facebook

pozostałe rozgrywki

Puchar Polski 2009


Regulamin HPP

1/16 Halowego pucharu Polski: 14-16 luty

1. Inpuls Alpol Siemianowice Śląskie - PA Nova Gliwice 2:4
2. Uniwersytet Przyrodniczy Wrocław - Renex Grajów 3:4
3. TPNP Vestol Kalisz - Mat Włókniarz Zgierz 5:4 po dogrywce
4. Moto 46 Szczecin - KS Gniezno 5:7
5. Maja Silesia Chorzów - Jango Katowice 22.03
6. Hunger Bud Siemianowice Śląskie - Rekord Bielsko-Biała 6:2
7. Krakbet Kraków - Podhale Nowy Targ 9:7
8. Centrum Bielsko-Biała - Clearex Chorzów 2:8
9. Paradise Szczecin - AZS Uniwersytet Warszawski 4:1
10. Gaszyńscy Kraków - Piórkowscy Grembach Zgierz 2:2, karne 4:2
11. Red Devils II Chojnice - Tacho Toruń 3:7
12. Wybierz Lębork - Akademia Futsal Club 3:7
13. Westovia Okna Pawłowski Tarnów - GKS Jachym Tychy 6:7 - Westovia odpadła z rywalizacji
14. MOKS Słoneczny Stok Białystok - Marwit Zławieś Wielka 2:3
15. Elhurt Helios Białystok - Red Devils Chojnice 5:0 (walkower - drużyna gości nie stawiła się na mecz)
16. Gwiazda Ruda Śląska - Kupczyk Darkomp Kraków 0:4


1/32 Halowego pucharu Polski: 10 styczeń


1. Północ Chrzanów - PA Nova Gliwice 4:6
2. Tad Bud Tarnów - Inpuls Alpol Siemianowice Ślaskie 7:7, karne 4:5 - Tad-Bud odpadł z rywalizacji
3. Renex Grajów - Rapid Bielsko-Biała 11:6
4. Uniwersytet Przyrodniczy Wrocław - UPOS Komart Knurów 7:5 po dogrywce
5. TPNP Vestol Kalisz - KS 1920 Mosina 4:3 po dogrywce
6. Mat Włókniarz Zgierz - TPH Polkowice 4:2
7. Moto 46 Szczecin - Kanglida Futsal Team Gorzów Wlkp. 12:2
8. KS Gniezno - Pogoń 04 Szczecin 3:2
9. Marioss Gazownik Wawelno - Jango Katowice 18.01. godz. 18.00
10. Maja Silesia Chorzów - Remedium Pyskowice 5:3
11. Więcpol Rzeszów - Rekord Bielsko-Biała 2:4
12. Gaszyńscy U-19 Kraków - Hunger Bud Siemianowice Śląskie 3:8
13. Krakbet Kraków - Marex Chorzów 7:6
14. Podhale Nowy Targ - Radan Gliwice 6:1
15. Centrum Bielsko-Biała - Heiro Rzeszów 10:2
16. El Bud Pszczyna - Clearex Chorzów 3:13
17. Paradise Szczecin - Hurtap Łęczyca 7:5
18. Polonia Szczecin - AZS Uniwersytet Warszawski 1:4
19. TPNP Seat Kalisz - Piórkowscy Grembach Zgierz 3:8
20. Szóstka Będzin - Gaszyńscy Kraków 2:5
21. Promień Mońki - Tacho Toruń 5:10
22. Red Devils II Chojnice - Stollar Suwałki 5:0 (walkower - drużyna gości nie stawiła się na meczu)
23. Wybierz Lębork - Helios Białystok 5:0 (walkower - Helios wycofał się z rozgrywek)
24. Gatta Zduńska Wola - Akademia Futsal Club 3:9
25. Rodakowski Ledger Tychy - GKS Jachym Tychy 1:9
26. Westovia Okna Pawłowski Tarnów - AZS UŚ Katowice 8:7 po dogrywce - awans Westovii
27. AZS UMK Toruń - MOKS Słoneczny Stok Białystok 3:4
28. Borkowski Chełmża - Marwit Zławieś Wielka 4:7
29. Auto Complex Novello Przodkowo - Red Devils Chojnice 2:4 po dogrywce
30. Elhurt Helios Białystok - Copacabana Gdańsk 5:0 (walkower - drużyna gości nie stawiła się na meczu)
31. Wakro Krapkowice - Gwiazda Ruda Śląska 2:7
32. GKS Futsal Pawłowice - Kupczyk Darkomp Kraków 3:15

1/64 Halowego pucharu Polski - eliminacje: 13-14 grudzień

grupa XVII – Tarnów

1. Dąbrovia Jaworzno
2. Westovia Okna Pawłowski Tarnów
3. PGE Dystrybucja Rzeszów
4. Góral Winna Góra Przemyśl
5. Gaszyńcy U-19 Kraków

Wyniki:
Góral Winna Góra Przemyśl - Westovia 4:3 (0:2)
Góral Winna Góra Przemyśl - Gaszyńscy U19 2:5 (1:2)
Gaszyńscy U19 - Westovia 1:2 (0:1)

Kolejność:
1.Gaszyńscy 2 3 6-4
2.Westovia 2 3 5-5
3.Góral WG 2 3 6-8


grupa XVIII – Czchów

1. El-Bud Pszczyna
2. Akropol Czchów
3. Pudliszki Rzeszów
4. Tad-Bud Tarnów
5. Bac-Pol SA Rzeszów

Wyniki:
Tad-Bud - Pudliszki 9:1
Bac-Pol - Tad-Bud 1:2
Tad-Bud - El-Bud 5:5
Akropol - Tad-Bud 2-5

Kolejność:
1. Tad-Bud Team
2. El-Bud Pszczyna
3. Pudliszki Rzeszów
4. Bac-Pol Rzeszów
5. Akropol Czchów




1/8 Halowego Pucharu Polski – 25 luty 2009 roku

mecz nr 49 zwycięzca meczu nr 33 – zwycięzca meczu nr 34
mecz nr 50 zwycięzca meczu nr 35 – zwycięzca meczu nr 36
mecz nr 51 zwycięzca meczu nr 37 – zwycięzca meczu nr 38
mecz nr 52 zwycięzca meczu nr 39 – zwycięzca meczu nr 40
mecz nr 53 zwycięzca meczu nr 41 – zwycięzca meczu nr 42
mecz nr 54 zwycięzca meczu nr 43 – zwycięzca meczu nr 44
mecz nr 55 zwycięzca meczu nr 45 – zwycięzca meczu nr 46
mecz nr 56 zwycięzca meczu nr 47 – zwycięzca meczu nr 48

gospodarzami zawodów są zespoły niżej sklasyfikowane na zakończenie sezonu 2007/2008.

1/4 Halowego Pucharu Polski – 11 i 25 marca 2009 roku

mecz nr 57 zwycięzca meczu nr 49 – zwycięzca meczu nr 50
mecz nr 58 zwycięzca meczu nr 51 – zwycięzca meczu nr 52
mecz nr 59 zwycięzca meczu nr 53 – zwycięzca meczu nr 54
mecz nr 60 zwycięzca meczu nr 55 – zwycięzca meczu nr 56

Gospodarzami pierwszych meczów są zespoły niżej sklasyfikowane na zakończenie sezonu 2007/2008.

1/2 Halowego Pucharu Polski – 8 i 22 kwietnia 2009 roku

mecz nr 61 zwycięzca meczu nr 57 – zwycięzca meczu nr 58
mecz nr 62 zwycięzca meczu nr 59 – zwycięzca meczu nr 60

Gospodarzami pierwszych meczów są zespoły niżej sklasyfikowane na zakończenie sezonu 2007/2008.

Finał Halowego Pucharu Polski – 3 i 9 maja 2009 roku

Mecz nr 63 zwycięzca meczu nr 61 – zwycięzca meczu nr 62


Terminarz rozgrywek futsalu Tarnów