facebook

pozostałe rozgrywki

Tarnowska Liga Futsalu - 2011 / 2012 r.

 

1 liga

1 miejsce (Mistrz): Rock N` Roll/Redruk
2 miejsce (Wicemistrz): Lumaro Ekotar Elbud
3 miejsce (II wicemistrz): Tad-Bud
Spadek:   Luxtorpeda Control Process
Polbud Duonet
Gawro
Najlepszy bramkarz: Krzysztof Tryba
Rock N` Roll/Redruk
Najlepszy strzelec: 1 Damian Świątek - Topicar Auto Części 31
2 Dawid Sojda - Lumaro Ekotar Elbud 29
3 Artur Biały - Kapro Azoty 25
4 Piotr Boruch - Street Football Tar-Sped 20
5 Rafał Bryl - Rock N` Roll/Redruk 19
6 Bartłomiej Kieroński - Luxtorpeda Control Process 19
7 Kamil Wilk - PRO-FIS 19
8 Adrian Ślęzak - Lumaro Ekotar Elbud 18
9 Krzysztof Gładysz - Topicar Auto Części 16
10 Jerzy Gromadzki - Gawro 15
11 Leszek Janicki - Rock N` Roll/Redruk 15

 

2 liga

1 miejsce (awans): Panorama GSM
2 miejsce (awans): Tygryski
3 miejsce: Topicar II
4 miejsce (awans): Leader Grabówka
Spadek:   Koltar
Crvena Zvezda
AFT MPEC
Najlepszy bramkarz: Marcin Cecot
Panorama GSM
Najlepszy strzelec: 1 Paweł Szyszlak - FRB Stasiak 25
2 Kamil Kawa - Crvena Zvezda 24
3 Daniel Bielak - Leader Grabówka 20
4 Krzysztof Rzepka - Lumaro II Ekotar 20
5 Michał Zborowski - Topicar II 20
6 Sławomir Krakowski - Kastalblech 18
7 Tomasz Lis - Topicar II 16
8 Mateusz Nosek - Leader Grabówka 16
9 Krzysztof Palej - Koltar 16
10 Piotr Bibro - Control Process Topolina 14
11 Artur Domagała - Tygryski 14
12 Łukasz Domagała - Tygryski 14
13 Robert Gajda - Stalbomat 14
14 Dawid Szczerba - Panorama GSM 14


 

3 liga

1 miejsce (awans): Bielawska Team
2 miejsce (awans): Lumaro U-18 Ekotar
3 miejsce (awans): PROReM
Spadek:   Hotel Dunajec
BROK Team
Najlepszy bramkarz: Jakub Wiatr
Lumaro U-18 Ekotar
Najlepszy strzelec: 1 Marcin Gąsior - Bielawska Team 41
2 Dawid Sojda - Lumaro U-18 Ekotar 32
3 Grzegorz Jasiak - Bielawska Team 31
4 Roger Radliński - PROReM 31
5 Piotr Baca - Palarnia Kawy Agifa 30
6 Bartłomiej Krużel - Lumaro U-18 Ekotar 28
7 Andrzej Bielak - Palarnia Kawy Agifa 23
8 Daniel Przydział - Bielawska Team 19
9 Adrian Pater - Sport Activ 19
10 Rafał Migdał - Nowy Team 18


 

4 liga grupa A

1 miejsce (awans): OSP Żabno
2 miejsce: D`accord Luszowice
3 miejsce: (B)oca Czemarol Team
Najlepszy bramkarz: Tomasz Kurpisz
OSP Żabno
Najlepszy strzelec: 1 Piotr Laskowski - D’accord Luszowice 36
2 Mateusz Malinowski - (B)oca Czemarol Team 30
3 Jakub Czosnyka - Tarnawa Team 20
4 Konrad Wróbel - OSP Żabno 19
5 Dariusz Brożek - Restauracja Missterium Wojnicz 18
6 Łukasz Kubisztal - Crazy Team 18
7 Mateusz Lasota - ZRUG Pogórska Wola 17
8 Damian Nawój - D’accord Luszowice 17
9 Jakub Wróbel - OSP Żabno 17
10 Krzysztof Foszcz - Nieruchomości Piotr Bajka 16
11 Mateusz Gliński - IMAV / Filabora 16
12 Michał Sieńczak - (B)oca Czemarol Team 16

 

4 liga grupa B

1 miejsce (awans): Bielawska Team II
2 miejsce: Eurocash
3 miejsce: Sparta Team
Najlepszy bramkarz: Maciej Kawula
Bielawska Team II
Najlepszy strzelec: 1 Mateusz Kapustka - Eurocash 46
2 Rafał Zegar - Eurocash 32
3 Janusz Matusik - Maxibar 26
4 Adrian Niemiec - Westovia U-18 23
5 Mateusz Góral - Sparta Team 21
6 Kamil Kowalski - Maxibar 20
7 Piotr Gajdur - Bielawska Team II 19
8 Piotr Szosta - Westovia U-18 18
9 Daniel Przydział - Bielawska Team II 17
10 Tomasz Lasota - Maxibar 14
11 Tomasz Nytko - Eurocash 14

Terminarz rozgrywek futsalu Tarnów