facebook
Triumfator ligi najlepszy w historii rozgrywek
2019-03-11 13:49:45
Żadnego zaskoczenia nie było podczas ostatniej, osiemnastej kolejki Ekstraklasy Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport. Niemal wszystkie mecze były jednak bardzo zacięte i wyrównane, choć szanse na zmiany pozycji były tylko matematyczne. Dotyczyło to także obsady pierwszego miejsca, gdyż Lumaro Elbud mogłoby wypuścić z "rąk" prowadzenie pod dwoma wyjątkowymi czynnikami. Pierwszym z nich byłaby porażka, a drugim bardzo wysokie zwycięstwo Zakładów Mechanicznych.
Więcej


Zapowiedź 18 kolejki Ekstraklasy
2019-03-09 07:32:35
Tylko katastrofa musiałaby sprawić, żeby Lumaro Elbud nie zdobyło trzeciego z rzędu tytułu mistrzowskiego. W aktualnym sezonie Ekstraklasy Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport stracili punkty w trzech spotkaniach i wszystko to miało miejsce w pierwszej rundzie. Druga część jest dla nich niezwykle udana, gdyż wygrali wszystkie mecze i tą passę chcą utrzymać do końca. Zwycięstwo, czy chociażby remis z Topicarem Auto Części będzie dla nich i dla całych rozgrywek historycznym wydarzeniem. Trzy razy z rzędu jeszcze nikt nie cieszył się z triumfu z tych zawodach.
Więcej


"Futsal w Tarnowie" - sezon IX, odc. 128
2019-03-06 15:15:29
To już dziewiąty sezon, kiedy program "FUTSAL w TARNOWIE" emitowany jest przez telewizję zVami.tv. Zapraszamy na nowy odcinek (Odcinek 128, sezon IX).

Na stronie znajduje się również ankieta dotycząca najładniej bramki zdobytej w minionej kolejce. Przed tygodniem najładniejszą bramkę, zdaniem głosujących, zdobył Arkadiusz Szczerba.


Przedłużone rzuty karne kluczem do mistrzostwa
2019-03-04 12:31:54
W minioną niedzielę została rozegrana przedostatnia seria Ekstraklasy Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport, ale jeszcze na ostateczne rozstrzygnięcia trzeba poczekać. Przede wszystkim te kwestie dotyczą najważniejszych miejsc na górze ligowej tabeli, gdyż spadkowiczów poznaliśmy już wcześniej. Z zawodów wycofał się już wcześniej Pchelkowsky / Edumocni, dzięki czemu Westovia Okna Pawłowski i Biała Gwiazda otrzymały w tej serii darmowe punkty.
Więcej


Zapowiedź 17 kolejki Ekstraklasy
2019-03-01 10:43:57
W końcu dobre wieści napływają do obozu Białej Gwiazdy, która w najbliższą niedzielę zakończy zmagania w Ekstraklasie Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport. Po wycofaniu się drużyny Pchelkowsky / Edumocni tym razem punkty za walkower otrzyma Westovia Okna Pawłowski i właśnie Biała Gwiazda, która może jeszcze bardziej powiększyć swój dorobek punktowy na koniec zmagań.
Więcej


Komunikat Komisji Dyscyplinarnej
2019-02-28 18:48:49
Dawid Sojda, 13. kolejka, Ekstraklasa TLF 2018/2019 - niesportowe zachowanie; wulgaryzmy i obelgi kierowane w stronę sędziego.

Komunikat Komisji Dyscyplinarnej

W związku z niesportowym zachowaniem zawodnika Dawida Sojdy (Zakłady Mechaniczne) podczas 13. kolejki Ekstraklasy TLF, KD postanowiła ukarać w/w. odsunięciem od 10. spotkań rozgrywek Ekstraklasy TLF (włącznie do 5. kolejki sezonu 2019/2020).
Więcej


"Futsal w Tarnowie" - sezon IX, odc. 127
2019-02-27 11:56:34
To już dziewiąty sezon, kiedy program "FUTSAL w TARNOWIE" emitowany jest przez telewizję zVami.tv. Zapraszamy na nowy odcinek (Odcinek 127, sezon IX).

Na stronie znajduje się również ankieta dotycząca najładniej bramki zdobytej w minionej kolejce. Przed tygodniem najładniejszą bramkę, zdaniem głosujących, zdobył Krzysztof Wrzosek.


Heroiczna postawa defensywy uległa w ostatnich sekundach
2019-02-25 12:46:54
Drużyna Pchelkowsky / Edumocni podjęła ostateczną decyzję, że nie przystąpią już w tym sezonie do ostatnich gier Ekstraklasy Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport. Wszystkie mecze z ich udziałem będą weryfikowane jako walkower 5-0 na korzyść rywala, a w 16 kolejce punty za to spotkanie otrzymała Grupa Azoty PROREM. Dokładnie taki sam wynik padł w meczu, który można było uznać jako najciekawszy w tej serii spotkań. Tu jednak zawodnicy Zakładów Mechanicznych zagrali koncertowo.
Więcej


Zapowiedź 16 kolejki Ekstraklasy
2019-02-22 13:36:40
Bez szans na poprawienie swojej sytuacji w Ekstraklasie Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport pozostaje Biała Gwiazda, która mocno trzyma kciuki za rezerwy Grabówki w I lidze. Jeśli ci zajmą jedną z dwóch pierwszy pozycji to wówczas pozostaną na tym szczeblu rozgrywek bez patrzenia się na innych. Tak czy owak, będą chcieli w każdym meczu pokazać, że ich nieudany sezon to po prostu brak szczęścia.
Więcej


"Futsal w Tarnowie" - sezon IX, odc. 126
2019-02-20 10:16:00
To już dziewiąty sezon, kiedy program "FUTSAL w TARNOWIE" emitowany jest przez telewizję zVami.tv. Zapraszamy na nowy odcinek (Odcinek 126, sezon IX).

Na stronie znajduje się również ankieta dotycząca najładniej bramki zdobytej w minionej kolejce. Przed tygodniem najładniejszą bramkę, zdaniem głosujących, zdobył Mateusz Orlik.

Terminarz rozgrywek futsalu Tarnów
» Tabela wyników
» Wyniki spotkań
» Strzelcy
» Kartki
» Pauzujący