facebook

pozostałe rozgrywki

Terminarz spotkań barażowych wynik
meczu
stan
rywalizacji

informacja

24 styczeń - czwartek
Wod-Kan Gawro 2-2, k 1-3 0-1  
Rafał Bryl, Piotr Czerwony Daniel Kurzawski, Dawid Kurzawski      
Wod-Kan Gawro 0-4 0-2 Gawro - awans do I ligi
  Bogdan Sroka, Dawid Kurzawski, Roman Mikołajczak, Rafał Urban     Wod-Kan - spadek do II ligi
Duoterm Immergas Luxtorpeda Soki Pysio 2-3 0-1  
Piotr Kwolek, Mirosław Sułek 2x Grzegorz Witek, Tomasz Baca      
Duoterm Immergas Luxtorpeda Soki Pysio 1-1, k.3-1 1-1  
Piotr Pacura Tomasz Baca      
Duoterm Immergas Luxtorpeda Soki Pysio 1-3 1-2 Luxtorpeda Soki Pysio - awans do I ligi
Jakub Sikorski >2x Grzegorz Witek, Adam Markiewicz     Duoterm Immergas - spadek do II ligi
Koltar EDS Druk-Tech 0-0, k.2-3 0-1  
         
Koltar EDS Druk-Tech 1-0 1-1  
Dawid Kurtyka        
Koltar EDS Druk-Tech 1-3 1-2 EDS Druk-Tech - awans do II ligi
Dawid Kurtyka 2x Wojciech Filipek, Dariusz Knapik     Koltar - spadek do III ligi
Wiomar Eko-Bud Okna i Drzwi 3-0 1-0  
Grzegorz Fedorczyk, Tomasz Bulwa, Maciej Ostrowski        
Wiomar Eko-Bud Okna i Drzwi 0-1 1-1  
  Janusz Wrona      
Wiomar Eko-Bud Okna i Drzwi 0-3 1-2 Eko-Bud - awans do II ligi
  2x Rafał Więckowski, Tomasz Lis     Wiomar - spadek do III ligi
31 styczeń - czwartek
Sapiące Byki Mirage 2-1 1-0  
Przemysław Patriak, Paweł Cierpich Łukasz Kubisztal      
Sapiące Byki Mirage 1-3 1-1  
Adrian Kasztelewicz 2x Marcin Kowalski, Łukasz Kubisztal      
Sapiące Byki Mirage 1-3 1-2 Mirage - awans do III ligi
Przemysław Patriak Marcin Kowalski, Łukasz Kubisztal, Dominik Sztorc     Sapiące Byki - spadek do IV ligi
Centrum Kaprolaktamu Zakład Energetyczny 3-2 1-0  
2x Paweł Soja, Kamil Korman >2x Konrad Świerczek      
Centrum Kaprolaktamu Zakład Energetyczny 1-4 1-1  
Kamil Korman 2x Konrad Świerczek, Radosław Piszczek, Marcin Budzik      
Centrum Kaprolaktamu Zakład Energetyczny 4-4, k.2-1 2-1 Centrum Kaprolaktamu - utrzymał się w III lidze
Kamil Korman, Mariusz Tyński, Tomasz Drużkowski, Piotr Kwolek 2x Arkadiusz Wałaszek, Radosław Piszczek, Marcin Budzik     Zakład Energetyczny- nie awansował do III ligi
MST Stalbomat 0-2 0-1  
  2x Rafał Baumgarten      
MST Stalbomat 1-5 0-2 Stalbomat - awans do IV ligi
Dawid Łazarek 2x Adrian Wojtas, 2x Wojciech Roik, Rafał Baumgarten     MST - spadek do V ligi
Skok Kwiatkowskiego Greinplast Bis 0-1 0-1  
  Mirosław Łoś      
Skok Kwiatkowskiego Greinplast Bis 1-5 0-2 Greinplast Bis - awans do IV ligi
Marcin Rąpała 2x Daniel Wicher, Mirosław Łoś, Bartłomiej Potocki, Jarosław Strach     Skok Kwiatkowskiego - spadek do V ligi
         
         


AWANSE I SPADKI - 2007 r

I liga    
1 miejsce - EXPERT Roczniak mistrz 2007
2 miejsce - Westovia Okna Pawłowski wicemistrz
3 miejsce - Tad-Bud Team II wicemistrz
9 miejsce - Wod-Kan spadek do II ligi
10 miejsce - Duoterm Immergas spadek do II ligi
11 miejsce - Profis spadek do II ligi
     
II liga    
1 miejsce - Tubek Granit awans do I ligi
2 miejsce - Eurosan Dąbrowa Tarnowska awans do I ligi
3 miejsce - Luxtorpeda Soki Pysio awans do I ligi
4 miejsce - Gawro awans do I ligi
9 miejsce - Koltar spadek do III ligi
10 miejsce - Wiomar spadek do III ligi
11 miejsce - Skok Stefczyka spadek do III ligi
12 miejsce - Sufigs Mrówka spadek do III ligi
     
III liga    
1 miejsce - Zasław awans do II ligi
2 miejsce - Kontra awans do II ligi
3 miejsce - Alex Team awans do II ligi
4 miejsce - Eko-Bud Okna i Drzwi awans do II ligi
5 miejsce - EDS Druk-Tech awans do II ligi
9 miejsce - Sapiące Byki spadek do IV ligi
10 miejsce - Centrum Kaprolaktamu utrzymanie w III lidze
11 miejsce - PUKS Hesed spadek do IV ligi
     
IV liga    
1 miejsce - Street Football awans do III ligi
2 miejsce - Lumaro Green Pub/Ekotar awans do III ligi
3 miejsce - OM Przystań awans do III ligi
4 miejsce - Zakład Energetyczny brak awansu do III ligi
5 miejsce - Mirage awans do III ligi
9 miejsce - MST - Mościce Soccer Team spadek do V ligi
10 miejsce - Skok Kwiatkowskiego spadek do V ligi
11 miejsce - Polo Janiga spadek do V ligi
     
V liga A    
1 miejsce - Flok awans do IV ligi
2 miejsce - Greinplast Bis awans do IV ligi
     
V liga B    
1 miejsce - Gaztar awans do IV ligi
2 miejsce - Stalbomat awans do IV ligi
     
V liga - nowe drużyny    
1 miejsce gr.A - FC Boty awans do IV ligi
1 miejsce gr.B- Szukam Sponsora awans do IV ligi
2 miejsce - (najlepsza) Piast New Jersey awans do IV ligi
     


Terminarz rozgrywek futsalu Tarnów