facebook

pozostałe rozgrywki

Tarnowska Liga Futsalu - 2009 / 2010 r.

 

1 liga

1 miejsce (Mistrz): Westovia Okna Pawłowski
2 miejsce (Wicemistrz): Rock N` Roll/Redruk
3 miejsce (II wicemistrz): Tad-Bud/Seat Team
Spadek:   Inter-Gaz
Kapro Azoty
Najlepszy bramkarz: Paweł Kasprzyk
Westovia Okna Pawłowski
Najlepszy strzelec: 1 Krzysztof Palej - Car Service 29
2 Leszek Janicki - Rock N` Roll/Redruk 25
3 Bartłomiej Kieroński - Luxtorpeda Soki Pysio 25
4 Adrian Kroker - Street Football 25
5 Piotr Boruch - Lumaro Ekotar/Elbud 24
6 Mateusz Korman - Kapro Azoty 21
7 Dariusz Rolewicz - Rock N` Roll/Redruk 19
8 Jerzy Gromadzki - Gawro 17
9 Grzegorz Urasiński - Gawro 17
10 Grzegorz Witek - Luxtorpeda Soki Pysio 17

 

2 liga

1 miejsce (awans): Topicar Auto Części
2 miejsce (awans): Flok Alex Team
3 miejsce: Szukam Sponsora Dębno
Spadek:   UKS Westerplatte JMT
Fizjoterapia Remaks
Topicar II
Kontra Zbylitowska Góra
Najlepszy bramkarz: Janusz Iwaniec
Topicar Auto Części
Najlepszy strzelec: 1 Damian Świątek - Flok Alex Team 46
2 Dawid Szczerba - Panorama GSM 32
3 Mateusz Foszcz - Polbud/Piast NJ 19
4 Bartłomiej Motyka - Armet 19
5 Andrzej Kołbasiuk - Topicar II 17
6 Krzysztof Biedroński - Armet 16
7 Artur Barszcz - AFT Hesed 15
8 Paweł Bernady - Szukam Sponsora 15
9 Arkadiusz Ostrowski - Szukam Sponsora 15
10 Jakub Gałuszka - Kontra 14
11 Michał Gąsior - AFT Hesed 14
12 Jordan Ocłoń - Topicar Auto Części 14
13 Rafał Sieńczak - AFT Hesed 14


 

3 liga

1 miejsce (awans): Crvena Zvezda
2 miejsce (awans): Gaztar
3 miejsce (awans): Westovia II Okna Pawłowski
4 miejsce (awans): Lumaro II
Spadek:   Control Process
AFT Hesed II
Mirage
Koltar
Najlepszy bramkarz: Dawid Skiba
Lumaro II
Najlepszy strzelec: 1 Dawid Czarnik - Gaztar 32
2 Andrzej Fudalej - Crvena Zvezda 26
3 Piotr Bibro - Control Process 24
4 Kamil Nytko - Westovia II Okna Pawłowski 23
5 Robert Gajda - Flok II Insbud 19
6 Robert Kozioł - Flok II Insbud 19
7 Marcin Armatys - Koltar 18
8 Tadeusz Jakubczak - MWSE 18
9 Marcin Kowalski - Mirage 18
10 Tomasz Szalecki - Gaztar 18


 

4 liga grupa A

1 miejsce (awans): Cerber
2 miejsce: Gawro II
3 miejsce (awans): CP II Topolina
Spadek:   UKS Hattrick
Leader Grabówka II
Filabora Team
Najlepszy bramkarz: Krystian Wijas
Cerber
Najlepszy strzelec: 1 Marcin Daniel - SRWP Pasieka Otfinowska 52
2 Dariusz Stefański - Control Process II Topolina 40
3 Michał Jachim - Megbud 28
4 Artur Łabędź - Megbud 28
5 Łukasz Kubisztal - Gawro II 25
6 Marcin Furmański - Kuny szarpiące FC 20
7 Piotr Drozdowicz - Cerber 19
8 Piotr Bibro - Control Process II Topolina 18
9 Paweł Jodłowski - Gawro II 18
10 Marcin Jękosz - Control Process II Topolina 17
11 Michał Kwieciński - Filabora Team 17

 

4 liga grupa B

1 miejsce (awans): Tygryski
2 miejsce: FRB Stasiak
3 miejsce (awans): Leader Grabówka
Spadek:   Ślusarczyk Team
Tarel WRZ
Najlepszy bramkarz: Paweł Wiśnicki
Tygryski
Najlepszy strzelec: 1 Łukasz Banaśkiewicz - Mean Machine 36
2 Dawid Szczerba - Panorama GSM II 35
3 Sławomir Sępek - Tarel WRZ 31
4 Dawid Żaba - Tygryski 26
5 Damian Orawiec - Street Football II 25
6 Hubert Wójcik - FRB Stasiak 25
7 Grzegorz Jankowski - Zakład Poprawczy 24
8 Łukasz Domagała - Tygryski 22
9 Rafał Wąsik - FRB Stasiak 21
10 Dawid Wątroba - Leader Grabówka 19

 

5 liga grupa A

1 miejsce (awans): Lumaro U-18
2 miejsce (awans): Sport Activ
3 miejsce (awans): UKS Westerplatte II Tek-Pak
4 miejsce (awans): Green Street Elite
5 miejsce (awans): A&K
Najlepszy bramkarz: Wojciech Lesiecki
Sport Activ
Najlepszy strzelec: 1 Damian Helizanowicz - UKS Westerplatte II Tek-Pak 41
2 Dawid Sojda - Lumaro U-18 37
3 Szymon Adamski - Lumaro U-18 26
4 Kamil Nizioł - Lumaro U-18 25
5 Rafał Migdał - Nowy Team 21
6 Piotr Wencel - Nowy Team 21
7 Dawid Murczek - Sport Activ 19
8 Bartłomiej Wojcieszek - Sport Activ 18
9 Grzegorz Szęszoł - MAWA RbK 17
10 Bartłomiej Janas - Green Street Elite 15
11 Kamil Kubis - Sport Activ 15
12 Janusz Matusik - Maxibar 15
13 Sławomir Wolak - Lumaro U-18 15
14 Jarosław Wzorek - A&K 15

 

5 liga grupa B

1 miejsce (awans): BROK Team
Najlepszy bramkarz: Sebastian Górka
Wod-Kan
Najlepszy strzelec: 1 Maciej Ostrowski - Dachrem 20
2 Dawid Zachara - BROK Team 19
3 Mateusz Malinowski - Mado Team 17
4 Daniel Zaucha - Wod-Kan 12
5 Michał Barnaś - Wod-Kan 11
6 Paweł Huczko - Dachrem 10
7 Artur Rybak - Wod-Kan 9
8 Marcin Wojcieszek - BROK Team 8
9 Krzysztof Barszcz - BROK Team 7
10 Kamil Kowalski - BROK Team 7
11 Marek Marszałek - Westovia U-18 7
12 Dawid Surman - Westovia U-18 7

Terminarz rozgrywek futsalu Tarnów