facebook

pozostałe rozgrywki

Terminarz spotkań barażowych
poniedziałek 26 marzec 2012 r. - Hala Jaskółka
o I ligę:

Wynik

19.30: Luxtorpeda Control Process vs Leader Grabówka 0-2
 ( 2x Andrzej Fudalej)
19.45: Kapro Azoty vs Topicar II 1-0 ( Artur Biały)
20.00: Luxtorpeda Control Process vs Leader Grabówka 3-3, k. 2-3
 ( Tomasz Piórko, Bartłomiej Kieroński, Adam Markiewicz - 2x Konrad Stańczyk, Paweł Fudalej, Tomasz Piórko, Tomasz Gierlik, Radosław Jaźwiec - Daniel Bielak)
20.15: Kapro Azoty vs Topicar II 2-1
 ( 2x Artur Biały - Tomasz Lis)
o II ligę:  
20.40: Control Process Topolina vs Sport Activ 0-1
 ( Michał Kubis, Daniel Brożek)
20.55: Koltar vs PROReM 0-5
 ( 3x Roger Radliński, Łukasz Kazik, Kamil Pawlak)
21.10: Control Process Topolina vs Sport Activ 1-0
 ( Rafał Bibro, Dominik Pietuch)
21.25: Koltar vs PROReM 1-4
 ( Krzysztof Palej - 3x Łukasz Kazik, Roger Radliński, Krzysztof Palej)
Control Process Topolina vs Sport Activ 4-1
 ( 2x Daniel Brożek, Dominik Pietuch, Sławomir Kociubiński - Kamil Kubis, Rafał Bibro)
   
poniedziałek 2 kwiecień 2012 r. - Hala Gim. 4
o III ligę:  
20.00: D’accord Luszowice vs Sparta Team 3-1
 ( 2x Dominik Wiśniowski, Damian Nawój - Mateusz Góral, Damian Nawój, Konrad Sikorski) 
20.25: Eurocash vs (B)oca Czemarol Team 0-1
 ( Michał Sieńczak, 2x Damian Dochnal, Grzegorz Nytko, Mateusz Wardzała - Kamil Hawryłeczko) 
20.50: Polbud/Duonet II vs D’accord Luszowice 4-3
 ( 2x Mateusz Wilk, Marcin Szczerba, Kamil Szumlański - 3x Piotr Laskowski, 2x Marcin Szczerba - Jarosław Piasecki, Dominik Wiśniowski, Łukasz Bańdur) 
21.25: Street Football II vs (B)oca Czemarol Team 4-1
 ( 2x Piotr Boruch, Piotr Wałek, Piotr Jankowski - Mateusz Malinowski Piotr Jankowski, Dariusz Kasperek - Filip Małek) 

Regulamin spotkań barażowych o I i II ligę
1. Baraż rozgrywany jest do dwóch zwycięstw jednej drużyny. W przypadku remisu po dwóch spotkaniach rozgrywany jest dodatkowo trzeci mecz.
2. Jedno spotkanie trwa 15 minut (sędziowie decydują o momentach, w których czas jest zatrzymywany). Jeżeli mecz zakończy się remisem, wówczas do rozstrzygnięcia rozegrane będą trzy serie rzutów karnych z 6 m. Gdy one nie wyłonią zwycięzcy to rzuty karne będą egzekwowane do skutku, aż jedna z drużyn uzyska przewagę.
3. W ciągu spotkania są faule akumulowane, a po 5 przewinieniu (i każdym następnym) następuje "przedłużony rzut karny".
4. Dwie żółte kartki eliminują zawodnika z następnego spotkania.
5. Czerwona kartka eliminuje zawodnika do końca zawodów, a kara będzie rozpatrzona przez Komisję Dyscyplinarną.
6. Kartki żółte z sezonu zasadniczego nie wpływają na udział zawodnika w barażu.

Regulamin spotkań barażowych o III ligę
1. Drużyny, które zajęły 2 i 3 miejsca w IV lidze grają między sobą "na krzyż" jeden mecz 2x 10 minut. W ciągu spotkania są faule akumulowane, a po 4 przewinieniu (i każdym następnym) następuje "przedłużony rzut karny". Przegrany tego pojedynku odpada z dalszej rywalizacji, a zwycięzca przystępuje do drugiego meczu barażowego.
2. Zwycięzcy pierwszego spotkania zagrają w drugim meczu o awans do III ligi z drużynami, które zajęły 9 i 10 miejsce w sezonie zasadniczym III ligi. Mecz trwa 2x15 minut wg zasad ogólnych. Zwycięzca tego meczu będzie grał w III lidze w sezonie 2012/2013.
3. W przypadku remisu do rozstrzygnięcia rozegrane będą trzy serie rzutów karnych z 6 m. Gdy one nie wyłonią zwycięzcy to rzuty karne będą egzekwowane do skutku, aż jedna z drużyn uzyska przewagę.
4. Dwie żółte kartki eliminują zawodnika z następnego spotkania.
5. Czerwona kartka eliminuje zawodnika do końca zawodów, a kara będzie rozpatrzona przez Komisję Dyscyplinarną.
6. Kartki żółte z sezonu zasadniczego nie wpływają na udział zawodnika w barażu.

AWANSE I SPADKI - 2011/2012

I liga    
1 miejsce - Rock N` Roll/Redruk mistrz
2 miejsce - Lumaro Ekotar Elbud wicemistrz
3 miejsce - Tad-Bud II wicemistrz
9 miejsce - Luxtorpeda Control Process baraż o utrzymanie
10 miejsce - Kapro Azoty baraż o utrzymanie
11 miejsce - Polbud Duonet spadek do II ligi
12 miejsce - Gawro spadek do II ligi
     
II liga    
1 miejsce - Panorama GSM awans do I ligi
2 miejsce - Tygryski awans do I ligi
3 miejsce - Topicar II baraż o awans
4 miejsce - Leader Grabówka baraż o awans
9 miejsce - Control Process Topolina baraż o utrzymanie
10 miejsce - Koltar baraż o utrzymanie
11 miejsce - Crvena Zvezda spadek do III ligi
12 miejsce - AFT MPEC spadek do III ligi
     
III liga    
1 miejsce - Bielawska Team awans do II ligi
2 miejsce - Lumaro U-18 Ekotar awans do II ligi
3 miejsce - PROReM baraż o awans
4 miejsce - Sport Activ baraż o awans
9 miejsce - Polbud/Duonet II turniej barażowy o III ligę
10 miejsce - Street Football II turniej barażowy o III ligę
11 miejsce - Hotel Dunajec spadek do IV ligi
12 miejsce - BROK Team spadek do IV ligi
     
IV liga A    
1 miejsce - OSP Żabno awans do III ligi
2 miejsce - D’accord Luszowice turniej barażowy o III ligę
3 miejsce - (B)oca Czemarol Team turniej barażowy o III ligę
     
IV liga B    
1 miejsce - Bielawska Team II awans do III ligi
2 miejsce - Eurocash turniej barażowy o III ligę
3 miejsce - Sparta Team turniej barażowy o III ligę
     


Terminarz rozgrywek futsalu Tarnów