facebook

pozostałe rozgrywki

Terminarz spotkań barażowych
czwartek 4 kwiecień 2013 r. - Hala Jaskółka
o I ligę:

Wynik

Kapro Azoty - FRB Stasiak  1-1 k. 3-4 Roman Mikołajczak - Arkadiusz Cieśla
Kapro Azoty - FRB Stasiak  1-0 Roman Mikołajczak
Kapro Azoty - FRB Stasiak 2-2 k. 5-4 Roman Mikołajczak, Kamil Korman - Jakub Mierzwa, Piotr Szosta
Drużyna Kapro Azoty utrzymała się w I lidze  
   
AZS PWSZ - Luxtorpeda Control Process  2-0 Mateusz Brzuchacz, Artur Mroczek
AZS PWSZ - Luxtorpeda Control Process

 0-0 k. 1-2

AZS PWSZ - Luxtorpeda Control Process 1-1 k. 3-2  Mateusz Krawczyk - Jarosław Prusak
Drużyna AZS PWSZ utrzymała się w I lidze

 

   
o II ligę:

 

Gawro - OSP Żabno  1-2 Marcin Jarosz - 2x Bartłomiej Motyka
Gawro - OSP Żabno  1-2 Krzysztof Jabłoński - Sebastian Goryl, Filip Wróbel
Drużyna OSP Żabno awansowała do II ligi  
   
Koltar - Kocik Grabówka II  1-2 Maciej Kukuś - Konrad Stańczyk, Paweł Siedlik
Koltar - Kocik Grabówka II

 0-1 Konrad Stańczyk

Drużyna Kocik Grabówka II awansowała do II ligi  
   
o III ligę:

 

(B)oca Czemarol Team - Pasieka Otfinowska  1-1 k. 1-2 Jakub Czosnyka - Piotr Wrona
(B)oca Czemarol Team - Pasieka Otfinowska 0-1 Marcin Daniel
Drużyna Pasieka Otfinowska awansowała do III ligi  
   
Nowy Team - MUKS Przystań 0-0 k. 3-1
Nowy Team - MUKS Przystań 2-3 Łukasz Łoboda, Sławomir Kociubiński - Grzegorz Pytel, Krzysztof Smoleń, Damian Chrabąszcz
Nowy Team - MUKS Przystań 1-2 Sławomir Kociubiński - Damian Chrabąszcz, Łukasz Kubisztal
Drużyna MUKS Przystań awansowała do III ligi  
   

Regulamin spotkań barażowych o I, II i III ligę
1. Baraż rozgrywany jest do dwóch zwycięstw jednej drużyny. W przypadku remisu po dwóch spotkaniach rozgrywany jest dodatkowo trzeci mecz.
2. Jedno spotkanie trwa 15 minut (sędziowie decydują o momentach, w których czas jest zatrzymywany). Jeżeli mecz zakończy się remisem, wówczas do rozstrzygnięcia rozegrane będą trzy serie rzutów karnych z 6 m. Gdy one nie wyłonią zwycięzcy to rzuty karne będą egzekwowane do skutku, aż jedna z drużyn uzyska przewagę.
3. W ciągu spotkania są faule akumulowane, a po 5 przewinieniu (i każdym następnym) następuje "przedłużony rzut karny".
4. Dwie żółte kartki eliminują zawodnika z następnego spotkania.
5. Czerwona kartka eliminuje zawodnika do końca zawodów, a kara będzie rozpatrzona przez Komisję Dyscyplinarną.
6. Kartki żółte z sezonu zasadniczego nie wpływają na udział zawodnika w barażu.
7. W barażach mogą brać udział tylko zawodnicy występujący w rundzie rewanżowej danej drużyny.

 

 

AWANSE I SPADKI - 2012/2013

I liga    
1 miejsce - Topicar Auto Części mistrz
2 miejsce - Lumaro Marxus wicemistrz
3 miejsce - Panorama GSM II wicemistrz
9 miejsce - Kapro Azoty baraż o I ligę
10 miejsce - AZS PWSZ baraż o I ligę
11 miejsce - Tygryski spadek do II ligi
12 miejsce - Street Football Tar-Sped spadek do II ligi
     
II liga    
1 miejsce - PROReM awans do I ligi
2 miejsce - Bielawska Team awans do I ligi
3 miejsce - Luxtorpeda Control Process baraż o I ligę
4 miejsce - FRB Stasiak baraż o I ligę
9 miejsce - Gawro baraż o II ligę
10 miejsce - Koltar baraż o II ligę
11 miejsce - Kastalblech spadek do III ligi
12 miejsce - Stalbomat spadek do III ligi
     
III liga    
1 miejsce - AFT MPEC awans do II ligi
2 miejsce - Street Football II Elzat awans do II ligi
3 miejsce - Kocik Grabówka II baraż o II ligę
4 miejsce - OSP Żabno baraż o II ligę
9 miejsce - (B)oca Czemarol Team baraż o III ligę
10 miejsce - Nowy Team baraż o III ligę
11 miejsce - Bielawska Team II spadek do IV ligi
     
IV liga    
1 miejsce - Panorama GSM II awans do III ligi
2 miejsce - Prestiż Auto Serwis awans do III ligi
3 miejsce - MUKS Przystań baraż o III ligę
4 miejsce - Pasieka Otfinowska baraż o III ligę
     
V liga    
1 miejsce - Biała Gwiazda awans do IV ligi
2 miejsce - AFT II MBM awans do IV ligi
3 miejsce - Westovia II Okna Pawłowski awans do IV ligi
     


Terminarz rozgrywek futsalu Tarnów