facebook

pozostałe rozgrywki

Terminarz spotkań barażowych
o I i II ligę - 18 kwiecień - Hala Jaskółka (poniedziałek)
Gospodarze   Goście Wynik
PRO-FIS Crvena Zvezda 2-0
( Jarosław Urasiński, Jarosław Urasiński, Roman Mikołajczak, Kamil Wilk)
PRO-FIS Crvena Zvezda 1-4
( Kamil Wilk - Łukasz Chrobak, Łukasz Chrobak, Łukasz Chrobak, Łukasz Chrobak, Jarosław Urasiński, Łukasz Chrobak)
PRO-FIS Crvena Zvezda 2-1
( Jarosław Urasiński, Roman Mikołajczak - Łukasz Chrobak, Jarosław Urasiński)
Street Football Panorama GSM 1-0
( Damian Sieniawski, Leszek Bodura)
Street Football Panorama GSM 0-3
( Tomasz Kras, Łukasz Kwiek, Dawid Szczerba)
Street Football Panorama GSM 1-1, k. 2-1
( Leszek Bodura - Sławomir Tułacz, Kamil Kocoł
k. Damian Sieniawski, Piotr Boruch, Jakub Sikorski - Sławomir Tułacz, Krystian Truchan, Marcin Cecot)
Gaztar Leader Grabówka 0-2
( Daniel Zaucha, Piotr Jodłowski)
Gaztar Leader Grabówka 0-2
( Piotr Jodłowski, Konrad Stańczyk, Krzysztof Stachowiak)
Leskiw Stalbomat 0-1
( Damian Woźniak)
Leskiw Stalbomat 1-0
( Mateusz Baut, Piotr Grzyb)
Leskiw Stalbomat 2-1
( Piotr Grzyb, Sławomir Krakowski - Damian Woźniak, Przemysław Drwal)

PRO-FIS -  w sezonie 2011/2012 gra w I lidze
Crvena Zvezda -  w sezonie 2011/2012 gra w II lidze
Street Football -  w sezonie 2011/2012 gra w I lidze
Panorama GSM -  w sezonie 2011/2012 gra w II lidze
Gaztar -  w sezonie 2011/2012 gra w III lidze
Leader Grabówka -  w sezonie 2011/2012 gra w II lidze
Leskiw -  w sezonie 2011/2012 gra w II lidze
Stalbomat -  w sezonie 2011/2012 gra w III lidze

Regulamin spotkań barażowych o I i II ligę
1. Baraż rozgrywany jest do dwóch zwycięstw jednej drużyny. W przypadku remisu po dwóch spotkaniach rozgrywany jest dodatkowo trzeci mecz.
2. Jedno spotkanie trwa 15 minut (sędziowie decydują o momentach, w których czas jest zatrzymywany). Jeżeli mecz zakończy się remisem, wówczas do rozstrzygnięcia rozegrane będą trzy serie rzutów karnych z 6 m. Gdy one nie wyłonią zwycięzcy to rzuty karne będą egzekwowane do skutku, aż jedna z drużyn uzyska przewagę.
3. W ciągu spotkania są faule akumulowane, a po 5 przewinieniu (i każdym następnym) następuje "przedłużony rzut karny".
4. Dwie żółte kartki eliminują zawodnika z następnego spotkania.
5. Czerwona kartka eliminuje zawodnika do końca zawodów, a kara będzie rozpatrzona przez Komisję Dyscyplinarną.
6. Kartki żółte z sezonu zasadniczego nie wpływają na udział zawodnika w barażu.
Terminarz spotkań barażowych
o III ligę - 7 maj - Hala gim. 4 (sobota)
Gospodarze   Goście Wynik

półfinały

Leader Grabówka II Sport Activ 3-3, k. 0-2
( Dawid Murczek, Dawid Murczek, Jakub Ogorzelec - Mateusz Nosek, Mateusz Nosek, Artur Wiśnicki Paweł Grębosz - Mariusz Babiarz
k. Michał Ślaski, Dawid Murczek - Daniel Zaucha, Artur Wiśnicki)
Lumaro U-18 Ekotar Mawa RbK 5-2
( Bartłomiej Krużel, Damian Chudyba, Bartłomiej Krużel, Bartłomiej Krużel, Konrad Barwacz - Grzegorz Gała, Krzysztof Wróbel Bartłomiej Krużel)

