facebook

pozostałe rozgrywki

Terminarz spotkań barażowych
poniedziałek 7 kwiecień 2014 r. - Hala Jaskółka godz. 18:30
o I ligę:

Wynik

Kocik Grabówka - Luxtorpeda Control Process 0-0 k. 3-4
Kocik Grabówka - Luxtorpeda Control Process 1-1 k. 2-3 Bartłomiej Krużel - Bartłomiej Kieroński
Drużyna Luxtorpeda Control Process awansowała do I ligi  
   
AZS PWSZ - Gawro 0-1 Jerzy Gromadzki
AZS PWSZ - Gawro 3-2 2x Mateusz Brzuchacz, Dariusz Kołton - 2x Jerzy Gromadzki
AZS PWSZ - Gawro 0-0 k. 0-2
Drużyna Gawro awansowała do I ligi  
   
o II ligę:

 

FRB Stasiak - Wodneharce.eu 1-1 k. 4-3 Michał Galas - Bartłomiej Wojcieszek
FRB Stasiak - Wodneharce.eu 0-4 2x Kamil Kowalski, Kamil Kawa, Grzegorz Jasiak
FRB Stasiak - Wodneharce.eu 0-3 Kamil Kowalski, Grzegorz Jasiak, Robert Kużdżał
Drużyna Wodneharce.eu awansowała do II ligi  
   
Crvena Zvezda - MIMEDIA/AGIFA 1-3 Jakub Farańczuk - 2x Kamil Kubis, Dawid Murczek
Crvena Zvezda - MIMEDIA/AGIFA 1-0 Daniel Brożek
Crvena Zvezda - MIMEDIA/AGIFA 2-0 Daniel Brożek, Jakub Farańczuk
Drużyna Crvena Zvezda utrzymała się w II lidze  
 

 

o III ligę:  
Pawęzów Razem - Westovia II Cerber

0-1 Michał Kubis

Pawęzów Razem - Westovia II Cerber 3-1 Jakub Sikorski, 2x Paweł Kordela - Maciej Pabjan 
Pawęzów Razem - Westovia II Cerber

1-1, k 0-2 Paweł Kordela - Michał Kubis

Drużyna Westovia II Cerber awansowała do III ligi  
   
Crazy Team - AFT MPEC II MBM 1-1 k. 2-3 Grzegorz Witek - Michał Sieńczak
Crazy Team - AFT MPEC II MBM 3-2 2x Piotr Wilk, Grzegorz Witek - Michał Sieńczak, Damian Maszkowski
Crazy Team - AFT MPEC II MBM 1-1 k. 3-2 Grzegorz Witek - Michał Sieńczak
Drużyna Crazy Team utrzymała się w III lidze  
   

Regulamin spotkań barażowych o I, II i III ligę
1. Baraż rozgrywany jest do dwóch zwycięstw jednej drużyny. W przypadku remisu po dwóch spotkaniach rozgrywany jest dodatkowo trzeci mecz.
2. Jedno spotkanie trwa 15 minut (sędziowie decydują o momentach, w których czas jest zatrzymywany). Ostatnia minuta jest zatrzymywana. Jeżeli mecz zakończy się remisem, wówczas do rozstrzygnięcia rozegrane będą trzy serie rzutów karnych z 6 m. Gdy one nie wyłonią zwycięzcy to rzuty karne będą egzekwowane do skutku, aż jedna z drużyn uzyska przewagę.
3. W ciągu spotkania są faule akumulowane, a po 5 przewinieniu (i każdym następnym) następuje "przedłużony rzut karny".
4. Dwie żółte kartki eliminują zawodnika z następnego spotkania.
5. Czerwona kartka eliminuje zawodnika do końca zawodów, a kara będzie rozpatrzona przez Komisję Dyscyplinarną.
6. Kartki żółte z sezonu zasadniczego nie wpływają na udział zawodnika w barażu.
7. W barażach mogą brać udział tylko zawodnicy występujący w rundzie rewanżowej danej drużyny.

* w przypadku, gdy drużyna, która uzyskała awans lub prawo gry w barażu jest drużyną rezerw bez możliwości awansu to wówczas ich miejsce zajmuje drużyna niżej sklasyfikowana.

Terminarz:
o I ligę:
18.30 Kocik Grabówka - Luxtorpeda Control Process - 1 mecz
18.50 AZS PWSZ - Gawro - 1 mecz
19.10 Kocik Grabówka - Luxtorpeda Control Process - 2 mecz
19.30 AZS PWSZ - Gawro - 2 mecz
ew. 3 mecz o I ligę

o II ligę:
19.50 FRB Stasiak - Wodneharce.eu - 1 mecz
20.10 Crvena Zvezda - MIMEDIA/AGIFA - 1 mecz
20.30 FRB Stasiak - Wodneharce.eu - 2 mecz
20.50 Crvena Zvezda - MIMEDIA/AGIFA - 2 mecz
ew. 3 mecz o II ligę

o III ligę:
21.10 Pawęzów Razem - Westovia II Cerber - 1 mecz
21.30 Crazy Team - AFT MPEC II MBM - 1 mecz
21.50 Pawęzów Razem - Westovia II Cerber - 2 mecz
22.10 Crazy Team - AFT MPEC II MBM - 2 mecz
ew. 3 mecz o III ligę

AWANSE I SPADKI - 2013/2014

I liga    
1 miejsce - Topicar Auto Części mistrz
2 miejsce - Lumaro Elbud wicemistrz
3 miejsce - Rock N` Roll II wicemistrz
9 miejsce - Kocik Grabówka baraż o I ligę
10 miejsce - AZS PWSZ baraż o I ligę
11 miejsce - Kapro Azoty spadek do II ligi
12 miejsce - Tygryski spadek do II ligi
     
II liga    
1 miejsce - AFT MPEC awans do I ligi
2 miejsce - Kocik Grabówka II  
3 miejsce - Topicar II Złomowanie Pojazdów  
4 miejsce - INTERPROF awans do I ligi
5 miejsce - Gawro baraż o I ligę
6 miejsce - Luxtorpeda Control Process baraż o I ligę
9 miejsce - FRB Stasiak baraż o II ligę
10 miejsce - Crvena Zvezda baraż o II ligę
11 miejsce - OSP Żabno spadek do III ligi
12 miejsce - Zakłady Mechaniczne Koltar spadek do III ligi
     
III liga    
1 miejsce - Panorama GSM II awans do II ligi
2 miejsce - Prestiż Auto Serwis awans do II ligi
3 miejsce - MIMEDIA/AGIFA baraż o II ligę
4 miejsce - Wodneharce.eu baraż o II ligę
9 miejsce - Pawęzów Razem baraż o III ligę
10 miejsce - Crazy Team baraż o III ligę
11 miejsce - Kastalblech spadek do IV ligi
12 miejsce - Lumaro U-19 Ekotar spadek do IV ligi
     
IV liga    
1 miejsce - Biała Gwiazda awans do III ligi
2 miejsce - Behaton Faster Team awans do III ligi
3 miejsce - AFT MPEC II MBM baraż o III ligę
4 miejsce - Westovia II Cerber baraż o III ligę
     


Terminarz rozgrywek futsalu Tarnów