facebook
Cel został zrealizowany
2018-02-23 16:13:41
Już wcześniej było wiadomo kto zajmie pierwszą i drugą lokatę w I lidze Tarnowskiej Lidze Futsalu Pawłowski Sport. Stało się to bowiem przed tygodniem, kiedy to Zakłady Mechaniczne awansem rozegrały swoje spotkania i mogły świętować awans. PIOTRANS Team otrzymał w tej serii trzy punkty za walkower, ale to nie wystarczyło, aby przegonić lidera i muszą się przygotowywać do pojedynku barażowego. Niepewnością było tylko trzecie miejsce, a tu Gawro musiało odpierać ataki rywali, by odzyskać stracone na moment miejsce.
Więcej


Zapowiedź 17 kolejki I ligi
2018-02-18 19:11:58
Zakłady Mechaniczne i PIOTRANS Team zakończyły swoje zmagania w I lidze Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport, gdzie pierwszy z nich awansował bezpośrednio do Ekstraklasy, a ten drugi zagra w barażach o awans. W tabeli wprawdzie nie jest uwzględniony jeden mecz, który ma się teoretycznie rozegrać w 17 kolejce, ale jest to walkower z Fizjoterapia Remaks.
Więcej


Mechaniczne już w Ekstraklasie
2018-02-16 12:49:16
Przed rozegraniem 16 kolejki I ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport liderem był PIOTRANS Team. W tej serii jednak wystąpił w roli kibica i trzymał mocno kciuki, aby Zakłady Mechaniczne się potknęły. Wtedy sprawa awansu byłaby jeszcze nierozstrzygnięta, ale ci spośród zaplanowanych trzech spotkań, jedno zwycięstwo mieli bez wyjścia na parkiet. Stało się to na skutek kłopotów kadrowych Alex Team Radłów. Był to drugi w tym dniu walkower, bo Fizjoterapia już wcześniej zrezygnowała z udziału, a zVami.tv zabrało z chęcią całą pulę.
Więcej


Zapowiedź 16 kolejki I ligi
2018-02-11 20:20:40
Tylko dwie kolejki pozostały już do końca sezonu I ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport. Niektóre drużyny mają jednak do rozegrania trzy mecze, inne dwa, a Crvena Zvezda i lider PIOTRANS Team mają przed sobą ostatni mecz. Jednakże tych zespołów nie zobaczymy w najbliższy czwartek, kiedy to będzie rozgrywana 16 kolejka. Nie zobaczymy też w tym dniu Westovii II Cerber, a to jest wynik rozegrania spotkania awansem.
Więcej


Zwycięstwo autsajdera i potknięcie wicelidera
2018-02-09 10:47:15
Ze względu na wycofanie się z rozgrywek Fizjoterapii i na prośbę innych zespołów, zawody I ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport zostały przyspieszone i 18 kolejka została usunięta z terminarza. Niektóre zespoły będą rozgrywały po dwa spotkania w jednym dniu, a oprócz tej serii do końca sezonu pozostały już tylko dwa czwartkowe terminy. Tym razem w wyniku walkowera, darmowe punkty otrzymało Gawro i Alex Team Radłów.
Więcej


Zapowiedź 15 kolejki I ligi
2018-02-05 13:01:28
Przyspieszamy! Nie będzie osiemnastej kolejki I ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport, co skróci zmagania o jeden tydzień rozgrywek. To powoduje, że niektóre zespoły zagrają po dwa spotkania w jednym dniu, a w najbliższy czwartek odbędzie się pięć spotkań. Oprócz tego dwa z nich będą wliczone jako walkowery za pojedynek z wycofaną Fizjoterapią Remaks.
Więcej


Kolejny podział punktów w tej lidze
2018-02-02 11:18:37
Ze względu na przyspieszenie rozgrywek przez PIOTRANS Team, ta drużyna rozegrała awansem dodatkowo dwa spotkania. To też spowodowało, że znów zostali liderem I ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport. Zakłady Mechaniczne podczas 14 kolejki pauzowały, a w zamian otrzymały walkowera. Na ten układ w tabeli i zmianę lidera wpłynęła więc dobra dyspozycja wspomnianej drużyny PIOTRANS. Wygrali oni dwa mecze grając z dwoma bardzo różniącymi się rywalami.
Więcej


Zapowiedź 14 kolejki I ligi
2018-01-29 11:04:02
Coraz bliżej wymarzonego awansu do Ekstraklasy Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport są Zakłady Mechaniczne. Po ostatnich rozstrzygnięciach mają dobrą pozycję startową, a w 14 seria zmagań tego nei zmieni, bo oni otrzymają darmowe punkty za mecz z Fizjoterapią Remaks. Mogą jednak chwilowo stracić prowadzenie, bo ich najgroźniejszy konkurent, PIOTRANS Team znów zagra dodatkowy mecz awansem, przez co może zainkasować komplet sześciu punktów i wskoczyć na pozycję lidera.
Więcej


Mistrzowie remisów znów w akcji
2018-01-26 13:28:05
Małymi krokami do końca sezonu 2017/2018 zbliża się I liga Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport. Przesądzony jest już los Fizjoterpaii Remaks, która nie podjęła walki i automatycznie opuści szeregi pierwszoligowców, a w 13 kolejce darmowe punkty otrzymał Topicar II Złomowanie Pojazdów. Bezpośredniego spadku już nie ma, a pozostaje więc tylko kwestia jednego miejsca zagrożonego barażem o utrzymanie. Wszystko wskazuje, że będzie to Crvena Zvezda, a praktycznie ostatnią szansę otrzymali właśnie teraz.
Więcej


Zapowiedź 13 kolejki I ligi
2018-01-22 12:33:11
Trzy drużyny I ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport biją się między sobą o to kto awansuje bezpośrednio do Ekstraklasy. Pozostałe dwa zespoły będą musiały się zadowolić barażami, które rozstrzygną kwestie pozostałych awansów. Najbliżej tego pierwszego miejsca są Zakłady Mechaniczne, które mają cztery punkty przewagi nad trzecim Gawro. Ten pojedynek jest zdecydowanie hitem, bo "gawrony" w pierwszym meczu ograły swojego oponenta i teraz będą chcieli powtórzyć wynik.
Więcej

Terminarz rozgrywek futsalu Tarnów
» Tabela wyników
» Wyniki spotkań
» Strzelcy
» Kartki
» Pauzujący