facebook
Bezkrólewie z potyczką mistrzów w tle
2020-01-21 12:28:30
Potwierdził się czarny scenariusz dotyczący aktualnego mistrza Tarnowskiej Ligi Futsalu i broniąca tytułu drużyna Lumaro Elbud nie zdołała zebrać odpowiedniej kadry, aby wystartować w tym sezonie. Tym samym mecze z ich udziałem zostaną weryfikowane jako walkowery na korzyść przeciwnika. W trzeciej serii darmowe punkty otrzymał aktualny lider, Zakłady Mechaniczne i z kompletem punktów bezpiecznie przewodzi stawce. W Ekstraklasie pozostają już tylko dwa zespoły, które w swoim dorobku mają mistrzostwo tarnowskiego futsalu, a w dodatku Westovia Okna Pawłowski i Topicar Auto Części podczas trzeciej serii wystąpiły przeciwko sobie.
Więcej


Po raz trzeci Westovia wygrywa Puchar Tarnowa
2020-01-20 12:38:07
Westovia Okna Pawłowski jako jedna z nielicznych drużyn, które mogą mówić o sukcesach w Pucharze Tarnowa. Po raz pierwszy sięgnęła po trofeum w 2006 roku, by czekać 9 lat i w 2015 roku ponownie trafić na sam szczyt. Przez ostatnie dwa lata zajmowali trzecią lokatę, by teraz znów cieszyć się ze zwycięstwa i po raz trzeci w historii stanąć na najwyższym stopniu podium. Podkarpacka drużyna z Radomyśla Wielkiego wystąpiła pod nazwą zVami.tv i bardzo liczyli na swój dobry występ, chcąc znaleźć się w pierwszej "trójce".
Więcej


Zapowiedź 3 kolejki Ekstraklasy
2020-01-20 11:50:59
W 3 kolejce Ekstraklasy Tarnowskiej Ligi Futsalu miało dojść do potyczki na szczycie, pomiędzy mistrzem i wicemistrzem. Decyzja Lumaro Elbud została jednak ogłoszona w dniu dzisiejszym i problemy kadrowe nie pozwalają mistrzowi w tym sezonie na obronę tytułu. Zakłady Mechaniczne otrzymują więc walkower, tak samo jak w pierwszej kolejce Westovia Okna Pawłowski.
Więcej


Kosztowna porażka Unii Tarnów
2020-01-20 10:47:14
Przed tygodniem Unia Tarnów przez swoją niefrasobliwość dała sobie odebrać punkty w starciu z Nowinami remisując 4-4. Była to wówczas pierwsza strata punktów, a najważniejszy mecz czekał na piłkarzy występujących w 2 Lidze Futsalu Małopolsko-Świętokrzyskiej. Rywalem był wicelider, AZS UEK Kraków, a więc stawka najwyższa, bo tu miała się rozstrzygnąć kwestia awansu.
Więcej


XIII Puchar Tarnowa - informacje
2020-01-16 15:30:34
W najbliższą sobotę 18 stycznia 2020 roku na hali sportowej CKZiU w Tarnowie zostanie rozegrany XIII Puchar Tarnowa w futsalu. W turnieju wystąpi sześć zespołów, które systemem "każdy z każdym" rozegrają swoje, by wyłonić najlepsze zespoły. Początek zmagań o godz. 9:00, a planowany koniec o 14:00. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kibicowania.
Więcej


IX Futsalima Elektrical - Limanowa
2020-01-15 11:44:07
W dniach 24-26 stycznia 2020 r. odbędzie się IX edycja Turnieju "Futsalima Elektrical", a będzie miała miejsce w Limanowej. Dla drużyn przyjezdnych istnieje możliwość wyboru dnia I rundy eliminacji grupowych - albo piątek 24 stycznia od 18 do 22, albo w sobotę od 10 do 22. W niedzielę do południa II runda grupowa, następnie 1/4, 1/2 i mecze finałowe.
Więcej


Wysokie wyniki z jednym wyjątkiem
2020-01-14 13:01:09
Spore problemy napotkały w nowym sezonie aktualnego mistrza Tarnowskiej Ligi Futsalu, drużynę Lumaro Elbud. Po pierwszej przełożonej potyczce nie udało im się zebrać odpowiedniej kadry także na mecz z Gryfem Borzęcin. Tu jednak Lumaro nie zdołało przełożyć spotkania, w wyniku czego Gryf otrzymał walkower w wysokości 5-0. Chyba najbardziej ucieszyło to Zakłady Mechaniczne, które bez oglądania się na innych zamierzają wyrwać swój łup w postaci mistrzostwa TLF, a ci im najbardziej w tym przeszkodzili.
Więcej


Zagrali dla WOŚP
2020-01-14 12:49:51
W niedzielę w Domu Sportu w Dębicy odbył się turniej dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wśród uczestników był także tarnowski akcent, Westovia Okna Pawłowski. Bardzo wyrównany poziom sportowy spowodował minimalne różnice w wynikach, a tarnowianie zajęli ostatecznie 3 miejsce. Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Marcel Tyl.


Zapowiedź 2 kolejki Ekstraklasy
2020-01-13 09:29:28
Ważą się losy najbardziej utytułowanej drużyny futsalu w Tarnowie, a ze względu na kłopoty kadrowe, aktualny mistrz, Lumaro Elbud rozważa rezygnację z rozgrywek. Przełożyli już jedno spotkanie i jeśli Gryf Borzęcin wyrazi zgodę to wówczas będą mieli dwie zaległości. Jeśli jednak nie uda się skompletować kadry to już dziś dowiemy się, że ich udział jest niemożliwy. Decyzja ok. południa.
Więcej


Niespodziewana strata punktów Unii
2020-01-13 08:50:17
Doskonały początek w wykonaniu Unii Tarnów, bo już w 2 minucie Kamil Pawlak wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Później Bartłomiej Frąc i znów Pawlak potrafili pokonać bramkarza GKS Futsal Nowiny II, co dawało imponujący wynik 3-0. Arena Jaskółka Tarnów po raz pierwszy przywitała futsalistów z 2 Ligi Futsalu Małopolsko-Świętokrzyskiej i miała się okazać szczęśliwą dla gospodarzy.
Więcej

Terminarz rozgrywek futsalu Tarnów
» Tabela wyników
» Wyniki spotkań
» Strzelcy
» Kartki
» Pauzujący
Oldboje - liga TLF: