facebook

pozostałe rozgrywki

Puchar Ligi 2008

BOSCH SERVICE - 1 miejsce
ROCK N`ROLL/REDRUK - 2 miejsce
TAD-BUD TEAM - 3 miejsce

król strzelców - Paweł Konieczny - Tad-Bud Team


 

GRUPA "I" - 07.01.2008 r. - poniedziałek

Miejsce

Nazwa Drużyny

Mecze

Punkty

Bramki

 

1

EXPERT-ROCZNIAK

5

8

9:6

AWANS

2

PUKS-HESED

5

8

5:4

AWANS

3

LUMARO Green Pub/Ekotar

5

8

7:7

?

4

DUOTERM-IMMERGAS

5

7

5:5

 

5

KOLTAR

5

4

5:6

 

6

TOPICAR

5

4

7:10

 

 

 

EXPERT-ROCZNIAK – LUMARO                                     3:0

Tomasz Prokop 2x,Dariusz Wardzała

DUOTERM-IMMERGAS – PUKS HESED                        0:1

Dawid Gębala

TOPICAR – KOLTAR                                                          1:1

Tomasz Mikoś – Bogdan Kot

EXPERT-ROCZNIAK – PUKS HESED                                1:0

Artur Wstępnik

DUOTERM-IMMERGAS – LUMARO                               0:1

Michał Olszówka

TOPICAR – EXPERT-ROCZNIAK                                        4:3

Piotr Lasota,Andrzej Kołbasiuk 2x,Tomasz Mikoś – Artur Wstępnik,Tomasz Prokop,Wacław Maciosek

KOLTAR – LUMARO                                                           1:1

Robert Grajdura – Michał Olszówka

PUKS HESED - TOPICAR                                                     1:0

Jerzy Gromadzki

DUTOTERM-IMMERGAS – EXPERT-ROCZNIAK             1:1

Wojciech Kubacki – Dariusz Wardzała

 KOLTAR – PUKS HESED                                                      1:1

Marek Klamrzyński – Jakub Drwal

TOPICAR – LUMARO                                                            1:3

Arkadiusz Dobrowolski – Michał Olszówka 2x,Artur Bober

DUOTERM-IMMERGAS – KOLTAR                                     2:1

Jakub Pacura,Mirosław Sułek – Ireneusz Kaleta

PUKS HESED – LUMARO                                                      2:2

Jakub Drwal,Jerzy Gromadzki – Piotr Zapart,Janusz Pabian

EXPERT-ROCZNIAK – KOLTAR                                             1:1

Tomasz Prokop – Marek Klamrzyński

TOPICAR – DUOTERM IMMERGAS                                    1:2

Arkadiusz Dobrowolski – Michał Marzec,Piotr Kwiatek

 

 

DO ¼ AWANSUJĄ 2 PIERWSZE DRUŻYNY

I DRUŻYNA Z 3 MIEJSCA (NAJLEPSZY BILANS Z 3 GRUP)

 


 

GRUPA "II" - 14.01.2008 r. - poniedziałek

Miejsce

Nazwa Drużyny

Mecze

Punkty

Bramki

 

1

TAD-BUD TEAM

5

12

19:5

AWANS

2

BOSCH-SERVICE

5

12

11:6

AWANS

3

LUXTORPEDA

5

9

10:8

AWANS

4

ZASŁAW

5

9

13:12

 

5

MIRAGE

5

3

5:17

 

6

MWSE

5

0

6:16

 

 

TAD-BUD TEAM – MIRAGE                                                  6:0

Paweł Konieczny 3x, Wojciech Krauze, Krzysztof Krauze, Robert Płachno

BOSCH-SERVICE – ZASŁAW                                                  2:1

Grzegorz Jasiak 2x – Sebastian Koziołek

LUXTORPEDA – MWSE                                                          2:0

Gzregorz Witek 2x

TAD-BUD TEAM – ZASŁAW                                                  1:2

Robert Witek – Adrian Kroker, Paweł Lis

BOSCH-SERVICE – MIRAGE                                                   4:1

Rafał Mikoś, Paweł Cierpich, Krzysztof Gładysz 2x – Łukasz Kubisztal

LUXTORPEDA – TAD-BUD TEAM                                          1:5

Adam Markiewicz – Robert Płachno, Robert Witek 2x, Krzysztof Krauze, Tomasz Ogar

MWSE – MIRAGE                                                                     0:2

Marcin Kowalski 2x

ZASŁAW - LUXTORPEDA                                                         0:4

Grzegorz Witek 3x, Jarosław Prusak

BOSCH-SERVICE – TAD-BUD TEAM                                       0:2

Krzysztof Krauze, Wojciech Krauze

 MWSE – ZASŁAW                                                                    3:5

Andrzej Bielak 2x, Marcin Kudroń – Adrian Kroker 4x, Paweł Koziołek

LUXTORPEDA – MIRAGE                                                         2:0

Olaf Jasnorzewski, Grzegorz Witek

BOSCH-SERVICE – MWSE                                                        2:1

Stanisław Sroczyński, Dominik Kaim – Szczepan Kapustka

ZASŁAW – MIRAGE                                                                  5:2

Sebastian Koziołek, Adrian Kroker 2x, Paweł Koziołek 2x – Michał Wątroba, Dominik Sztorc

TAD-BUD TEAM – MWSE                                                       5:2

Krzysztof Krauze 2x, Paweł Konieczny, Daniel Myśliwiec, Robert Witek – Marcin Kudroń, Wojciech Olszówka

BOSCH-SERVICE – LUXTORPEDA                                          3:1

Krzysztof Gładysz, Rafał Mikoś, Dominik Kaim – Adam Markiewicz

 

 

DO ¼ AWANSUJĄ 2 PIERWSZE DRUŻYNY

I DRUŻYNA Z 3 MIEJSCA (NAJLEPSZY BILANS Z 3 GRUP)

 


 

GRUPA "III" - 21.01.2008 r. - poniedziałek

Miejsce

Nazwa Drużyny

Mecze

Punkty

Bramki

 

1

ROCK N’ ROLL/REDRUK

5

10

12:6

AWANS

2

GAZTAR

5

9

9:6

AWANS

3

STREET FOOTBALL

5

9

6:3

AWANS

4

EKO-BUD

5

5

9:13

 

5

PRO-FIS

5

5

9:7

 

6

SAPIĄCE BYKI

5

1

5:16

 

 

ROCK N’ ROLL/REDRUK – GAZTAR                                                1:2

Dariusz Rolewicz – Adrian Ślęzak, Ignacy Ligara

PRO-FIS – STREET FOOTBALL                                                          0:0

 

EKO-BUD – SAPIĄCE BYKI                                                                0:0

 

ROCK N’ ROLL/REDRUK – STREET FOOTBALL                               1:1

Bartłomiej Kryczek – Piotr Jankowski

PRO-FIS – GAZTAR                                                                              1:1

Piotr Lechowicz – Adrian Ślęzak

EKO-BUD – ROCK N’ ROLL/REDRUK                                               1:5

Grzegorz Hajduk – Leszek Janicki 3x, Piotr Brożek, Piotr Marek

SAPIĄCE BYKI – GAZTAR                                                                   1:3

Przemysław Patriak – Tomasz Szalecki, Adrian Ślęzak, Ignacy Ligara

STREET FOOTBALL – EKO-BUD                                                         2:1

Wojciech Gucwa, Paweł Mrozowski – Grzegorz Wrona

PRO-FIS – ROCK N’ ROLL/REDRUK                                                  0:1

Jacek Wójcik

 SAPIĄCE BYKI – STREET FOOTBALL                                                 1:3

Paweł Cierpich – Kamil Kocoł, Paweł Mrozowski 2x

EKO-BUD – GAZTAR                                                                            3:3

Grzegorz Hajduk, Marek Nowak, Tomasz Lis – Tomasz Mrożek, Adrian Ślęzak, Tomasz Szalecki

PRO-FIS – SAPIĄCE BYKI                                                                     5:1

Daniel Kurzawski 3x, Jakub Pajor 2x – Adrian Kasztalewicz

STREET FOOTBALL – GAZTAR                                                             0:0

 

ROCK N’ ROLL/REDRUK – SAPIĄCE BYKI                                          5:2

Leszek Janicki 3x, Dariusz Rolewicz, Piotr Brożek – Adrian Kasztalewicz 2x

PRO-FIS – EKO-BUD                                                                              3:4

Grzegorz Olesiński 3x – Tomasz Lis, Grzegorz Hajduk, Marek Nowak, Grzegorz Wrona

 

 

DO ¼ AWANSUJĄ 2 PIERWSZE DRUŻYNY

I DRUŻYNA Z 3 MIEJSCA (NAJLEPSZY BILANS Z 3 GRUP)


 

PUCHAR LIGI - FINAŁY

 

 

ĆWIERĆFINAŁY

A:    EXPERT-ROCZNIAK                            0        -  5  w.o.              LUXTORPEDA

         BRAMKI:

B:   TAD-BUD TEAM                                        4       -   0                    STRETT FOOTBALL    

        BRAMKI: Paweł Konieczny 2x, Tomasz Ogar, Robert Witek

C:   ROCK N’ ROLL/REDRUK                   2      -        0                              PUKS HESED  

        BRAMKI: Leszek Janicki, Dariusz Rolewicz

D:  BOSCH-SERVICE                                      1        -       0                                GAZTAR    

       BRAMKI: Grzegorz Jasiak

 

PÓŁFINAŁY   

 

A: LUXTORPEDA                            2      -     3            C: ROCK N’ ROLL/REDRUK

BRAMKI: Robert Pawłowski, Grzegorz Witek               -                     Łukasz Popiela, Leszek Janicki, Jacek Wójcik

B: TAD-BUD TEAM                         1      -     4              D: BOSCH-SERVICE

BRAMKI: Daniel Myśliwiec                                        -                     Grzegorz Jasiak, Krzysztof Gładysz 3x  

 

O 3 MIEJSCE

LUXTORPEDA                                        1      -    4                    TAD-BUD TEAM

BRAMKI: Grzegorz Witek                                        -                       Paweł Konieczny 2x, Robert Witek x2

FINAŁ

ROCK N’ ROLL/REDRUK                   1      -     2                   BOSCH-SERVICE

BRAMKI: Piotr Brożek                                        -                             Dominik Kaim 2x


Terminarz rozgrywek futsalu Tarnów