facebook
Zapowiedź 13 kolejki I ligi
2018-01-22 12:33:11
Trzy drużyny I ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport biją się między sobą o to kto awansuje bezpośrednio do Ekstraklasy. Pozostałe dwa zespoły będą musiały się zadowolić barażami, które rozstrzygną kwestie pozostałych awansów. Najbliżej tego pierwszego miejsca są Zakłady Mechaniczne, które mają cztery punkty przewagi nad trzecim Gawro. Ten pojedynek jest zdecydowanie hitem, bo "gawrony" w pierwszym meczu ograły swojego oponenta i teraz będą chcieli powtórzyć wynik.
Więcej


Remis był formalnością
2018-01-19 11:19:50
W walce o tytuł mistrza I ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport pozostaje już tylko w gestii dwóch zespołów. Zaskakująco z tej rywalizacji wypada Gawro, które doskonale sobie radziło przez cały dotychczasowy sezon, by doznać nieoczekiwanej porażki. Jest to o tyle ważne, że na sześć kolejek przed zakończeniem tracą do lidera cztery oczka. "Gawronom" pozostaje więc prawdopodobnie nagroda pocieszenia, czyli udział w barażu o awans.
Więcej


Zapowiedź 12 kolejki I ligi
2018-01-15 10:40:20
Do 12 kolejki I ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport przyszło czekać Crvenie Zvezda na pierwszą wygraną. Ze względu na wycofanie się Fizjoterapii Remaks, autsajder rozgrywek zainkasuje pierwszy komplet punktów. Wciąż jednak będą okupować ostatnią lokatę, a żeby uniknąć konieczności rozgrywania barażu o utrzymanie to muszą przegonić jednego rywala.
Więcej


Wycofany bramkarz przywrócił lidera
2018-01-12 10:53:36
Trzy zespoły już od kilku dobrych kolejek odskoczyły od reszty stawki I ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport i wątpliwe jest, aby ktoś mógł jeszcze im przeszkodzić. Z goła inaczej wygląda sytuacja po drugiej stronie tabeli, gdzie Fizjoterapia Remaks spowodowała, że nie ma bezpośredniego spadku, a Kwiaty Pawęzów w ramach 11 kolejki otrzymały walkowera. Jasne jest to, że z też nikt nie spada, a w barażach o utrzymanie zagra tylko jeden zespół.
Więcej


Zapowiedź 11 kolejki I ligi
2018-01-07 11:06:58
Po raz pierwszy w roli lidera I ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport przystąpi PIOTRANS Team, a jest na najlepszej drodze do tego, by znaleźć się w jeszcze bardziej doborowym towarzystwie. Recepta jest najprostsza z możliwych, czyli po prostu wygrać wszystkie następne mecze. Jednakże realizacja tych założeń nie koniecznie musi pokrywać z planami, a w każdym meczu będą musieli te punkty rywalowi wyrwać.
Więcej


Nieoczekiwana zamiana miejsc
2018-01-05 11:20:50
Tak informowaliśmy, Fizjoterapia Remaks nie przystąpi do drugiej rundy, a rywale, z którymi mieli się pojedynkować, otrzymają darmowe punkty. Pierwszym takim zespołem jest Westovia II Cerber. Zatem pewne jest, że z I ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport nikt nie spadnie bezpośrednio. Z tego najbardziej cieszy się Crvena Zvezda, która aktualnie zajmuje ostatnią lokatę w tabeli z dwoma punktami na koncie. Dziesiąta kolejka miała to zmienić, gdyż rywalem był Alex Team Radłów, z którym zremisowali w pierwszym meczu.
Więcej


Zapowiedź 10 kolejki I ligi
2018-01-02 11:42:53
Fizjoterapia Remaks dziękuje za dotychczasową przygodę w Tarnowskiej Lidze Futsalu Pawłowski Sport i chwilowo zawieszają swoją działalność. Oznacza to, że nie wystąpią już w tym sezonie, a Westovia II Cerber w najbliższy czwartek będzie pauzowała. Powodem takiej decyzji są problemy kadrowe tego zespołu. Druga runda rozpocznie się więc w zestawieniu dziewięciozespołowym.
Więcej


Remisów ciąg dalszy
2017-12-22 11:19:58
Tuż przed świętami Bożego Narodzenia po raz ostatni w tej rundzie I ligi Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport zespoły przystąpiły do rywalizacji. Jedynie Kwiaty Pawęzów i Zakłady Mechaniczne nie pojawiły się na hali sportowej w Łękawicy, gdyż swój mecz rozegrali awansem, tydzień wcześniej. Dla tych drugich pewne było, że w tym roku już ich nikt nie przeskoczy i cieszyć się będą z prowadzenia w tabeli. Z uwagą jednak przyglądali się wydarzeniom za ich plecami.
Więcej


Zapowiedź 9 kolejki I ligi
2017-12-17 20:23:03
Zakłady Mechaniczne zapewniły sobie już fotel lidera na półmetku I ligi tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport rozgrywając spotkanie awansem. Za to toczy się zacięta walka o drugą lokatę, a największe szanse na to mają dwa zespoły. Gawro, które jako jedyne pokonało "mechanicznych" traci do nich pięć punktów, ale w przypadku zwycięstwa tracić będą z powrotem dwa oczka.
Więcej


Trzy gole w kilkadziesiąt sekund dające remis
2017-12-15 10:41:00
Już wiemy na 100% kto wygrał pierwszą część sezonu 2017/2018 w I lidze Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport. Zakłady Mechaniczne jako główny faworyt rozgrywek spełniły pokładane w nich nadzieje i ósma seria spotkań wyjaśniła do końca tą kwestię. Stało się to dlatego, że oprócz swojego nominalnego meczu, zagrali oni dodatkowo mecz awansem, a obydwa spotkania rozstrzygnęli na swoją korzyść, aplikując rywalom łącznie ponad 20 goli.
Więcej

Terminarz rozgrywek futsalu Tarnów
» Tabela wyników
» Wyniki spotkań
» Strzelcy
» Kartki
» Pauzujący