facebook

pozostałe rozgrywki

Tarnowska Liga Futsalu - 2013/2014 r.

 

1 liga

1 miejsce (Mistrz): Topicar Auto Części
2 miejsce (Wicemistrz): Lumaro Marxus
3 miejsce (II wicemistrz): Rock N` Roll
Spadek:   Kapro Azoty
Tygryski
Najlepszy bramkarz: Krzysztof Tryba
Rock N` Roll
Najlepszy strzelec: 1 Damian Świątek - Topicar Auto Części 30
2 Rafał Ciesielski - Gryf Borzęcin 28
3 Jarosław Nowaczyk - Rock N` Roll 19
4 Artur Biały - Kapro Azoty 18
5 Roger Radliński - Grupa Azoty PROREM 18
6 Wojciech Szkotak - Spaw-Mar 18
7 Rafał Bryl - Rock N` Roll 16
8 Mateusz Nosek - Kocik Grabówka 16
9 Dawid Szczerba - Panorama GSM 16
10 Artur Wstępnik - Grupa Azoty PROREM 16

 

2 liga

1 miejsce (awans): AFT MPEC
2 miejsce: Kocik Grabówka II
3 miejsce: Topicar II
Spadek:   OSP Żabno
ZM Koltar
Najlepszy bramkarz: Przemysław Kozioł
AFT MPEC
Najlepszy strzelec: 1 Łukasz Piska - Street Football Elzat 33
2 Krzysztof Jabłoński - Gawro 32
3 Bartłomiej Kieroński - Luxtorpeda Control Process 32
4 Daniel Brożek - Crvena Zvezda 31
5 Konrad Wróbel - OSP Żabno 29
6 Artur Barszcz - AFT MPEC 27
7 Michał Zborowski - Topicar II Złomowanie Pojazdów 27
8 Marcin Szczerba - AFT MPEC 24
9 Damian Chudyba - INTERPROF 21
10 Dawid Czarnik - INTERPROF 20


 

3 liga

1 miejsce (awans): Panorama GSM II
2 miejsce (awans): Prestiż Auto Serwis
3 miejsce: MIMEDIA/AGIFA
Spadek:   Kastalblech
Lumaro U-19
Najlepszy bramkarz: Marcin Krawczyk
MIMEDIA/AGIFA
Najlepszy strzelec: 1 Marcin Daniel - Sprint Pasieka Otfinowska 29
2 Dawid Szczerba - Panorama GSM II 28
3 Piotr Baca - MIMEDIA/AGIFA 23
4 Marcin Turak - Luxtorpeda II Piekarnia Krystyna 22
5 Kamil Kowalski - Wodneharce.eu 18
6 Grzegorz Witek - Crazy Team 18
7 Waldemar Dzierżanowski - Prestiż Auto Serwis 17
8 Patryk Maciosek - (B)oca Czemarol/Mado 15
9 Arkadiusz Szczerba - Panorama GSM II 15
10 Grzegorz Pytel - MUKS Przystań 13


 

4 liga

1 miejsce (awans): Biała Gwiazda
2 miejsce (awans): Behaton Faster Team
3 miejsce: AFT MPEC II MBM
Najlepszy bramkarz: Przemysław Kozioł
AFT MPEC
Najlepszy strzelec: 1 Piotr Kołtoń - Alumax Śmigno 35
2 Łukasz Czerkies - Biała Gwiazda 27
3 Dominik Witek - AFT MPEC II MBM 22
4 Jakub Płaczek - Relax Zaczarnie 18
5 Krzysztof Rozkuszka - Biała Gwiazda 17
6 Wojciech Kruk - Dalian Talent Żabno 15
7 Tomasz Nytko - Relax Zaczarnie 15
8 Krystian Kurek - Alumax Śmigno 13
9 Dominik Uchwat - Zakład Poprawczy 13
10 Piotr Bednarek - Behaton Faster Team 12
11 Michał Jagiełło - Relax Zaczarnie 12
12 Bartłomiej Starzyk - Alumax Śmigno 12

Terminarz rozgrywek futsalu Tarnów