facebook

pozostałe rozgrywki

Terminarz spotkań barażowych wynik
meczu
stan
rywalizacji
12 styczeń - poniedziałek
Control Process Topicar Auto Części 1-1, karne 0-2 0-1
Inter-Gaz Eko-Bud 0-2 0-1
Control Process Topicar Auto Części 2-2, karne 2-3 0-2
Inter-Gaz Eko-Bud 1-0 1-1
Inter-Gaz Eko-Bud 4-1 2-1
       
18 styczeń - niedziela - turniej barażowy z udziałem IV i V ligi
14.30 Lumaro II - Megbud 0-0
14.45 Panorama GSM - PUKS Hesed Kana 4-2
15.00 Lumaro II - Mean Machine 3-0
15.15 Megbud - Panorama GSM 1-2
15.30 PUKS Hesed Kana - Mean Machine 1-3
15.45 Lumaro II - Panorama GSM 3-0
16.00 Megbud - PUKS Hesed Kana 5-0
16.15 Panorama GSM - Mean Machine 1-0
16.30 Lumaro II - PUKS Hesed Kana 1-2
16.45 Megbud - Mean Machine 1-6
Tabela:
1. Panorama GSM - awans
2. Lumaro II - awans
3. Mean Machine - utrzymanie w IV lidze
4. Megbud
5. PUKS Hesed Kana - spadek
       
22 styczeń - czwartek - baraże o II i III ligę
19.30 Alex Team - Benart WRZ 3-0
19.45 Control Process II - Kapro Azoty 3-3 k.3-2
20.00 Alex Team - Benart WRZ 2-1
20.15 Control Process II - Kapro Azoty 0-2
20.30 Leliwa Team - Stalbomat 1-0
20.45 Westovia II Okna Pawłowski - Gaztar 1-3
21.00 Leliwa Team - Stalbomat 1-3
21.15 Westovia II Okna Pawłowski - Gaztar 1-1 k.2-3
Control Process II - Kapro Azoty 2-2 k.1-2
Leliwa Team - Stalbomat 2-0

Alex Team - utrzymuje się w II lidze

Kapro Azoty - awans do II ligi

Leliwa Team - utrzymuje się w III lidze

Gaztar - awans do III ligi

       


AWANSE I SPADKI - 2008 r

I liga    
1 miejsce - Tad-Bud Team mistrz 2008
2 miejsce - Rock N` Roll/Redruk wicemistrz
>3 miejsce - EXPERT Roczniak II wicemistrz
9 miejsce - Control Process baraż
10 miejsce - Inter-Gaz baraż
11 miejsce - Eurosan spadek do II ligi
12 miejsce - Luxtorpeda Soki Pysio spadek do II ligi
     
II liga    
1 miejsce - Czakram awans do I ligi
2 miejsce - PRO-FIS awans do I ligi
3 miejsce - Eko-Bud baraż - pozostał
4 miejsce - Topicar Auto Części baraż - pozostał
>9 miejsce - Alex Team baraż - utrzymanie
10 miejsce - Control Process II baraż - spadek
11 miejsce - Victoria Druk-Tech spadek do III ligi
12 miejsce - MWSE spadek do III ligi
     
III liga    
1 miejsce - OM Przystań awans do II ligi
2 miejsce - Street Football awans do II ligi
3 miejsce - Lumaro Ekotar awans do II ligi
4 miejsce - Kapro Azoty baraż - awans
5 miejsce - Benart WRZ baraż - pozostał
9 miejsce - Leliwa Team baraż - pozostał
10 miejsce - Westovia II Okna Pawłowski baraż - spadek
11 miejsce - Mirage spadek do III ligi
12 miejsce - Fizjoterapia Remaks spadek do III ligi
     
IV liga    
1 miejsce - M.K Plast awans do III ligi
2 miejsce - Polbud/Piast NJ awans do III ligi
3 miejsce - Flok awans do III ligi
4 miejsce - Gaztar baraż - awans
5 miejsce - Stalbomat baraż - pozostał
9 miejsce - PUKS Hesed Kana baraż - spadek
10 miejsce - Mean Machine baraż - pozostał
11 miejsce - Hattrick spadek do V ligi
12 miejsce - Greinplast spadek do V ligi
     
V liga A    
1 miejsce - Tygryski awans do IV ligi
2 miejsce - Lumaro II baraż - awans
     
V liga B    
1 miejsce - Crvena Zvezda awans do IV ligi
2 miejsce - Megbud baraż - pozostał
     
V liga - nowe drużyny    
1 miejsce Panorama GSM baraż - awans
     


Terminarz rozgrywek futsalu Tarnów