facebook

pozostałe rozgrywki

Terminarz spotkań barażowych
o 1 i 2 ligę - 22 marzec - Hala Jaskółka (poniedziałek)
Street Football w sezonie 2010/2011 gra w 1 lidze
Polbud/Piast NJ w sezonie 2010/2011 gra w 2 lidze
PRO-FIS w sezonie 2010/2011 gra w 1 lidze
Szukam Sponsora w sezonie 2010/2011 gra w 2 lidze
Kontra w sezonie 2010/2011 gra w 3 lidze
Westovia II Okna Pawłowski w sezonie 2010/2011 gra w 2 lidze
Topicar II w sezonie 2010/2011 gra w 3 lidze
Lumaro II Ekotar w sezonie 2010/2011 gra w 2 lidze
Street Football vs. Polbud/Piast NJ 2-0
Street Football vs. Polbud/Piast NJ 1-2
Street Football vs. Polbud/Piast NJ 2-0
PRO-FIS vs. Szukam Sponsora 3-2
PRO-FIS vs. Szukam Sponsora 0-1
PRO-FIS vs. Szukam Sponsora 3-1
Topicar II vs. Lumaro II Ekotar 0-0 k.2-3
Topicar II vs. Lumaro II Ekotar 1-2
Kontra vs. Westovia II Okna Pawłowski 0-3
Kontra vs. Westovia II Okna Pawłowski 0-2
o 3 ligę - 19 kwietnia - Hala Gim. 4 (poniedziałek)
1. Sufigs Mrówka 10 pkt
2. CP II Topolina 10 pkt
3. Leader Grabówka 9 pkt

3. Gawro II 9 pkt
3. FRB Stasiak 9pkt
6. Mirage 7 pkt
7. Koltar 3 pkt
Mirage - Koltar 0:1
Sufigs Mrówka - Gawro II 0:0
Control Process II Topolina - FRB Stasiak 0:2
Mirage - Sufigs Mrówka 1:0
Koltar - Gawro II 1:0
FRB Stasiak - Leader Grabówka 0:0
Gawro II - Mirage 1:0
Sufigs Mrówka - Koltar 3:0
Leader Grabówka - CP II Topolina 3:2
FRB Stasiak - Koltar 1:0
Control Process II Topolina - Mirage 0:0
Leader Grabówka - Sufigs Mrówka 3:2
FRB Stasiak - Mirage 1:1
Gawro II - Leader Grabówka 0:0
CP II Topolina - Sufigs Mrówka 1:0
Mirage - Leader Grabówka 3:0
Gawro II - FRB Stasiak 0:0
CP II Topolina - Koltar 2:1
Sufigs Mrówka - FRB Stasiak 2:0
Gawro II - CP II Topolina 3:0
Koltar - Leader Grabówka 0:0
   
o 4 ligę - 20 kwietnia - Hala Gim. 4 (wtorek)
Grupa "A"
1. UKS Westerplatte II Tek - Pak 5 pkt
2. OM Przystań 4 pkt

2. Polbud II Parkowa 4 pkt
4. Leader Grabówka II 3 pkt

Grupa "B"
1. Green Street Elite 5 pkt
2. A&K 5 pkt

3. Filabora Team 2 pkt.
4. Tarel WRZ 2 pkt.
Leader Grabówka II - OM Przystań 1:0
UKS Westerplatte II Tek-Pak - Polbud II 1:1
Leader Grabówka II - UKS Westerplatte II 1:0
OM Przystań - Polbud II 2:0
Leader Grabówka II - Polbud II 0:2
OM Przystań - UKS Westerplatte II 0:0
Tarel WRZ - Filabora Team 0:0
Green Street Elite - A&K 1:1
Tarel WRZ - Green Street Elite 0:2
Filabora Team - A&K 0:1
Tarel WRZ - A&K 1:1
Filabora Team - Green Street Elite 1:1

Regulamin baraży:
Baraż rozgrywany jest do dwóch zwycięstw jednej drużyny. W przypadku remisu po dwóch spotkaniach rozgrywany jest dodatkowo trzeci mecz. Jedno spotkanie trwa 15 minut (sędziowie decydują o momentach, w których czas jest zatrzymywany). Jeżeli mecz zakończy się remisem, wówczas do rozstrzygnięcia rozegrane będą trzy serie rzutów karnych z 6 m. Gdy one nie wyłonią zwycięzcy to rzuty karne będą egzekwowane do skutku, aż jedna z drużyn uzyska przewagę.

