facebook
Wyrównane starcie na szczycie tabeli
2018-05-23 10:15:08
Dopiero w trzeciej kolejce Ligi Letniej można było się pokusić, że pogoda faktycznie przypomina tą letnią. Temperatura powietrza pozwalała jednak na większą wydolność zawodników, dzięki czemu mecze stawały się coraz ciekawsze z każdym następnym pojedynkiem. Dość niemrawo wypadł sam początek, gdyż mająca przed tygodniem problemy kadrowe Marcola, tym razem dysponowała niemal najmocniejszym zestawieniem, a luki w zasobach personalnych miał z kolei CKiW OHP Tarnów.
Więcej


Zapowiedź 3 kolejki Ligi Letniej
2018-05-21 09:38:04
Trzecia kolejka Ligi Letniej rozpocznie się od starcia CKiW OHP Tarnów z Marcolą, ale nie można jednoznacznie wskazać faworyta tego spotkania. Obydwa zespoły mają za sobą już kontakt, a było to w III lidze TLF i wtedy Marcola wyszła zwycięsko z tej potyczki. Tu wydają się mieć jeszcze więcej szans, ale jednak tu są inne warunki, które mogą zaważyć na zwycięstwie jednych bądź drugich.
Więcej


Niespodzianka wisiała na włosku
2018-05-16 10:48:51
Nie od dziś wiadomo, że Westovia Okna Pawłowski i Pchelkowsky Tar-Sped należą do głównych faworytów Ligi Letniej 2018. Wiadomo też, że rywale nie będą się usuwać z drogi i punkty trzeba będzie wywalczyć. Ci pierwsi zagrali z debiutantem rozgrywek, KS Maczugi, a o stracie punktów nawet nie pomyśleli. Wprawdzie ofensywnie grający zespół sześciokrotnych mistrzów Ligi Letniej znów popisał się dużą ilością goli, ale nie ustrzegł się też kilku trafień rywala.
Więcej


Zapowiedź 2 kolejki Ligi Letniej
2018-05-14 10:00:56
Druga seria spotkań w Lidze Letniej rozpocznie się dość spokojnie, gdyż na placu gry pojawią się zespoły, które w pierwszej serii przegrały swoje mecze. Crvena Zvezda i CKiW OHP Tarnów mają nadzieję, że teraz sytuacja ulegnie zmianie na ich korzyść, ale z pewnością nikt nie odda swoich punktów bez podjęcia walki. Ci pierwsi należą do bardzo doświadczonych graczy i to w nich mimo wszystko upatruje się faworyta tej potyczki.
Więcej


Gradobicie w pierwszej kolejce
2018-05-09 09:08:48
Po długich tygodniach oczekiwania w końcu nadeszła ta chwila, kiedy po "majówce" można wyjść na boisko i rozegrać swoje pierwsze mecze w Lidze Letniej 2018. Ten okres oczekiwania był bardzo słoneczny, więc inauguracja miała też dać słońce ośmiu startującym drużynom. Niewiele jednak brakowało, aby ta pierwsza seria była przerwana, a to wszystko za sprawą deszczu i gradobicia. Zawodnicy pozostali jednak na boisku i dzielnie mierzyli się z anomaliami pogodowymi.
Więcej


Komplet drużyn, nowy terminarz Ligi Letniej
2018-05-06 10:48:35
Tuż po długim weekendzie majowym rozpocznie się kolejna, już dwunasta edycja Ligi Letniej. Od kilku lat gościmy na orliku na os. Zielonym, aby tej spokojnej atmosferze rywalizować o punkty na świeżym powietrzu. W porównaniu z poprzednim sezonem, mamy komplet ośmiu drużyn, które będą w maju i czerwcu regularnie rozgrywać swoje pojedynki. Po rozegraniu siedmiu kolejek, zostanie rozegrany dodatkowo Puchar Ligi Letniej z udziałem wszystkich ośmiu zespołów.
Więcej


Liga Letnia za 2 tygodnie
2018-04-24 16:15:56
Już za 2 tygodnie rozpocznie się Liga Letnia 2018, a w szranki stanie ponownie 7 zespołów. CKiW OHP Tarnów, Marcola, Westovia Okna Pawłowski, Crvena Zvezda, zVami.tv, Pchelkowsky Tar-Sped i Spojkar to pełna obsada rozgrywek, choć wciąż istnieje możliwość dołączenia do nich. Startujemy 8 maja, w każdy wtorek maja i czerwca.
Więcej


Liga Letnia 2018 od 8 maja
2018-03-13 20:26:17
Zapachniało wiosną, tak śmiało można powiedzieć o aktualnej aurze i choć do lata jeszcze brakuje to zaczynamy myśleć o Lidze Letniej. Sama nazwa wywodzi się od pierwszych zmagań, kiedy właśnie rozgrywki przypadały na miesiące letnie, lecz system się nieco zmienić to nazwa na chwilę obecną pozostaje ta sama. Zachęcamy do udziału w rozgrywkach, które już od 11 lat towarzyszą zmaganiom Tarnowskiej Ligi Futsalu. Szczegóły można znaleźć poniżej.
Więcej


Niegościnny gospodarz
2017-07-24 17:18:14
Sportmossimo Cup Pierwsze Otwarte Mistrzostwa Tarnowa o Puchar Prezydenta Miasta Tarnowa Orlik 2017 zakończyły się zwycięstwem gospodarza imprezy. Nie przyszło im to jednak łatwo. W finale zmierzyli się z Pchelkowsky i w regulaminowym czasie padł remis 1-1. O zwycięstwie zadecydowały zatem rzuty karne. Uczestniczyli w nich wszyscy zawodnicy obydwu ekip. Ostateczne rozstrzygnięcie odbyło się pomiędzy bramkarzami.
Więcej


Terminarz Turnieju na orliku
2017-07-21 14:14:04
Terminarz Turnieju sobota 22 lipca 2017
Sportmossimo Cup Otwarte Mistrzostwa Tarnowa o Puchar Prezydenta Miasta Tarnowa ? Orlik 2017.
Miejsce: Tarnów Orlik Os. Zielone
Zasady: Mecze w grupach każdy z każdym 12 minut. Do półfinałów wchodzą zwycięzcy grup i drużyny z 2 miejsca. Zasady futsalowe. Czwarty wolny przedłużony karny. W półfinałach w razie remisu po 3 karne.
Więcej

Terminarz rozgrywek futsalu Tarnów
» Tabela wyników
» Wyniki spotkań
» Strzelcy
» Kartki
» Pauzujący