facebook
Jednym radość, innym smutek na koniec rozgrywek
2020-03-06 10:40:51
Ostatnia kolejka, cztery spotkania, jedna niewiadoma, ale emocji i zaskoczenia nie brakowało. Dziewiąta kolejka I Ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu rozpoczęła się od spotkania lidera, Alex Team z pewnym utrzymania teamem Kwiaty Pawęzów. Przed meczem można było się spodziewać wielu goli, bo lider posiada niemal najlepszą skuteczność w rozgrywkach, a rywale należą do zespołów, które często tracą gole. W dodatku Kwiaty zagrały bez nominalnego bramkarza, co już niemal definitywnie przekreślało ich szanse.
Więcej


Zapowiedź 9 kolejki I ligi
2020-03-01 13:54:23
Swój kolejny awans może świętować Alex Zakliczyn, a w dziewiątej kolejce I ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu pożegnają się meczem z Kwiatami Pawęzów. To co najistotniejsze w tej ostatnie serii to potyczka Lucky Losers Grabówka z Białą Gwiazdą. Ci pierwsi zostali przed tygodniem pozbawieni wszelkich złudzeń i plany awansu muszą przełożyć na następny rok.
Więcej


Trzy zespoły już opuszczają I ligę
2020-02-28 12:37:45
Definitywnie rozstrzygnęły się już losy drużyn, które z końcem sezonu pożegnają się z I ligą Tarnowskiej Ligi Futsalu. Głównie za sprawą drużyny zVami.tv, która poprosiła o możliwość rozegrania dwóch spotkań w jednym dniu, by zamknąć obecny sezon. Do tej pory na swoim koncie mieli zaledwie jeden punkt, ale dwie ewentualne wygrane dawałyby im spore nadzieje na utrzymanie, tym bardziej, że obydwa spotkania grali z bezpośrednimi rywalami.
Więcej


Zapowiedź 8 kolejki I ligi
2020-02-24 08:56:24
Niezwykle interesująco zapowiada się "ostatnia prosta" w I lidze Tarnowskiej Ligi Futsalu. Najbliżej awansu do Ekstraklasy jest Alex Zakliczyn, a do pełni szczęścia "wystarczy" im zwycięstwo nad Lucky Losers Grabówka. Ale jeśli im się noga powinie to wówczas nastanie olbrzymi chaos i wszystko będzie zależeć od rozstrzygnięć w ostatniej kolejce.
Więcej


Dwa remisy zbliżają do degradacji
2020-02-21 10:59:39
Lucky Losers Grabówka przez dotychczasowe rozgrywki w tym sezonie Tarnowskiej Ligi Futsalu powolutku się skradała, a zgromadzone punkty wywindowały ją na czołowe lokaty. Przed tygodniem zanotowali najlepszą pozycję, bo tylko słabszym bilansem bramkowym byli słabsi od lidera. Taki cel sobie obrali, aby zająć jedno z dwóch miejsc premiowanych awansem do Ekstraklasy, ale prawdziwy test ich umiejętności miał nadejść w trzech ostatnich meczach.
Więcej


Beniaminek dwukrotnie lepszy od spadkowicza
2020-02-14 10:23:49
Przed tygodniem Biała Gwiazda straciła swoje pierwsze punkty w I lidze Tarnowskiej Ligi Futsalu, a było to w pojedynku z drugim spadkowiczem, Kastalblech /Pchelkowsky. Obydwa zespoły dotąd mogły się pochwalić, że jeszcze nikt ich nie pokonał, ale zmieniło się to w szóstej kolejce. Jedni i drudzy mierzyli się z beniaminkami z Zakliczyna, a te niefortunne rozstrzygnięcia sprawiły, że nie ma tych drużyn na dwóch pierwszych pozycjach, premiowanych awansem do Ekstraklasy TLF.
Więcej


Zapowiedź 6 kolejki I ligi
2020-02-11 10:06:08
Czy spadkowicze przegrają pierwszy mecz w sezonie? To pytanie może znaleźć odpowiedź już w najbliższy czwartek podczas 6 kolejki I ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu. Biała Gwiazda zagra z Shadows Stars, a Kastalblech /Pchelkowsky z Alex Zakliczyn. To właśnie te pojedynki mają być najciekawsze, a stawką oczywiście jest rywalizacja o mistrzostwo tej ligi i awans do Ekstraklasy.
Więcej


Decydujące o punktach ostatnie sekundy
2020-02-07 12:17:24
Połowa sezonu w I lidze Tarnowskiej Ligi Futsalu minęła, ale sytuacja zamiast się wyjaśniać to wydaje się być jeszcze bardziej zagmatwana. Po wygranym meczu na szczycie Biała Gwiazda wypracowała sobie doskonałą okazję do awansu, a przewaga pozwalała im na stratę punktów bez konsekwencji. Ta sytuacja szybko nastąpiła i teraz znów muszą się martwić, czy uda się wrócić do Ekstraklasy w tym sezonie. To właśnie mecz z drugim spadkowiczem okazał się do tej pory najtrudniejszy, choć już pierwsza akcja dałą im prowadzenie.
Więcej


Uwaga I i II liga
2020-02-04 20:43:53
Ze względu na transmisję meczu piłki ręcznej w sobotę, już od dziś na Arenie Jaskółka Tarnów rozłożona jest tartanwowa mata na parkiecie. Będzie trochę przyczepniej niż zwykle, stąd apel o lepszą rozgrzewkę, aby uniknąć niepotrzebnych kontuzji.


Zapowiedź 5 kolejki I ligi
2020-02-03 10:35:25
Doskonała sytuacja Białej Gwiazdy po meczu liderów I ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu sprawia, że w świetnych humorach przystąpią do kolejnych potyczek. W 5 kolejce spotkają się z innym spadkowiczem, Kastalblech /Pchelkowsky, a obydwa zespoły pozostają w dalszym ciągu bez porażki w tym sezonie. Cel przed rozgrywkami też mieli jasno postawiony, ale jak to się zakończy musimy jeszcze poczekać.
Więcej

Terminarz rozgrywek futsalu Tarnów
» Tabela wyników
» Wyniki spotkań
» Strzelcy
» Kartki
» Pauzujący
Oldboje - liga TLF: