facebook

pozostałe rozgrywki

Puchar Ligi 2007

1 miejsce: Inter-Gaz
2 miejsce: EXPERT Roczniak
3 miejsce: Rock N` Roll/Redruk

król strzelców - Tomasz Prokop - EXPERT Roczniak
najlepszy bramkarz - Piotr Szara - Bosch Service


grupa A
1 AZS PWSZ 5 13 16-2
2 Control Process 5 11 14-5
3 Profis 5 10 10-6
4 Alex Team 5 4 10-13
5 Hattrick 5 3 2-14
6 Zakład Energetyczny 5 1 4-16


grupa A 9-styczeń
19.30 AZS PWSZ ― Control Process 1-1
19.45 Profis ― Alex Team 4-2
20.00 Hattrick ― Zakład Energetyczny 2-0
20.15 AZS PWSZ ― Profis 2-0
20.30 Control Process ― Hattrick 5-0
20.45 Alex Team ― Zakład Energetyczny 2-2
21.00 AZS PWSZ ― Hattrick 4-0
21.15 Profis ― Zakład Energetyczny 3-1
21.30 Control Process ― Alex Team 4-2
21.45 AZS PWSZ ― Zakład Energetyczny 6-0
22.00 Alex Team ― Hattrick 3-0
22.15 Control Process ― Profis 1-1
22.30 AZS PWSZ ― Alex Team 3-1
22.45 Control Process ― Zakład Energetyczny 3-1
23.00 Profis ― Hattrick 2-0
 



grupa B
1 MWSE 5 13 13-4
2 Bosch Service M&K 5 10 10-4
3 Polmark 5 7 11-7
4 OM Przystań 5 7 3-10
5 Mado Team 5 3 6-11
6 Samson 5 1 3-12


grupa B 16-styczeń
19.30 Bosch Service M&K ― MWSE 0-1
19.45 Samson ― Polmark 5-0
20.00 OM Przystań ― Mado Team 0-0
20.15 Bosch Service M&K ― Samson 2-0
20.30 MWSE ― OM Przystań 3-0
20.45 Polmark ― Mado Team 4-0
21.00 Bosch Service M&K ― OM Przystań 4-0
21.15 Samson ― Mado Team 1-1
21.30 MWSE ― Polmark 4-0
21.45 Bosch Service M&K ― Mado Team 3-2
22.00 Polmark ― OM Przystań 1-2
22.15 MWSE ― Samson 2-1
22.30 Bosch Service M&K ― Polmark 1-1
22.45 MWSE ― Mado Team 3-3
23.00 Samson ― OM Przystań 1-2
 



grupa C
1 Inter-Gaz 5 13 18-4
2 Tubek Granit/Eskulap 5 13 16-4
3 Wiomar 5 5 7-10
4 Wojdyło Agencja Ochrony 5 4 2-10
5 Lumaro Green Pub/Andre 5 3 4-9
6 Tarnawa 5 2 3-13


grupa C 18-styczeń
19.30 Inter-Gaz ― Tubek Granit/Eskulap 1-1
19.45 Wiomar ― Tarnawa 1-1
20.00 Lumaro Green Pub/Andre ― Wojdyło Agencja Ochrony 0-0
20.15 Inter-Gaz ― Wiomar 5-0
20.30 Tubek Granit/Eskulap ― Lumaro Green Pub/Andre 4-0
20.45 Tarnawa ― Wojdyło Agencja Ochrony 0-1
21.00 Inter-Gaz ― Lumaro Green Pub/Andre 3-2
21.15 Wiomar ― Wojdyło Agencja Ochrony 3-0
21.30 Tubek Granit/Eskulap ― Tarnawa 4-0
21.45 Inter-Gaz ― Wojdyło Agencja Ochrony 3-0
22.00 Tarnawa ― Lumaro Green Pub/Andre 1-1
22.15 Tubek Granit/Eskulap ― Wiomar 3-2
22.30 Inter-Gaz ― Tarnawa 6-1
22.45 Tubek Granit/Eskulap ― Wojdyło Agencja Ochrony 4-1
23.00 Wiomar ― Lumaro Green Pub/Andre 1-1
 



grupa D
1 EXPERT Roczniak 5 13 23-7
2 Tad-Bud Team 5 11 13-5
3 Żel-Met 5 9 6-8
4 Luxtorpeda 5 6 8-12
5 Gaztar 5 3 8-7
6 Mirage 5 1 2-20


grupa D 19-styczeń
19.30 Tad-Bud Team ― Expert Roczniak 3-3
19.45 Luxtorpeda ― Żel-Met 1-3
20.00 Mirage ― Gaztar 0-5
20.15 Tad-Bud Team ― Luxtorpeda 6-0
20.30 Expert Roczniak ― Mirage 9-1
20.45 Żel-Met ― Gaztar 1-0
21.00 Tad-Bud Team ― Mirage 1-1
21.15 Luxtorpeda ― Gaztar 2-1
21.30 Expert Roczniak ― Żel-Met 5-0
21.45 Tad-Bud Team ― Gaztar 1-0
22.00 Żel-Met ― Mirage 1-0
22.15 Expert Roczniak ― Luxtorpeda 2-1
22.30 Tad-Bud Team ― Żel-Met 2-1
22.45 Expert Roczniak ― Gaztar 4-2
23.00 Luxtorpeda ― Mirage 4-0
 



grupa E
1 Deker Team 5 13 8-4
2 Gawro 5 10 13-7
3 Westovia Okna Pawłowski 5 8 14-9
4 Polo Janiga 5 7 12-9
5 Wod-Kan 5 3 6-17
6 Topicar 5 1 6-13

grupa E 22-styczeń
19.30 Westovia Okna Pawłowski ― Wod-Kan 5-1
19.45 Gawro ― Topicar 4-1
20.00 Deker Team ― Polo Janiga 0-0
20.15 Westovia Okna Pawłowski ― Gawro 2-2
20.30 Wod-Kan ― Deker Team 1-2
20.45 Topicar ― Polo Janiga 2-3
21.00 Westovia Okna Pawłowski ― Deker Team 1-2
21.15 Gawro ― Polo Janiga 2-1
21.30 Wod-Kan ― Topicar 2-0
21.45 Westovia Okna Pawłowski ― Polo Janiga 4-2
22.00 Topicar ― Deker Team 1-2
22.15 Wod-Kan ― Gawro 1-4
22.30 Westovia Okna Pawłowski ― Topicar 2-2
22.45 Wod-Kan ― Polo Janiga 1-6
23.00 Gawro ― Deker Team 1-2



grupa F
1 Rock N` Roll/Redruk 5 12 19-5
2 Duoterm Immergas 5 11 14-4
3 Eurosan 5 8 16-9
4 Kontra 5 7 5-12
5 Street Futbol 5 4 4-13
6 Westovia II Okna Pawłowski 5 0 3-20
 

grupa F 23-styczeń
19.30 Rock N` Roll/Redruk ― Eurosan 4-0
19.45 Duoterm Immergas ― Kontra 1-1
20.00 Street Futbol ― Westovia II Okna Pawłowski 2-0
20.15 Rock N` Roll/Redruk ― Duoterm Immergas 2-3
20.30 Eurosan ― Street Futbol 0-0
20.45 Kontra ― Westovia II Okna Pawłowski 1-0
21.00 Rock N` Roll/Redruk ― Street Futbol 3-2
21.15 Duoterm Immergas ― Westovia II Okna Pawłowski 4-0
21.30 Eurosan ― Kontra 7-1
21.45 Rock N` Roll/Redruk ― Westovia II Okna Pawłowski 5-0
22.00 Kontra ― Street Futbol 2-0
22.15 Eurosan ― Duoterm Immergas 1-1
22.30 Rock N` Roll/Redruk ― Kontra 4-0
22.45 Eurosan ― Westovia II Okna Pawłowski 8-3
23.00 Duoterm Immergas ― Street Futbol 5-0


grupa G
1 Ruch 5 11 12-3
2 Eko-Bud 5 9 8-6
3 Koltar 5 8 9-6
4 Sapiące Byki 5 6 10-9
5 Topicar II 5 5 9-10
6 Niebiescy 5 0 3-17

grupa G 25-styczeń
19.30 Koltar ― Sapiące Byki 2-2
19.45 Topicar II ― Eko-Bud 2-3
20.00 Ruch ― Niebiescy 4-0
20.15 Koltar ― Topicar II 3-2
20.30 Sapiące Byki ― Ruch 0-4
20.45 Eko-Bud ― Niebiescy 2-1
21.00 Koltar ― Ruch 0-1
21.15 Topicar II ― Niebiescy 3-2
21.30 Sapiące Byki ― Eko-Bud 2-2
21.45 Koltar ― Niebiescy 3-0
22.00 Eko-Bud ― Ruch 0-0
22.15 Sapiące Byki ― Topicar II 1-1
22.30 Koltar ― Eko-Bud 1-1
22.45 Sapiące Byki ― Niebiescy 5-0
23.00 Topicar II ― Ruch 3-3


1/8 finału: - 26 styczeń
19.45 MWSE - Gawro 0-1
20.00 EXPERT Roczniak - Profis 3-1
20.15 Rock N` Roll/Redruk - Control Process 5-0
20.30 AZS PWSZ - Żel-Met 5-0
20.45 Inter Gaz - Tad-Bud Team 4-2
21.00 Duoterm Immergas - Tubek Granit/Eskulap 1-4
21.15 Ruch - Bosch Service M&K 3-3 k. 2-3
21.30 Deker Team - Eko-Bud 0-0 k. 3-1

30 styczeń:

Ćwierćfinał:
Rock N` Roll-Redruk - AZS PWSZ 3-1
Gawro - EXPERT Roczniak 1-2
Inter-Gaz - Tubek Granit 2-0
Bosch Service M&K - Deker Team 0-0, k.3-2

Półfinał:
EXPERT Roczniak - Rock N` Roll-Redruk 3-1
Inter-Gaz - Bosch Service M&K 2-1

O 3 miejsce:
Rock N` Roll-Redruk - Bosch Service M&K 3-0

Finał:
EXPERT Roczniak - Inter-Gaz 1-2


Terminarz rozgrywek futsalu Tarnów