facebook
"Futsal w Tarnowie" - sezon X, odc. 139
2020-03-05 14:01:30
To już dziesiąty sezon, kiedy program "FUTSAL w TARNOWIE" emitowany jest przez telewizję zVami.tv. Zapraszamy na nowy odcinek (Odcinek 139, sezon X).

Na stronie znajduje się również ankieta dotycząca najładniej bramki zdobytej w minionej kolejce.


Zabrakło kilkunastu sekund do utrzymania w lidze
2020-03-03 10:51:46
Przed rozegraniem ostatniej kolejki Ekstraklasy Tarnowskiej Ligi Futsalu w obecnym sezonie, niewiadomą była obsada podium oraz miejsca spadkowego. Zarówno w jednej, jak i w drugiej kwestii działo się sporo emocjonujących chwil, a w obu przypadkach zdecydowała jedna strzelona bramka. Zakłady Mechaniczne pewne tytułu mistrzowskiego wystawiły do gry mocno odmienny skład niż ten mistrzowski, co ułatwiło zadanie walczącemu o drugie miejsce zespołowi Grupa Azoty PROREM.
Więcej


Zapowiedź 9 kolejki Ekstraklasy
2020-03-01 13:43:44
Nowego mistrza Tarnowskiej Ligi Futsalu już poznaliśmy, ale pozostałe rozstrzygnięcia będą znane dopiero w ostatniej serii zmagań w Ekstraklasie. Kasil Steel na skutek wycofania się drużyny Lumaro Elbud otrzyma trzy punkty i przynajmniej na chwilę opuści strefę spadkową. Ich miejsce zajmie Sportmossimo.pl Grabówka, która musi wywalczyć co najmniej jeden punkt, aby zapewnić sobie utrzymanie.
Więcej


Unia Tarnów wystąpi w barażu o awans do I ligi
2020-02-28 10:37:47
Udany początek sezonu w 2 Lidze Futsalu Małopolsko-Świętokrzyskiej z udziałem Unii Tarnów rozbudził nadzieje na awans i grę w 1 lidze. Problem pojawił się w dwóch meczach, gdyż nieoczekiwany remis z GKS Futsal Nowiny i porażka z AZS UEK Kraków sprawiły, że ci ostatni byli na najlepszej drodze do zajęcia pierwszego miejsca w sezonie 2019/2020. Jedyną szansą "Jaskółek" był strata punktów krakowian w starciu z drużyną Nowin.
Więcej


"Futsal w Tarnowie" - sezon X, odc. 138
2020-02-26 11:56:22
To już dziesiąty sezon, kiedy program "FUTSAL w TARNOWIE" emitowany jest przez telewizję zVami.tv. Zapraszamy na nowy odcinek (Odcinek 138, sezon X).

Na stronie znajduje się również ankieta dotycząca najładniej bramki zdobytej w minionej kolejce.


Nowy mistrz traci punkty z autsajderem
2020-02-25 11:56:54
Zgodnie z oczekiwaniami i przedsezonowymi zapowiedziami Zakłady Mechaniczne są najlepszą drużyną Tarnowskiej Ligi Futsalu. Od początku sezonu mieli jasno wyznaczony cel i go realizowali, choć czasem napotykali przeszkody. Podczas ósmej kolejki Ekstraklasy mieli do rozegrania dwa spotkania, a remis w zupełności im wystarczał, aby dopiąć swego. Pierwszym z nich był Gryf Borzęcin, czyli wicelider rozgrywek, stąd wygórowane oczekiwania kibiców na wyjątkowy mecz ze zwrotami akcji.
Więcej


"Futsal w Tarnowie" - sezon X, odc. 137
2020-02-24 12:12:13
To już dziesiąty sezon, kiedy program "FUTSAL w TARNOWIE" emitowany jest przez telewizję zVami.tv. Zapraszamy na nowy odcinek (Odcinek 137, sezon X).

Na stronie znajduje się również ankieta dotycząca najładniej bramki zdobytej w minionej kolejce.


Zapowiedź 8 kolejki Ekstraklasy
2020-02-24 08:04:22
Zakłady Mechaniczne już dziś mogą zdobyć swój pierwszy tytuł mistrzowski Tarnowskiej Ligi Futsalu, a 9 kolejce Ekstraklasy mają na to dwie szanse. Najpierw na ich drodze stanie Gryfu Borzęcin, czyli drużyna depcząca im po piętach zarówno w poprzednim, jak i obecnym sezonie. Gdyby liderowi się noga powinęła to drugą opcją jest wygrana nad Sportmossimo.pl Grabówka.
Więcej


Pięć drużyn w pogoni za liderem
2020-02-20 12:39:44
Wyjątkowo w środę na parkiet Areny Jaskółka Tarnów wybiegły drużyny występujące w Ekstraklasie Tarnowskiej Ligi Futsalu. Po rozegranej siódmej kolejce do końca pozostały tylko dwie serie, a finalne rozstrzygnięcia są coraz bliżej. Bardzo wyrównany zestaw par miał decydujące znaczenie o układzie w tabeli i nie spodziewano się wysokich wyników. Najwyższy jaki padł to w meczu lidera z wiceliderem, czyli najciekawszy pojedynek tego dnia.
Więcej


Zapowiedź 7 kolejki Ekstraklasy
2020-02-17 16:04:52
Zakłady Mechaniczne kontra Topicar Auto Części to najważniejszy mecz kolejki 7 Ekstraklasy Tarnowskiej Ligi Futsalu. Ta seria zostanie rozegrana wyjątkowo w środę ze względu na rozgrywane w poniedziałek zawody piłkarzy ręcznych. Ten wspomniany mecz może już praktycznie przesądzić o mistrzostwie TLF w tym krótkim sezonie. Jeśli jednak rozstrzygnięcie inne aniżeli wygrana lidera to wtedy grupa pościgowa nabierze jeszcze większej ochoty i końcowa faza rozgrywek nabierze dodatkowych rumieńców.
Więcej

Terminarz rozgrywek futsalu Tarnów
» Tabela wyników
» Wyniki spotkań
» Strzelcy
» Kartki
» Pauzujący
Oldboje - liga TLF: