facebook

pozostałe rozgrywki

Tarnowska Liga Futsalu - 2010 / 2011 r.

 

1 liga

1 miejsce (Mistrz): Rock N` Roll/Redruk
2 miejsce (Wicemistrz): Westovia Okna Pawłowski
3 miejsce (II wicemistrz): Topicar Auto Części
Spadek:   Luxtorpeda Soki Pysio
Gawro
Najlepszy bramkarz: Paweł Kasprzyk
Westovia Okna Pawłowski
Najlepszy strzelec: 1 Damian Świątek  -Flok Alex Team 28
2 Rafał Bryl - Rock N` Roll/Redruk 22
3 Tomasz Mikoś - Topicar Auto Części 21
4 Krzysztof Palej - Car Service 18
5 Dariusz Rolewicz - Rock N` Roll/Redruk 17
6 Jerzy Gromadzki - Gawro 15
7 Tomasz Prokop - Topicar Auto Części 14
8 Piotr Boruch - Street Football 13
9 Jarosław Hajduk - Topicar Auto Części 13
10 Grzegorz Witek - Lumaro Ekotar/Elbud 13
11 Dominik Cabała - AZS PWSZ 13
12 Leszek Janicki - Rock N` Roll/Redruk 13
13 Tomasz Mrożek - Flok Alex Team 13
14 Łukasz Popiela - Rock N` Roll/Redruk 13
15 Jarosław Urasiński - PRO-FIS 13

 

2 liga

1 miejsce (awans): Polbud/Piast NJ
2 miejsce (awans): Kapro Azoty
3 miejsce: Panorama GSM
Spadek:   Gaztar
Koltar
Najlepszy bramkarz: Marcin Cecot
Panorama GSM
Najlepszy strzelec: 1 Artur Biały - Kapro Azoty 39
2 Łukasz Chrobak - Crvena Zvezda 23
3 Dawid Szczerba - Panorama GSM 21
4 Andrzej Kołbasiuk - Wro-Max 20
5 Dawid Kurtyka - Kapro Azoty 19
6 Jakub Gałuszka - Leskiw 17
7 Mateusz Groński - Gaztar 16
8 Tomasz Lis - Wro-Max 16
9 Tomasz Mikoś - Topicar II 15
10 Grzegorz Witek - Lumaro II Novbud 15
11 Michał Zborowski - Topicar II 15


 

3 liga

1 miejsce (awans): Tygryski
2 miejsce (awans): FRB Stasiak
3 miejsce (awans): Leader Grabówka
Spadek:   Zakład Poprawczy
Najlepszy bramkarz: Paweł Wiśnicki
Tygryski
Najlepszy strzelec: 1 Piotr Kołton - Tygryski 23
2 Piotr Jodłowski - Leader Grabówka 22
3 Maciej Filipek - Control Process Topolina 20
4 Mateusz Nosek - Leader Grabówka 17
5 Mateusz Brzuchacz - Stalbomat 17
6 Grzegorz Hebda - Piekarnia Krystyna 16
7 Mariusz Płaczek - Sufigs Mrówka 16
8 Dariusz Stefański - Control Process Topolina 16
9 Paweł Szyszlak - Tygryski 16
10 Hubert Wójcik - FRB Stasiak 15


 

4 liga grupa A

1 miejsce (awans): Bielawska Team
2 miejsce: Leader Grabówka II
3 miejsce: Mawa RbK
Najlepszy bramkarz: Rafał Kawula
Bielawska Team
Najlepszy strzelec: 1 Grzegorz Bałut - Gut Dachy 33
2 Marcin Daniel - SRWP Pasieka Otfinowska 30
3 Piotr Baca - Agifa.pl 24
4 Bartłomiej Janas - Green Street Elite 23
5 Andrzej Adamski - Filabora Team 22
Kamil Batko - Agifa.pl 22
7 Mateusz Gliński - Filabora Team 21
Maciej Aleksander - Bielawska Team 21
9 Artur Wiśnicki - Leader Grabówka II 20
10 Mateusz Wilk - Mawa RbK 19
Paweł Zegar - Filabora Team 19

 

4 liga grupa B

1 miejsce (awans): Street Fottball II
2 miejsce (awans): Lumaro U-18 Ekotar
3 miejsce: Sport Activ
Najlepszy bramkarz: Michał Pajor
Sport Activ
Najlepszy strzelec: 1 Rafał Migdał - Nowy Team 45
2 Piotr Boruch - Street Football II 36
3 Mateusz Malinowski - Mado Team 34
4 Janusz Matusik - Maxibar 33
5 Łukasz Piska - Street Football II 30
6 Bartłomiej Krużel - Lumaro U-18 Ekotar 29
7 Dawid Sojda - Lumaro U-18 Ekotar 28
8 Szymon Adamski - Lumaro U-18 Ekotar 26
9 Damian Orawiec - Street Football II 26
10 Konrad Barwacz - Lumaro U-18 Ekotar 24
11 Dawid Murczek - Sport Activ 24

 

5 liga

1 miejsce (awans): Panorama GSM II
2 miejsce (awans): (B)oca Team
3 miejsce: OSP Żabno
Najlepszy bramkarz: Marcin Cecot
Panorama GSM II
Najlepszy strzelec: 1 Dawid Szczerba - Panorama GSM II 19
2 Katarzyna Orkisz - Westovia (K) 14
3 Sławomir Tułacz - Panorama GSM II 11
4 Natalia Polan - Westovia (K) 9
5 Szymon Wideł - (B)oca Team 8
6 Jakub Wróbel - OSP Żabno 7
7 Karol Bałut - OSP Żabno 6
8 Mateusz Siwek - (B)oca Team 6
9 Piotr Jucha - FC po Nalewce Skrzyszów 4
10 Ewelina Wielgus - Westovia (K) 3

Terminarz rozgrywek futsalu Tarnów