facebook

pozostałe rozgrywki

Tarnowska Liga Futsalu - 2015/2016 r.

 

1 liga

1 miejsce (Mistrz): Panorama GSM
2 miejsce (Wicemistrz): Topicar Auto Części
3 miejsce (II wicemistrz): GA PROREM
Najlepszy bramkarz: Marcin Cecot
Panorama GSM
Najlepszy strzelec: 1 Damian Śšwiątek - Topicar Auto Cz궛ci 30
2 Artur Barszcz - Panorama GSM 23
3 Dawid Szczerba - Westovia Okna Pawłowski 21
4 Szymon Adamski - Lumaro Elbud 18
5 Marcin Szczerba - Panorama GSM 17
6 Piotr Boruch - Westa Tar-Sped 14
7 Bartłomiej Kieroński - LechTorpeda 13
8 Leszek Janicki - Vitasport Rock N` Roll 12
9 Daniel Przydział - Topicar Auto Części 12
10 Patryk Szatko - Lumaro Elbud 12
11 Kamil Pawlak - Grupa Azoty PROREM 11
12 Rafał Ciesielski - Gryf Borzęcin 10
13 Artur Koza - Westovia Okna Pawłowski 10

 

2 liga

1 miejsce: Street Football Elzat
2 miejsce: Westovia II Cerber
3 miejsce: Kocik Grabówka
Najlepszy bramkarz: Dawid Skiba
Lumaro II
Najlepszy strzelec: 1 Kamil Kużdżał - Kocik Grabówka 40
2 Damian Orawiec - Street Football Elzat 27
3 Tomasz Mikoś - Topicar II Złomowanie Pojazdów 25
4 Sebastian Włodek - Westovia II Cerber 25
5 Łukasz Piska - Street Football Elzat 24
6 Mateusz Jurczyk - AZS PWSZ 21
7 Bartłomiej Frąc - Biała Gwiazda 20
8 Kamil Nizioł - Lumaro II 20
9 Mateusz Nosek - Kapro Grupa Azoty 18
10 Maciej Wójtowicz - Gawro 18


 

3 liga

1 miejsce: Relax Zaczarnie
2 miejsce: Fizjoterapia Remaks
3 miejsce: Kasil Steel
Najlepszy bramkarz: Krzysztof Kwarciński
Relax Zaczarnie
Najlepszy strzelec: 1 Michał Gąsior - Kasil - Steel 33
2 Mateusz Czop - Marcola 33
3 Andrzej Krakowski - PIOTRANS Team 28
4 Rafał Zegar - Relax Zaczarnie 28
5 Tomasz Nytko - Relax Zaczarnie 27
6 Grzegorz Kluba - Fizjoterapia Remaks 26
7 Artur Rogóż - Marcola 26
8 Marcin Turak - Fizjoterapia Remaks 22
9 Patryk Bezkosty - Relax Zaczarnie 18
10 Paweł Węc - LMR III Straż Pożarna 18


 

4 liga

1 miejsce: Pawęzów Razem
2 miejsce: Wolni Strzelcy
3 miejsce: Pasieka Otfinowska
Najlepszy bramkarz:: Grzegorz Jop
Wolni Strzelcy
Najlepszy strzelec: 1 Patryk Sanek - Meteora 20
2 Bartłomiej Kawula - FC Jaskółki 14
3 Filip Czosnyka - Pasieka Otfinowska 12
4 Mateusz Ludwa - Pawęzów Razem 12
5 Mateusz Wiatr - Wolni Strzelcy 12
6 Damian Grajdura - Pasieka Otfinowska 10
7 Aleksander Jarosz - Stacja Paliw Szarkowicz 9
8 Mateusz Mędala - Pawęzów Razem 9
9 Dariusz Kozyra - Pasieka Otfinowska 8
10 Dawid Ludwa - Pawęzów Razem 8
11 Damian Mądel - Wolni Strzelcy 8

 

Rozgrywki w poprzednich latach:
Tarnowska Liga Futsalu `15
Tarnowska Liga Futsalu `14
Tarnowska Liga Futsalu `13
Tarnowska Liga Futsalu `12
Tarnowska Liga Futsalu `11
Tarnowska Liga Futsalu `10
Tarnowska Liga Futsalu `09
Tarnowska Liga Futsalu `08
Tarnowska Liga Futsalu `07
Tarnowska Liga Futsalu `06
Tarnowska Liga Futsalu `05


Terminarz rozgrywek futsalu Tarnów