facebook

pozostałe rozgrywki

Tarnowska Liga Futsalu - 2014/2015 r.

 

1 liga

1 miejsce (Mistrz): Lumaro Elbud
2 miejsce (Wicemistrz): Topicar Auto Części
3 miejsce (II wicemistrz): Gryf Borzęcin
Spadek:   LechTorpeda
Gawro
Najlepszy bramkarz: Dawid Ciochoń
Lumaro Elbud
Najlepszy strzelec: 1 Damian Świątek - Topicar Auto Części 42
2 Rafał Ciesielski - Gryf Borzęcin 28
3 Damian Wolański - Westovia Okna Pawłowski 27
4 Piotr Boruch - Westa Group 23
5 Tomasz Szalecki - Westa Group 18
6 Artur Barszcz - Panorama GSM 15
7 Damian Chudyba - Westa Group 14
8 Bartłomiej Krużel - Topicar Auto Części 14
9 Dawid Szczerba - Panorama GSM 14
10 Adrian Ślęzak - Lumaro Elbud 13

 

2 liga

1 miejsce (awans): Prestiż Auto Serwis
2 miejsce: Topicar II Złomowanie Pojazdów
3 miejsce (awans): Tygryski
Spadek:   Budeko OSP Żabno
FRB Stasiak
Crvena Zvezda
Najlepszy bramkarz: Dawid Skiba
Lumaro II
Najlepszy strzelec: 1 Michał Zborowski - Topicar II Złomowanie Pojazdów 30
2 Grzegorz Witek - Prestiż Auto Serwis 28
3 Łukasz Piska - Street Football Elzat 27
4 Łukasz Chrobak - Kapro Azoty 24
5 Artur Wiśnicki - Kocik Grabówka 18
6 Kamil Kowal - AZS PWSZ 17
7 Konrad Wróbel - Budeko OSP Żabno 17
8 Łukasz Cecot - Prestiż Auto Serwis 15
9 Grzegorz Jasiak - Wodneharce.eu 14
10 Piotr Kołton - Tygryski 14
11 Kamil Kowalski - Wodneharce.eu 14
12 Tomasz Mikoś - Topicar II Złomowanie Pojazdów 14


 

3 liga

1 miejsce (awans): Biała Gwiazda
2 miejsce (awans): Westovia II Cerber
3 miejsce: Behaton Faster Team
Spadek:   Rozbiórka
Zakłady Mechaniczne
Najlepszy bramkarz: Paweł Kasprzyk
Westovia II Cerber
Najlepszy strzelec: 1 Tomasz Chmura - (B)oca Czemarol/Mado 27
2 Jakub Nytko - Biała Gwiazda 24
3 Łukasz Czerkies - Biała Gwiazda 21
4 Sebastian Włodek - Westovia II Cerber 19
5 Kamil Rozkuszka - (B)oca Czemarol/Mado 17
6 Tomasz Nytko - Relax Zaczarnie 16
7 Paweł Węc - LMR III Straż Pożarna 16
8 Mikołaj Włudyka - LMR III Straż Pożarna 16
9 Piotr Baca - MIMEDIA/AGIFA 15
10 Michał Kwater - IMAV 15


 

4 liga

1 miejsce (awans): Marcola
2 miejsce (awans): AFT II
3 miejsce: Behaton II
Najlepszy bramkarz: Rafał Piszczek
AFT II
Najlepszy strzelec: 1 Artur Rogóż - Marcola 15
2 Mateusz Czop - Marcola 12
3 Andrzej Krakowski - Young Boys 9
4 Kamil Szumlański - Behaton II 8
5 Patryk Niewola - Young Boys 7
6 Jacek Radliński - Tarnowska Szkółka Bokserska 7
7 Wojciech Lizak - Marcola 6
8 Mariusz Starzec - AFT II 6
9 Jacek Budzik - Behaton II 5
10 Michał Nowak - AFT II 5

Terminarz rozgrywek futsalu Tarnów