facebook
Zakłady Mechaniczne po raz trzeci z rzędu
2019-07-15 12:22:41
Po raz trzeci z rzędu reprezentacja tarnowskich Zakładów Mechanicznych rozegrała turniej branżowy O Puchar Prezesa Zakładów Zbrojeniowych i znów nie mieli sobie równych. Tarnowianie pokazali klasę we wszystkich potyczkach, a królem strzelców został Dawid Kurzawski.

Więcej


Ćwierćfinał w Gorlicach
2019-07-08 20:16:33
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gorlicach zorganizował turniej Piłki Nożnej "MAŁEGO POLA" O Puchar Burmistrza Miasta Gorlice, który tradycyjnie odbył się on w pierwszy weekend lipca. Rozgrywki zostały przeprowadzone na stadionie OSiR Gorlice przy ul. Sienkiewicza 15, a wśród uczestników znalazła się drużyna z Tarnowa, UniCar Auto Części.
Więcej


Nie ma mocnych
2019-07-06 10:05:36
Tradycyjnie już od kilku lat na zakończenie sezonu 2018/2019 rozgrywany jest Puchar Ligi Letniej. Jest to zarówno podsumowanie letnich zmagań, jak też znak do odpoczynku. Zanim jednak to nastąpiło, wszystkie drużyny z Ligi Letniej oraz zaproszona ekipa Kukuś Klan wzięły udział w rywalizacji, a dziewięć zespołów zostało podzielonych na trzy grupy. Najbardziej wyrównana wydawała się być grupa "A", choć ten zaproszony team nie zdołał ostatecznie urwać punktów swoim przeciwnikom.
Więcej


Puchar Ligi Letniej - informacje
2019-07-04 09:42:09
Jak co roku ostatnim akcentem sezonu jest Puchar Ligi Letniej. Tworzą go przede wszystkim drużyny występujące w Lidze Letniej, ale także niejednokrotnie zaproszone zespoły. Tak też jest i tym razem, gdzie o ostatnie trofeum powalczy 9 drużyn. Zespołem, który dołączy do tych rozgrywek jest Kukuś Klan. Zmagania będą na orliku os. Zielone w piątek 5.07 godz. 18:00 - 21:00.
Więcej


Zwycięski remis jak na Wembley
2019-07-03 12:08:34
Ze względu na majowe opady deszczu aż dwie kolejki musiały zostać przełożone, a ostatnim akcentem rozgrywek Ligi Letniej była zaległa trzecia seria. W niej musiały rozstrzygnąć się wszystkie niewiadome, gdyż dotąd nikt nie był pewny ostatecznej lokaty. Dwa mecze do rozegrania miał zVami.tv i UniCar Auto Części, a dla zwycięzcy tej bezpośredniej potyczki pojawiała się szansa na zajęcie trzeciego miejsca.
Więcej


Westovia Tarnów Wicemistrzem Polski
2019-07-01 16:51:28
VI Mistrzostwa Polski Oldbojów w piłce nożnej 6-osobowej zostały rozegrane w miniony weekend na stadionie Zagłębie Sosnowiec. Z każdym rokiem przybywa drużyn, a poziom sportowy jest coraz wyższy. Do tej pory Westovia Tarnów jako reprezentacja Tarnowskiej Ligi Futsalu dwukrotnie znajdowała się na najniższym stopniu podium, ale tym razem tarnowianie poprawili swój wynik. W rozgrywkach grupowych bardzo dobrze spisywali się wygrywając trzy spotkania i przegrywając jedno, z gospodarzami w ostatniej sekundzie meczu.
Więcej


Zapowiedź 3 kolejki Ligi Letniej (zaległej)
2019-07-01 16:45:49
Przed nami 3 kolejka Ligi Leniej i jest zaległa seria, która zostanie rozegrana jako ostatnia. Tym samym zapadną już wszystkie rozstrzygnięcia, a do tej pory jeszcze nic nie jest wiadome. Najważniejszy punkt dnia to konfrontacja o tytuł mistrzowski, a tu Westovia Okna Pawłowski będzie broniła trzypunktowej przewagi, więc Sportmossimo.pl Grabówka musi wygrać ten mecz, aby przełamać dotychczasową passę rywala.
Więcej


Nadrobili zaległości
2019-06-25 22:24:18
Po majowych perypetiach związanych z pogodą, aż dwie kolejki zostały przesunięte na późniejszy termin. W dodatku z różnych względów Westovia Okna Pawłowski nie mogła rozegrać swoich spotkań, gdyż na prośbę przeciwników musieli zmienić termin rozegrania meczu. Nadszedł więc czas, kiedy trzeba było nadrobić zaległości, a w tej zaległej kolejce mieli mieć trzy spotkanie. Aby jednak tego uniknąć swój pierwszy mecz z Crveną Zvezda rozegrali nietypowo w piątek i zgodnie z przewidywaniami zainkasowali pierwszy komplet punktów.
Więcej


Zapowiedź 2 kolejki Ligi Letniej (zaległej)
2019-06-24 12:13:37
Westovia Okna Pawłowski miała zaplanowane trzy spotkania podczas 2 kolejki Ligi Letniej. Po wcześniejszych ustalenia rozegrała ona jednak mecz awansem z Crveną Zvezda i w najbliższy wtorek będą mieli dwa mecze do rozegrania. najpierw stoczą bój z Topicar AC, a następnie z DPD Tarnów i jeśli dwukrotnie wyjdą zwycięsko z tych potyczek to wówczas może się okazać, że ponownie będą się cieszyli z ostatecznego zwycięstwa.
Więcej


Wygrane dotychczasowych autsajderów
2019-06-19 10:29:30
Już dziś powinniśmy poznać mistrza Ligi Letniej 2019, gdyż została rozegrana ostatnia seria zmagań. Ze względu na majową, deszczową pogodę drużyny mają przed sobą jeszcze dwie zaległe kolejki, więc dopiero wtedy zapadną ostateczne rozstrzygnięcia. Najbliżej celu ponownie wydaje się być Westovia Okna Pawłowski, która będąc na pozycji lidera nie miała teraz przeciwnika. Szansę na ich prześcignięcie miały dwa zespoły, które bardzo chcą się liczyć w walce o tytuł.
Więcej

Terminarz rozgrywek futsalu Tarnów
» Tabela wyników
» Wyniki spotkań
» Strzelcy
» Kartki
» Pauzujący
Oldboje - liga TLF: