facebook

pozostałe rozgrywki

Tarnowska Liga Futsalu - 2012/2013 r.

 

1 liga

1 miejsce (Mistrz): Topicar Auto Części
2 miejsce (Wicemistrz): Lumaro Marxus
3 miejsce (II wicemistrz): Panorama GSM
Spadek:   Tygryski
Street Football Tar-Sped
Najlepszy bramkarz: Janusz Iwaniec
Topicar Auto Części
Najlepszy strzelec: 1 Damian Świątek - Topicar Auto Części 33
2 Marcin Furmański - Lumaro Marxus 21
3 Dawid Sojda - Lumaro Marxus 19
4 Krzysztof Gładysz - Topicar Auto Części 18
5 Adrian Ślęzak - Lumaro Marxus 18
6 Dominik Cabała - PRO-FIS 17
7 Dawid Sikorski - Street Football Tar-Sped 17
8 Rafał Bryl - Zabawki Bień 16
9 Dawid Szczerba - Panorama GSM 16
10 Artur Biały - Kapro Azoty 15
11 Marcin Szczerba - Kapro Azoty 15

 

2 liga

1 miejsce (awans): PROReM
2 miejsce (awans): Bielawska Team
3 miejsce: Luxtorpeda Control Process
Spadek:   Kastalblech
Stalbomat
Najlepszy bramkarz: Rafał Kawula
Bielawska Team
Najlepszy strzelec: 1 Jarosław Nowaczyk - Luxtorpeda Control Process 46
2 Grzegorz Jasiak - Bielawska Team 40
3 Dawid Sojda - Lumaro U-19 Ekotar 30
4 Rafał Wąsik - FRB Stasiak 28
5 Marcin Gąsior - Bielawska Team 26
6 Kamil Pawlak - PROReM 26
7 Roger Radliński - PROReM 24
8 Michał Zborowski - Topicar II Złomowanie Pojazdów 21
9 Łukasz Kazik - PROReM 20
10 Szymon Adamski - Lumaro U-19 Ekotar 18
11 Daniel Brożek - Crvena Zvezda 18
12 Marcin Jarosz - Gawro 18
13 Bartłomiej Kieroński - Luxtorpeda Control Process 18
14 Daniel Przydział - Bielawska Team 18


 

3 liga

1 miejsce (awans): AFT MPEC
2 miejsce (awans): Street Football II Elzat
3 miejsce: Kocik Grabówka II
Spadek:   Bielawska II
Najlepszy bramkarz: Rafał Stylski
AFT MPEC
Najlepszy strzelec: 1 Piotr Baca - Palarnia Kawy Agifa 20
2 Dawid Sikorski - Street Football II Elzat 18
3 Mateusz Malinowski - (B)oca Czemarol Team 18
4 Daniel Mikołajczyk - OSP Żabno 16
5 Damian Orawiec - Street Football II Elzat 14
6 Łukasz Piska - Street Football II Elzat 13
7 Andrzej Bielak - Palarnia Kawy Agifa 13
8 Marek Kowalik - Piekarnia Krystyna 12
9 Krystian Kuta - AFT MPEC 11
10 Bartłomiej Motyka - OSP Żabno 11


 

4 liga

1 miejsce (awans): Panorama GSM II
2 miejsce: Prestiż Auto Serwis
3 miejsce: MUKS Przystań
Najlepszy bramkarz: Marcin Cecot
Panorama GSM II
Najlepszy strzelec: 1 Mateusz Czop - Marcola 46
2 Dawid Szczerba - Panorama GSM II 45
3 Paweł Kordela - Pawęzów Razem 36
4 Szymon Kuczek - MUKS Przystań 30
5 Marcin Daniel - Pasieka Otfinowska 26
6 Adrian Pater - Fun water world 25
7 Grzegorz Gała - Prestiż Auto Serwis 24
8 Grzegorz Pytel - MUKS Przystań 23
9 Arkadiusz Szczerba - Panorama GSM II 20
10 Kamil Kowalski - Fun water world 20
11 Sylwiusz Sojda - Prestiż Auto Serwis 20
12 Piotr Wrona - Pasieka Otfinowska 20

 

5 liga

1 miejsce (awans): Biała Gwiazda
2 miejsce: AFT II MBM
3 miejsce: Westovia II Okna Pawłowski
Najlepszy bramkarz: Marcin Wajda
Biała Gwiazda
Najlepszy strzelec: 1 Dominik Świerczek - Studio Delta 15
2 Filip Wójcik - Westovia II Okna Pawłowski 12
3 Kamil Patyk - Destructive Team 11
4 Damian Zegiel - Destructive Team 10
5 Krzysztof Rozkuszka - Biała Gwiazda 9
6 Przemysław Sikorski - Westovia II Okna Pawłowski 9
7 Michał Skrzypek - Destructive Team 8
8 Piotr Bednarek - Behaton FC 7
9 Łukasz Czerkies - Biała Gwiazda 7
10 Damian Papuga - Destructive Team 7
11 Jakub Zelek - Destructive Team 7

Terminarz rozgrywek futsalu Tarnów