facebook
"Futsal w Tarnowie" - sezon IX, odc. 119
2019-01-15 11:27:30
To już dziewiąty sezon, kiedy program "FUTSAL w TARNOWIE" emitowany jest przez telewizję zVami.tv. Zapraszamy na nowy odcinek (Odcinek 119, sezon IX).

Na stronie znajduje się również ankieta dotycząca najładniej bramki zdobytej w minionej kolejce. Przed tygodniem najładniejszą bramkę, zdaniem głosujących, zdobył Marcin Myjkowski.


Pierwsza wygrana ze zmianą miejsca
2019-01-14 21:02:02
W doskonałej sytuacji przed otwarciem rundy rewanżowej Ekstraklasy Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport stanął Gryf Borzęcin. Po pięciu zwycięstwach z rzędu zasiedli wygodnie na pozycji lidera, a w 13 kolejce nastała chwila, by zaatakować fotel lidera. Zadanie było o tyle ułatwione, że wyprzedzające ich Zakłady Mechaniczne poprosiły o przełożenie spotkania z ich udziałem. To samo zrobiło goniące ich Lumaro Elbud, więc swojej pozycji nie mogli w tym dniu stracić, a jedynie zyskać.
Więcej


Zapowiedź 10 kolejki Ekstraklasy
2019-01-11 15:03:07
Drużyna Lumaro Elbud poprosiła o przełożenie meczu z Westovią Okna Pawłowski w rozpoczynającej się rundzie rewanżowej Ekstraklasy Tarnowskiej Ligi Futsalu. Z kolei Kasil Steel poprosił o rozegranie meczu awansem z tym samym rywalem podczas 10 kolejki zmagań. Swoją absencję zgłosił już wcześniej lider, Zakłady Mechaniczne, a Pchelkowsky / Edumocni zagrają zaległy mecz. To sprawia, że uległ zmianom terminarz i prosimy o zapoznanie się z nim.

 • Ekstraklasa - pobierz (.pdf)
 • Więcej


  Maraton futsalowy zakończony sukcesem
  2019-01-07 20:10:48
  Osiem drużyn rozegrało sześć spotkań podczas ostatniej kolejki pierwszej rundy Ekstraklasy Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport. Najwięcej, bo w co drugim meczu wystąpiła Grupa Azoty PROREM, która oprócz nominalnego meczu, miała również do rozegrania dwa zaległe mecze. Ten futsalowy maraton miał być dla nich windą w górę tabeli, a ewentualne dziewięć punktów mogłoby dać im nawet czwarte miejsce na półmetku zmagań. Nie wszystko wyszło tak jak sobie zaplanowali, choć trzeba przyznać, że byli bardzo blisko zamierzonego celu.
  Więcej


  Puchar Tarnowa po raz drugi dla Brzeska
  2019-01-07 14:24:35
  W minioną sobotę 5 stycznia 2019 roku na hali sportowej TOSIR im. Gwizda, ul. Krupnicza 8A w Tarnowie został rozegrany XII Puchar Tarnowa w futsalu. Zawody były rozgrywane pod patronatem Prezydenta Miasta Tarnowa, a wzięło w nim udział 10 zespołów podzielonych na dwie grupy. Wyrównane zmagania miały miejsce głównie w grupie B, gdzie nie brakowało emocji, a o wyniki decydowały detale. O ile lider TLF, Zakłady Mechaniczne, zapewnił sobie wcześniej awans do fazy finałowej, o tyle ostatni mecz tej grupy decydował kto jako drugi się zakwalifikuje do półfinału. Bezbramkowy remis spowodował, że Gryf Borzęcin pożegnał się z rozgrywkami, a Sportmossimo.pl Grabówka liczyło na ogranie obrońcy tytułu, czyli Leś Team Brzesko.
  Więcej


  Pożegnanie przy pełnych trybunach
  2019-01-07 11:39:54
  Aż żal kończyć przygodę na 1/32 Pucharu Polski, bo Metal Gawro Tarnów grając jako gospodarz zgromadził na trybunach niemal pełną pulę. Pojedynek z GKS Ekom Remedies Invex Nowiny to jednak trudna przeprawa, gdyż rywal od lat występuje w ogólnopolskiej lidze futsalu i zebrane doświadczenie pokazali właśnie w tym pojedynku.
  Więcej


  Alex Zakliczyn z drugim miejscem w Grand Prix Nowego Sącza
  2019-01-07 11:16:15
  Występująca w II lidze TLF, drużyna Alex Zakliczyn wystąpiła w Grand Prix Nowego Sącza o Puchar Firmy STAL-BUD Nawojowa. Do finału szło wszystko zgodnie z planem, ale w ostatnim meczu tego dnia nie udało się im wejść na szczyt. W finale musieli uznać wyższość drużyny Dom Weselny Sylwia, a pojedynek zakończył się wynikiem 0-3.


  Zapowiedź 9 kolejki Ekstraklasy
  2019-01-04 12:29:54
  Aż trzy mecze na zakończenie pierwszej rundy Ekstraklasy Tarnowskiej Ligi Futsalu Pawłowski Sport rozegra Grupa Azoty PROREM. W dodatku po tej długiej przerwie świątecznej będą musieli wspiąć się na szczyt swoich możliwości, gdyż poprzeczkę mają zawieszoną bardzo wysoko. W jednym dniu przyjdzie im bowiem rywalizować z aktualnym mistrzem, wicemistrzem i liderem rozgrywek.
  Więcej


  Turniej VIII Futsalima Elektrical 2019
  2019-01-03 09:46:51
  W dniach 25-27 stycznia 2019r. w Limanowej odbędzie się VIII edycja Turnieju Futsalu pn. "FUTSALIMA ELELKTRICAL". /Otwarte Mistrzostwa Limanowej w Futsalu/ pod patronatem Burmistrza Miasta Limanowa. Partnerami Turnieju Firmy: ?Elektrical? oraz ?Indeco?. Organizatorzy turnieju przewidzieli pulę nagród w wysokości 3.000 zł. Wpisowe do turnieju ? 350zł. Termin zgłoszeń mija 22 stycznia 2019r. Istnieje możliwość wyboru dnia I rundy eliminacji grupowych ? piątek(25.01) lub sobota(26.01). W niedzielę 27.01.2019 II runda eliminacji grupowych mecze ćwierćfinałowe, półfinałowe, o 3 miejsce i wielki finał. Od ćwierćfinałów transmisja w telewizji internetowej.
  Więcej


  XII Puchar Tarnowa - informacje
  2019-01-02 19:28:28
  Już w najbliższą sobotę 5 stycznia 2019 roku na hali sportowej TOSIR im. Gwizda, ul. Krupnicza 8A w Tarnowie zostanie rozegrany XII Puchar Tarnowa w futsalu. W zawodach wystąpi 10 drużyn podzielonych na dwie grupy. Tytułu broni Leś Team Brzesko, który przed rokiem ograł w finale Maxfarbex Busko Zdrój. Ci zaś nie mogli wystąpić w rozgrywkach ze względu na udział drużyny w Pucharze Polski. Westovia i Zakłady Mechaniczne zagrały w małym finale, a lepsi okazali się ci pierwsi. Obydwa te tarnowskie zespoły wystąpią także teraz.

  Znany jest już podział na grupy i terminarz rozgrywek.
  Więcej

  Terminarz rozgrywek futsalu Tarnów
  » Tabela wyników
  » Wyniki spotkań
  » Strzelcy
  » Kartki
  » Pauzujący