ligą, choć tu już wiadomo, że jedną z tych drużyn będzie Alex Team Radłów, który swój ostatni mecz na tym poziomie rozegra z Topicar II Złomowanie Pojazdów.
Więcej


Dopiero ostatnia kolejka wyjaśni sytuację
2019-03-04 11:26:03
Nieobecność Sportmossimo.pl Grabówka II w przedostatniej kolejce I ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport była oczywista, gdyż ci rozegrali swój mecz awansem. Jednakże zdobyte przez nich punkty pozwalają w dalszym ciągu utrzymywać się w ścisłej czołówce. Ich bardzo dobra postawa trzyma w napięciu pozostałe drużyny i nie tylko te z I ligi, ale także występującą w Ekstraklasie Białą Gwiazdę. Ci liczyli, że już teraz będą cieszyli się z utrzymania, ale swój mecz musiałaby przegrać (B)oca Czemarol.
Więcej


Zapowiedź 17 kolejki I ligi
2019-03-01 10:13:15
Potwierdziło się to, co już wcześniej było sugerowane ze strony zVami.tv. Bardzo duże kłopoty kadrowe zmusiły tą drużynę do absencji podczas 17 kolejki I ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport. Ich pech polega na tym, że w najbliższą niedzielę mieli rozegrać aż 3 mecze i niestety ich nadzieja na awans do Ekstraklasy została już całkowicie przekreślona.
Więcej


Ponowne zmiany w czołówce
2019-02-25 11:31:00
W rozgrywkach I ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport im bliżej końca tym coraz mniej wiadomych. Sytuacja jest więc odwrotna do tych, które towarzyszą większości zawodów ligowych. Tu jednak w ostatnich kolejkach nastąpiły zmiany zarówno górnej, jak i dolnej części tabeli, a to powoduje, że do samego końca zmagań będzie bardzo ciekawie. Jedynie w środku tej klasyfikacji panuje względny spokój i już bez większego ciśnienia, te zespoły mogą spokojnie dokończyć sezon.
Więcej


Zapowiedź 16 kolejki I ligi
2019-02-22 13:21:43
Aż siedem spotkań zostanie rozegranych w najbliższą niedzielę podczas 16 kolejki I ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport. Meczem numer jeden jest oczywście potyczka lidera z drugim wiceliderem, gdzie Dąbrovia i (B)oca Czemarol zamierzają zgodnie awansować do Ekstraklasy. Obydwa zespoły zagrają w tym dniu po dwa mecze, co daje im kolejną szansę na punkty.
Więcej


Druga wygrana zbliżyła do utrzymania
2019-02-18 13:38:51
Hitem 15 kolejki miał być pojedynek dwóch drużyn będących na szczycie I ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport. Pojedynek Dąbrovia vs (B)oca Czemarol na prośbę tych drugich został przełożony, więc szansę na dołączenie do nich miały dwie goniące ich drużyny. Spore kłopoty miał jednak zespół zVami.tv, który ostatecznie nie pojawił się na hali CKZIU i oddał mecz walkowerem. Tym samym ich droga do Ekstraklasy staje się bardzo wyboista, a przeszkody stają bardziej wyraźne.
Więcej


Zapowiedź 15 kolejki I ligi
2019-02-14 20:30:18
W 15 kolejce I ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport miało dojść do spotkania na szczycie tabeli pomiędzy drużynami Dąbrovia i (B)oca Czemarol, ale na prośbę tych drugich mecz został przełożony na następną serię. Mimo, iż te zespoły nie zagrają to swoich dwóch pierwszych pozycji nie stracą. Nawet były lider rozgrywek, Sportmossimo.pl Grabówka II, który ma do rozegrania dwa mecze, traci zbyt dużo by odzyskać najwyższą lokatę.
Więcej


Transfer "last minute" i pierwsza wygrana
2019-02-11 11:43:00
Od początku rozgrywek świetnie dysponowana drużyna Sportmossimo.pl Grabówka II prowadziła w ligowej tabeli I ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport. Pierwsza wpadka na przełomie roku nie zwiastowała obniżenia ich formy, ale jednak ta zła dyspozycja dała znać o sobie, przez co nie tylko stracili miejsce na szczycie klasyfikacji, ale także coraz mniejsze szanse na drugie miejsce. Z tego najbardziej niezadowolona jest ekstraklasowa Biała Gwiazda, gdyż ich spadek uzależniony był właśnie od zablokowania awansu przez zespół rezerw Grabówki.
Więcej


Zapowiedź 14 kolejki I ligi
2019-02-08 12:56:22
Ostatnie zawirowania w tabeli sprawiły, że (B)oca Czemarol trafiła na szczyt tabeli I ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport. Szybko jednak ta sytuacja może się zmienić, bo w 14 kolejce zmierzą się z byłym liderem, który ma rozegrane dwa spotkania mniej. Mowa tutaj o drużynie Sportmossimo.pl Grabówka II, która już nie ma tak dobrej passy jak w pierwszej rundzie, więc wynik potyczki może być różny.
Więcej

Terminarz rozgrywek futsalu Tarnów
» Tabela wyników
» Wyniki spotkań
» Strzelcy
» Kartki
» Pauzujący