Regulamin turnieju barażowego:
Turniej barażowy nr.1 (7 drużyn) rozgrywany będzie systemem każdy z każdym, gdzie jeden mecz będzie trwał 7 minut. Za zwycięstwo drużyna otrzymuje 3 punkty, za remis 1 punkt, a porażka 0 punktów, w efekcie czego utworzona będzie tabela końcowa, na podstawie której awans uzyskają 3 najlepsze zespoły. W przypadku gdy drużyny zdobędą taką samą ilość punktów, wówczas w tabeli kolejno uwzględnione będą: mecze bezpośrednie, różnica strzelonych bramek, większa ilość strzelonych bramek, a na końcu dodatkowe rzuty karne (3 serie).  

Turniej barażowy nr.2 (8 drużyn) rozgrywany będzie w dwóch podzielonych grupach, a w nich zagra każdy z każdym, a jeden mecz będzie trwał 10 minut. Za zwycięstwo drużyna otrzymuje 3 punkty, za remis 1 punkt, a porażka 0 punktów, w efekcie czego utworzona będzie tabela końcowa, na podstawie której awans uzyskają 2 najlepsze zespoły z każdej grupy. W przypadku gdy drużyny zdobędą taką samą ilość punktów, wówczas w tabeli kolejno uwzględnione będą: mecze bezpośrednie, różnica strzelonych bramek, większa ilość strzelonych bramek, a na końcu dodatkowe rzuty karne (3 serie).  

 

AWANSE I SPADKI - 2009/2010

I liga    
1 miejsce - Westovia Okna Pawłowski mistrz
2 miejsce - Rock N` Roll/Redruk wicemistrz
3 miejsce - Tad-Bud/Seat Team II wicemistrz
9 miejsce - Street Football baraż o utrzymanie
10 miejsce - PRO-FIS baraż o utrzymanie
11 miejsce - Inter-Gaz spadek do II ligi
12 miejsce - Kapro Azoty spadek do II ligi
     
II liga    
1 miejsce - Topicar Auto Części awans do I ligi
2 miejsce - Flok Alex Team awans do I ligi
3 miejsce - Szukam Sponsora baraż o awans
4 miejsce - Polbud/Piast NJ baraż o awans
9 miejsce - Topicar II baraż o utrzymanie
10 miejsce - Kontra baraż o utrzymanie
11 miejsce - UKS Westerplatte JMT spadek do III ligi
12 miejsce - Fizjoterapia Remaks spadek do III ligi
     
III liga    
1 miejsce - Crvena Zvezda awans do II ligi
2 miejsce - Gaztar awans do II ligi
3 miejsce - Westovia II Okna Pawłowski baraż o awans
4 miejsce - Lumaro II Ekotar baraż o awans
8 miejsce - Mirage turniej barażowy o III ligę
9 miejsce - Koltar turniej barażowy o III ligę
10 miejsce - Sufigs Mrówka turniej barażowy o III ligę
11 miejsce - Control Process spadek do IV ligi
12 miejsce - AFT Hesed II spadek do IV ligi
     
IV liga A    
1 miejsce - Cerber awans do III ligi
2 miejsce - Gawro II turniej barażowy o III ligę
3 miejsce - Control Process II Topolina turniej barażowy o III ligę
10 miejsce - Leader Grabówka II turniej barażowy o IV ligę
11 miejsce - Filabora Team turniej barażowy o IV ligę
12 miejsce - UKS Hattrick spadek do V ligi
     
IV liga B    
1 miejsce - Tygryski awans do III ligi
2 miejsce - FRB Stasiak turniej barażowy o III ligę
3 miejsce - Leader Grabówka turniej barażowy o III ligę
10 miejsce - Tarel WRZ turniej barażowy o IV ligę
11 miejsce - OM Przystań turniej barażowy o IV ligę
12 miejsce - Ślusarczyk Team spadek do V ligi
     
V liga A    
1 miejsce - Lumaro U-18 awans do IV ligi
2 miejsce - Sport Activ awans do IV ligi
3 miejsce - UKS Westerplatte II Tek-Pak turniej barażowy o IV ligę
4 miejsce - Green Street Elite turniej barażowy o IV ligę
5 miejsce - A&K turniej barażowy o IV ligę
6 miejsce - Polbud II Parkowa SZATKO turniej barażowy o IV ligę
     
V liga B    
1 miejsce - BROK Team awans do IV ligi
     


Terminarz rozgrywek futsalu Tarnów