finały

Cerber Leader Grabówka II 0-0
Cerber Lumaro U-18 Ekotar 1-4
( Dariusz Ziajka - Dawid Sojda, Dawid Kordzikowski, Bartłomiej Krużel, Sławomir Wolak Dariusz Ziajka)
Lumaro U-18 Ekotar Leader Grabówka II 6-1
( Grzegorz Wtek, Damian Chudyba, Konrad Barwacz, Sławomir Wolak, Tomasz Malisiewicz, Dawid Sojda - Michał Niedojadło Tomasz Malisiewicz - Michał Niedojadło, Mariusz Babiarz )

Tabela:
Lumaro U-18 Ekotar
Cerber

Leader Grabówka II





6 pkt 10-2
1 pkt 1-4

1 pkt 1-6

 
       

Cerber -  w sezonie 2011/2012 gra w III lidze
Lumaro U-18 Ekotar -  w sezonie 2011/2012 gra w III lidze
Leader Grabówka II -  w sezonie 2011/2012 gra w IV lidze
Sport Activ -  w sezonie 2011/2012 gra w IV lidze
Mawa RbK -  w sezonie 2011/2012 gra w IV lidze

Regulamin spotkań barażowych o III ligę
1. W półfinale drużyny rozegrają jedno spotkanie 2x15 minut, a zwycięzca tego meczu zagra w finale o awans do III ligi.
2. W finale trzy drużyny rozegrają spotkania "każdy z każdym" 1x15 minut, z czego dwie najlepsze drużyny awansują do III ligi.
3. Przed pierwszym meczem będzie losowanie, w którym wyłonione zostaną pary finałowe.
4. O miejscu w tabeli decydują w kolejności: większa ilość zdobytych punktów, korzystniejszy bilans pomiędzy zainteresowanymi drużynami, korzystniejsza różnica bramek, większa ilość zdobytych bramek, rzuty karne.
5. Dwie żółte kartki eliminują zawodnika z następnego spotkania.
6. Czerwona kartka eliminuje zawodnika do końca zawodów, a kara będzie rozpatrzona przez Komisję Dyscyplinarną.
7. Kartki żółte z sezonu zasadniczego nie wpływają na udział zawodnika w barażu.

 

AWANSE I SPADKI - 2010/2011

I liga    
1 miejsce - Rock N` Roll/Redruk mistrz
2 miejsce - Westovia Okna Pawłowski wicemistrz
3 miejsce - Topicar Auto Części II wicemistrz
9 miejsce - PRO-FIS baraż o utrzymanie
10 miejsce - Street Football baraż o utrzymanie
11 miejsce - Luxtorpeda Soki Pysio spadek do II ligi
12 miejsce - Gawro spadek do II ligi
     
II liga    
1 miejsce - Polbud/Piast NJ awans do I ligi
2 miejsce - Kapro Azoty awans do I ligi
3 miejsce - Panorama GSM baraż o awans
4 miejsce - Crvena Zvezda baraż o awans
9 miejsce - Leskiw baraż o utrzymanie
10 miejsce - Gaztar baraż o utrzymanie
11 miejsce - Koltar spadek do III ligi
     
III liga    
1 miejsce - Tygryski awans do II ligi
2 miejsce - FRB Stasiak awans do II ligi
3 miejsce - Leader Grabówka baraż o awans
4 miejsce - Stalbomat baraż o awans
10 miejsce - Cerber turniej barażowy o III ligę
11 miejsce - Zakład Poprawczy spadek do IV ligi
     
IV liga A    
1 miejsce - Bielawska Team awans do III ligi
2 miejsce - Leader Grabówka II turniej barażowy o III ligę
3 miejsce - Mawa RbK turniej barażowy o III ligę
     
IV liga B    
1 miejsce - Street Football II awans do III ligi
2 miejsce - Lumaro U-18 Ekotar turniej barażowy o III ligę
3 miejsce - Sport Activ turniej barażowy o III ligę
     
V liga    
1 miejsce - Panorama GSM II awans do IV ligi
2 miejsce - (B)oca Team awans do IV ligi


Terminarz rozgrywek futsalu Tarnów