facebook

pozostałe rozgrywki

Tarnowska Liga Futsalu - 2016/2017 r.

 

Ekstraklasa

1 miejsce (Mistrz): Lumaro Elbud
2 miejsce (Wicemistrz): Topicar Auto Części
3 miejsce (II wicemistrz): GA PROREM
Najlepszy bramkarz: Tomasz Malisiewicz
Lumaro Elbud
Najlepszy strzelec: 1 Damian Świątek - Topicar Auto Części 35
2 Dawid Sojda - Lumaro Elbud 30
3 Przemysław Bury - Westovia Okna Pawłowski 23
4 Kamil Kużdżał - Kocik Grabówka 23
5 Krzysztof Wrzosek - Grupa Azoty PROREM 23
6 Szymon Adamski - Lumaro Elbud 18
7 Bartłomiej Kieroński - Control Process Luxtorpeda 16
8 Dawid Szczerba - Westovia Okna Pawłowski 16
9 Dawid Curyło - Gryf Borzęcin 15
10 Patryk Szatko - Kocik Grabówka 15

 

I liga

1 miejsce: Biała Gwiazda
2 miejsce: Relax Zaczarnie
3 miejsce: Westovia II Cerber
Najlepszy bramkarz: Krzysztof Kwarciński
Relax Zaczarnie
Najlepszy strzelec: 1 Sebastian Włodek - Westovia II Cerber 28
2 Artur Rogóż - (B)oca Czemarol/Mado 21
3 Krystian Kwarciński - Relax Zaczarnie 17
4 Hubert Król - POROLEX/AGIFA 16
5 Tomasz Wołowicz - POROLEX/AGIFA 15
6 Jerzy Gromadzki - Gawro 14
7 Jakub Kot - Biała Gwiazda 14
8 Artur Koza - Westovia II Cerber 13
9 Łukasz Czerkies - Biała Gwiazda 12
10 Mateusz Wardzała - Relax Zaczarnie 12


 

II liga

1 miejsce: Zakłady Mechaniczne
2 miejsce: Topicar II
3 miejsce: PIOTRANS Team
Najlepszy bramkarz: Hubert Rogóż
Zakłady Mechaniczne
Najlepszy strzelec: 1 Grzegorz Pytel - Zakłady Mechaniczne 23
2 Michał Zborowski - Topicar II Złomowanie Pojazdów 23
3 Karol Dziża - PIOTRANS Team 22
4 Dominik Witek - Alex Team 22
5 Andrzej Krakowski - PIOTRANS Team 14
6 Paweł Węc - LMR II Straż Pożarna Tarnów 14
7 Mateusz Ludwa - Pawęzów Razem 13
8 Marcin Myjkowski - PIOTRANS Team 13
9 Dawid Barłóg - IMAV 11
10 Bartłomiej Giża - IMAV 11
11 Tomasz Łabędź - Kasil - Steel 11


 

III liga

1 miejsce: Dąbrovia REHA-MED
2 miejsce: Kocik Grabówka II
3 miejsce: Polmark Victoria Wola Rzędzińska
Najlepszy bramkarz:: Paweł Zając
Dąbrovia REHA-MED
Najlepszy strzelec: 1 Patryk Mróz - Polmark Victoria Wola Rzędzińska 28
2 Kamil Kużdżał - Kocik Grabówka II 25
3 Jakub Mordyl - Polmark Victoria Wola Rzędzińska 24
4 Dominik Wiśniowski - Dąbrovia REHA-MED 24
5 Sebastian Piekarski - Behaton 18
6 Piotr Golonka - Housebud Rzuchowa 17
7 Adrian Różycki - El Coyote - Zakliczyn 17
8 Paweł Soja - Kocik Grabówka II 16
9 Krystian Kozioł - (B)oca II KS Biała 15
10 Adam Majka - Dąbrovia REHA-MED 15

 

Rozgrywki w poprzednich latach:
Tarnowska Liga Futsalu `16
Tarnowska Liga Futsalu `15
Tarnowska Liga Futsalu `14
Tarnowska Liga Futsalu `13
Tarnowska Liga Futsalu `12
Tarnowska Liga Futsalu `11
Tarnowska Liga Futsalu `10
Tarnowska Liga Futsalu `09
Tarnowska Liga Futsalu `08
Tarnowska Liga Futsalu `07
Tarnowska Liga Futsalu `06
Tarnowska Liga Futsalu `05


Terminarz rozgrywek futsalu Tarnów