facebook

pozostałe rozgrywki

Terminarz spotkań barażowych
czwartek 26 marzec 2015 r. - Hala Jaskółka godz. 19:30
o I ligę:

Wynik

Rock N` Roll - Wodneharce.eu 5-0
Rock N` Roll - Wodneharce.eu 5-0
Rock N` Roll utrzymał się w I lidze  
   
LechTorpeda - Tygryski 2-5 2x Robert Pawłowski - 2x Artur Domagała, Dawid Żaba, Piotr Kołton, Krystian Kurek
LechTorpeda - Tygryski 1-2 Tomasz Poproch - Dawid Szatko, Krystian Kurek
Tygryski awansowały do I ligi  
 

 

o II ligę:  
Street Football Elzat - (B)oca Czemarol Mado 1-1 k. 1-3 Damian Orawiec - Tomasz Chmura
Street Football Elzat - (B)oca Czemarol Mado 0-0 k. 3-2
Street Football Elzat - (B)oca Czemarol Mado 0-0 k. 3-2
Street Football Elzat utrzymał się w II lidze  
   
Budeko OSP Żabno - Behaton Faster Team 0-1 Kamil Szumlański
Budeko OSP Żabno - Behaton Faster Team 0-4 2x Konrad Gut, Marcin Rzońca, Kamil Szumlański
Behaton Faster Team awansował do II ligi  
   
   
   

Regulamin spotkań barażowych o I i II ligę
1. Baraż rozgrywany jest do dwóch zwycięstw jednej drużyny. W przypadku remisu po dwóch spotkaniach rozgrywany jest dodatkowo trzeci mecz.
2. Jedno spotkanie trwa 15 minut (sędziowie decydują o momentach, w których czas jest zatrzymywany). Ostatnia minuta jest zatrzymywana. Jeżeli mecz zakończy się remisem, wówczas do rozstrzygnięcia rozegrane będą trzy serie rzutów karnych z 6 m. Gdy one nie wyłonią zwycięzcy to rzuty karne będą egzekwowane do skutku, aż jedna z drużyn uzyska przewagę.
3. W ciągu spotkania są faule akumulowane, a po 5 przewinieniu (i każdym następnym) następuje "przedłużony rzut karny".
4. Dwie żółte kartki eliminują zawodnika z następnego spotkania.
5. Czerwona kartka eliminuje zawodnika do końca zawodów, a kara będzie rozpatrzona przez Komisję Dyscyplinarną.
6. Kartki żółte z sezonu zasadniczego nie wpływają na udział zawodnika w barażu.
7. W barażach mogą brać udział tylko zawodnicy występujący w rundzie rewanżowej danej drużyny.

 

Terminarz:
o I ligę:
19.30 Rock N` Roll - Wodneharce.eu
19.45 LechTorpeda - Tygryski
20.00 Rock N` Roll - Wodneharce.eu
20.15 LechTorpeda - Tygryski
ew. trzeci mecz

o II ligę:
20.40 Street Football Elzat - (B)oca Czemarol Mado
20.55 Budeko OSP Żabno - Behaton Faster Team
21.10 Street Football Elzat - (B)oca Czemarol Mado
21.25 Budeko OSP Żabno - Behaton Faster Team

 

AWANSE I SPADKI - 2014/2015

I liga    
1 miejsce - Lumaro Elbud mistrz
2 miejsce - Topicar Auto Części wicemistrz
3 miejsce - Gryf Borzęcin II wicemistrz
10 miejsce - Rock N` Roll baraż o I ligę
11 miejsce - LechTorpeda baraż o I ligę
12 miejsce - Gawro spadek do II ligi
     
II liga    
1 miejsce - Prestiż Auto Serwis awans do I ligi
2 miejsce - Topicar II Złomowanie Pojazdów
3 miejsce - Tygryski baraż o I ligę
4 miejsce - Wodneharce.eu baraż o I ligę
9 miejsce - Street Football Elzat baraż o II ligę
10 miejsce - Budeko OSP Żabno baraż o II ligę
11 miejsce - FRB Stasiak spadek do III ligi
12 miejsce - Crvena Zvezda spadek do III ligi
     
III liga    
1 miejsce - Biała Gwiazda awans do II ligi
2 miejsce - Westovia II Cerber awans do II ligi
3 miejsce - Behaton Faster Team baraż o II ligę
4 miejsce - (B)oca Czemarol Mado baraż o II ligę
11 miejsce - Rozbiórka spadek do IV ligi
12 miejsce - Zakłady Mechaniczne spadek do IV ligi
     
IV liga    
1 miejsce - Marcola awans do III ligi
2 miejsce - AFT II awans do III ligi
     


Terminarz rozgrywek futsalu Tarnów