facebook
Wzorowo wywiązali się z powierzonego zadania
2018-06-27 10:45:52
Po nieudanym sezonie Ligi Letniej, drużyna Pchelkowsky Tar-Sped w końcu udowodniła na co ją stać. Wystąpili znów jako jeden z faworytów i tym razem z powierzonego zadania wywiązali się wzorowo. W ćwierćfinale ograli niejako zgodnie z planem Megan Style, pokonując ich 3-1. O wiele trudniejsze zadanie czekało ich w półfinale, gdzie na drodze stanął drugi z faworytów, czyli Westovia Okna Pawłowski. Ciekawe widowisko zakończyło się remisem i rzutami karnymi.
Więcej


Zakłady Mechaniczne powtórzyły sukces sprzed roku
2018-06-27 10:43:01
Po raz drugi reprezentacja tarnowskich Zakładów Mechanicznych udała się na turniej branżowy do Jelcz-Laskowice. Tarnowianie znów okazali się najlepsi powtarzając wynik sprzed roku.
Więcej


Puchar Ligi Letniej - terminarz
2018-06-22 12:34:42
Już w najbliższy wtorek zostanie rozegrany Puchar Ligi Letniej, czyli ostatni akcent sezonu 2017/2018. W szranki staną wszystkie zespoły uczestniczące w sezonie letnim, czyli osiem zespołów. Ustalone pary zostały na podstawie zajętych miejsc na koniec minionych zmagań, a tym razem zamiast grup mamy utworzoną drabinkę.
Więcej


Debiutant znalazł miejsce na podium
2018-06-18 11:47:21
Ostatnia kolejka Ligi Letniej 2018 została rozegrana awansem, a w niej zostały utworzone trzy pary. Wcześniej bowiem zVami.tv i Megan Style zakończyły swoje zmagania, a ta ostatnia seria miała wyłonić drużynę, która znajdzie się na podium. Kandydatów było trzech, ale dwóch najważniejszych toczyło bezpośrednie spotkanie. Nikłe szanse miał Pchelkowsky Tar-Sped, ponieważ musiał przerwać serię czterech spotkań bez zwycięstwa, a w dodatku musiałyby być bardzo wysokie rozmiary.
Więcej


Zapowiedź 7 kolejki Ligi Letniej
2018-06-14 15:53:07
Ze względu na wtorkowy mecz Reprezentacji Polski, ostatnia, siódma kolejka zostanie rozegrana w nietypowym terminie, czyli już jutro, tj. piątek. Wcześniej już zVami.tv zapewniło sobie drugą lokatę ogrywając, w meczu rozgrywanym awansem, Megan Style. Nowy, stary mistrz, Westovia Okna Pawłowski swoje ostatnie spotkania rozegra z ostatnim w tabeli zespołem.
Więcej


Mistrza i wicemistrza już znamy
2018-06-13 11:59:02
Wszystkie swoje mecze w tym sezonie rozegrały zespoły zVami.tv i Megan Style, które w tym dniu stoczyły dwa pojedynku, w tym jeden między sobą. To spotkanie rozgrywane awansem było też kluczowe w kontekście podium, gdyż przed tą serią spotkań Megan Style traciło do swojego rywala trzy oczka i zwycięstwo im drugą pozycję, przy dodatkowym warunku, jakim było drugie zwycięstwo. Początkowo wydawało się, że ich plan może się ziścić i są w stanie to zrealizować.
Więcej


Zapowiedź 6 kolejki Ligi Letniej
2018-06-11 14:02:56
Przed nami przedostatnia seria zmagań w Lidze Letniej 2018, ale jest ona kluczowa dla ostatecznych rozwiązań na podium. Westovia Okna Pawłowski ma przed sobą spotkanie z Marcolą i jeśli zdobędzie komplet punktów to zapewni sobie tytuł mistrzowski. Wicemistrzem ma szansę zostać zVami.tv i jutro się okaże, czy udźwigną rolę faworyta.
Więcej


Kiepska passa faworyta
2018-06-06 12:29:50
Na długo przed rozpoczęciem zastanawiano się czy ktoś będzie w stanie przeszkodzić Westovii Okna Pawłowski w zdobyciu kolejnego tytułu mistrzowskiego Ligi Letniej. Stawka ośmiu startujących drużyn wyłoniła potencjalnych faworytów, a największe szanse upatrywano w Pchelkowsky Tar-Sped. Przed dwoma tygodniami doszło jednak do bezpośredniej konfrontacji i po emocjonującym meczu jednak wygrała Westovia i znów jest bliska ostatecznego triumfu.
Więcej


Zapowiedź 5 kolejki Ligi Letniej
2018-06-04 11:47:43
Bardzo szybko ucieka czas, a doskonale zdają sobie z tego sprawę uczestnicy Ligi Letniej, którzy łącznie do rozegrania mają siedem ligowych kolejek i jedną pucharową. Przed nami już w najbliższy wtorek zostanie rozegrana piąta seria, więc już powoli można wyciągnąć pewne wnioski.
Więcej


Mały dreszczyk emocji z niespodzianką
2018-05-30 10:11:03
Czwarta kolejka Ligi Letniej z pewnością dostarczyła sporo emocji, gdyż los skojarzył w tej serii wyrównane pary. W dodatku został rozegrany zaległy mecz z udziałem zespołów, które jeszcze punktów na swoim koncie nie miały. Mowa tutaj o pojedynku Crvena Zvezda kontra CKiW OHP Tarnów i pewne było, że co najmniej jedna z nich cieszyć się będzie z pierwszej zdobyczy. Stabilna kadra to klucz do sukcesu, a drużyna OHP jest w fazie jej budowania i potrzeba czasu, aby móc się wystarczająco "dotrzeć".
Więcej

Terminarz rozgrywek futsalu Tarnów
» Tabela wyników
» Wyniki spotkań
» Strzelcy
» Kartki
» Pauzujący