facebook
Zapowiedź 4 kolejki Ekstraklasy
2018-11-16 11:15:22
Po raz czwarty w tym sezonie drużyny Ekstraklasy Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport wybiegną na parkiet hali sportowej CKZiU. Pierwsze "przetasowania" już za nami, a w czubie tabeli plasują się trzy zespoły, które nie znalazły jeszcze pogromcy. Dwa z nich zagrają ze sobą i to będzie dla nich sprawdzian aktualnej dyspozycji.
Więcej


"Futsal w Tarnowie" - sezon IX, odc. 113
2018-11-15 10:23:26
To już dziewiąty sezon, kiedy program "FUTSAL w TARNOWIE" emitowany jest przez telewizję zVami.tv. Zapraszamy na nowy odcinek (Odcinek 113, sezon IX).

Na stronie znajduje się również ankieta dotycząca najładniej bramki zdobytej w minionej kolejce. Przed tygodniem najładniejszą bramkę, zdaniem głosujących, zdobył Andrzej Krakowski.


Dwa wolne miejsca na turniej TKKF
2018-11-13 13:41:24
Od 2006 roku uczestnicy Tarnowskiej Ligi Futsalu biorą udział w rozgrywkach organizowanych przez TKKF Małopolska. Turniej ma na celu wyłonienie najlepszych drużyn z trzech największych miast województwa małopolskiego. Po dwa zgłoszenia z Krakowa, Tarnowa i Nowego Sącza. Udział w turnieju jest bezpłatny, a w zawodach mogą wystąpić tylko dwa zespoły reprezentujące nasze rozgrywki. Zapraszamy chętnych do udziału, a zgłoszenia trwają maksymalnie do poniedziałku 19 listopada. Zawody odbędą się w Zielonkach, k. Krakowa w sobotę 1 grudnia.
Więcej


Odrodzona drużyna obejmuje prowadzenie
2018-11-13 10:30:29
Bez udziału rewelacyjnego beniaminka, Zakładów Mechanicznych, została rozegrana trzecia kolejka Ekstraklasy Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport. Ich spotkanie z Pchelkowsky / Edumocni zostało przełożone na prośbę tych drugich. Pozostałe cztery spotkania miały miejsce zgodnie z harmonogramem, a w dodatku kibice obejrzeli zaległe spotkanie z udziałem aktualnego mistrza, Lumaro Elbud z byłym mistrzem, Westovią Okna Pawłowski.
Więcej


Zapowiedź 3 kolejki Ekstraklasy
2018-11-09 12:17:38
11 listopada to dzień szczególny w historii Polski, ponieważ 100 lat temu w ten właśnie dzień odzyskaliśmy niepodległość. Teraz możemy w wolnym kraju rozgrywać mecze i turnieje. Tym samym 3 kolejka Ekstraklasy Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport ma szczególną wartość, a drużyny z tą myślą będą rywalizowały podczas niedzielnych zmagań.
Więcej


"Futsal w Tarnowie" - sezon IX, odc. 112
2018-11-09 11:09:45
To już dziewiąty sezon, kiedy program "FUTSAL w TARNOWIE" emitowany jest przez telewizję zVami.tv. Zapraszamy na nowy odcinek (Odcinek 112, sezon IX).

Na stronie znajduje się również ankieta dotycząca najładniej bramki zdobytej w minionej kolejce.


IV Memoriał im. Andrzeja Kołbasiuka
2018-11-08 10:29:09
To niewiarygodne jak czas płynie, bo przecież ś.p. Andrzej Kołbasiuk jest wciąż żywy w naszych myślach, a jego gra na parkietach Tarnowskiej Ligi Futsalu wciąż tkwi w naszej pamięci. To już po raz czwarty będziemy wspominać tą barwną postać tarnowskiego świata piłkarskiego, a IV Memoriał im. Andrzeja Kołbasiuka będzie miał miejsce 24 listopada na hali sportowej w Skrzyszowie. Znana jest już obsada turnieju, a w tym roku wystąpią takie zespoły jak: Topicar Auto Części, Topicar II Złomowanie Pojazdów, LUKS Skrzyszów, Westovia Okna Pawłowski, TKP Gacusie i KS Łękawica.
Więcej


XXIV Turniej Charytatywny TKP Gacusie dla Mai
2018-11-08 09:47:59
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego oraz T.K.P. Gacusie Tarnów zapraszają na XXIV Dobroczynny Turniej Halowej Piłki Nożnej, który odbędzie się w hali sportowej przy ul. Chemicznej 2 w Tarnowie-Mościcach 8 grudnia 2018 roku od godziny 8:30 wstęp wolny. Całkowity dochód z turnieju przeznaczony jest dla 1,5-letniej Mai u której zdiagnozowano padaczkę, zespół Westa, wady ośrodkowego układu nerwowego.
Więcej


Obrońca tytułu zaczyna od porażki
2018-11-05 19:24:42
Druga kolejka Ekstraklasy Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport rozpoczęła się dość spokojnie, a wszyscy czekali na punkt kulminacyjny. Tym meczem, na który wszyscy czekali, to pojedynek mistrza z beniaminkiem. Zanim jednak ten moment nastał to na parkiecie rozegrane zostały dwie inne potyczki. Po raz pierwszy na parkiecie hali sportowej CKZiU pojawiła się Westovia Okna Pawłowski, a niespodziankę znów chciał sprawić debiutant na tym poziomie rozgrywek, czyli Kasil Steel.
Więcej


Zapowiedź 2 kolejki Ekstraklasy
2018-11-02 11:01:16
Po raz pierwszy w komplecie zaprezentują się zespoły występujące w sezonie 2018/2019 w Tarnowskiej Lidze Futsalu Pawłowski Sport. W drugiej serii zadebiutuje m.in. Westovia Okna Pawłowski, a rywalem będzie Kasil Steel. Teoretycznie Westovia jest faworytem tego spotkania, ale beniaminek w swoim debiucie na najwyższym poziomie rozgrywek sprawił niespodziankę i chciałby to powtórzyć.
Więcej

Terminarz rozgrywek futsalu Tarnów
» Tabela wyników
» Wyniki spotkań
» Strzelcy
» Kartki
» Pauzujący