facebook

pozostałe rozgrywki

Tarnowska Liga Futsalu - 2009

 

1 liga

Mistrz: Tad-Bud/Seat Team
Wicemistrz: Westovia Okna Pawłowski
II wicemistrz: Car Service

Spadek:
PRO-FIS
Armet

Najlepszy bramkarz:
Paweł Kasprzyk - Westovia Okna Pawłowski

Najlepszy strzelec:
1 Paweł Konieczny (20) - Tad-Bud/Seat Team
2 Paweł Koziołek Czakram 17
3 Krzysztof Palej Car Service 15
4 Ireneusz Gryboś Westovia Okna Pawłowski 14
5 Grzegorz Urasiński Gawro 12
6 Sławomir Stec Inter-Gaz 11
7 Krzysztof Gładysz Car Service 9
8 Grzegorz Jasiak Car Service 9
9 Marek Klamrzyński Westovia Okna Pawłowski 9
10 Sebastian Koziołek Czakram 9

 

2 liga

Awans:
Street Football - 1 miejsce i awans
Lumaro Ekotar - 2 miejsce i awans
Flok Alex Team - 3 miejsce

Spadek:
Duoterm
Koltar
Dik-Pap

Najlepszy bramkarz:
Marcin Krawczyk - Street Football

Najlepszy strzelec:
1 Piotr Boruch (20) - Lumaro Ekotar
2 Adrian Kroker Street Football 13
3 Jakub Gałuszka Kontra Leskiw 10
4 Kamil Nytko OM Przystań 10
5 Paweł Szyszlak OM Przystań 10
6 Tomasz Lis Eko-Bud Okna i Drzwi 9
7 Michał Olszówka Lumaro Ekotar 9
8 Wojciech Roik Żel-Met 9
9 Mateusz Foszcz OM Przystań 8
10 Mateusz Korman Kapro Azoty 8
11 Paweł Mrozowski Street Football 8
12 Dawid Sojda Lumaro Ekotar 8
13 Rafał Więckowski Eko-Bud Okna i Drzwi 8

 

3 liga

Awans:
MK Plast - 1 miejsce i awans
Topicar II - 2 miejsce i awans
Polbud/Piast NJ - 3 miejsce i awans

Spadek:
Sufigs Mrówka
Benart WRZ
Victoria Druk-Tech

Najlepszy bramkarz:
Łukasz Łyczko - Polbud/Piast NJ

Najlepszy strzelec:
1 Andrzej Kołbasiuk (25) - Topicar II
2 Artur Barszcz JMT Westerplatte 22
3 Przemysław Łazarz M.K Plast 21
4 Wojciech Olszówka MWSE 15
5 Jakub Fudyma Polbud/Piast NJ 14
6 Damian Helizanowicz JMT Westerplatte 11
7 Wojciech Ochałek Polbud/Piast NJ 11
8 Jacek Kuta Polbud/Piast NJ 10
9 Mateusz Skowron Gaztar 9
10 Piotr Stawarz MWSE 9

 

4 liga

Awans:
Lumaro II Ekotar - 1 miejsce i awans
Westovia II Okna Pawłowski - 2 miejsce i awans
Mirage - 3 miejsce
Crvena Zvezda - 4 miejsce i awans

Spadek:
Megbud
Fizjoterapia Remaks

Najlepszy bramkarz:
Kamil Stawarski - Crvena Zvezda

Najlepszy strzelec:
1 Piotr Boruch (22) - Lumaro II Ekotar
2 Kamil Gucwa FC Boty 20
3 Dawid Sojda Lumaro II Ekotar 15
4 Paweł Czupryna Panorama GSM 14
5 Grzegorz Hebda Fizjoterapia Remaks 12
6 Łukasz Banaśkiewicz Mean Machine 11
7 Łukasz Domagała Tygryski 11
8 Daniel Sikorski Zicom Next 11
9 Patryk Witkowski Westovia II Okna Pawłowski 11
10 Jarosław Stachoń Mirage 10

 

5 liga - grupa "A"

Awans:
Gawro II - 1 miejsce i awans
Diabły Tasmańskie - 2 miejsce i awans
FRB Stasiak - 3 miejsce i awans
Filabora Team - 4 miejsce i awans
Zakład Poprawczy - 5 miejsce i awans


Najlepszy bramkarz:
Kamil Wałaszek - FRB Stasiak

Najlepszy strzelec:
1 Dawid Sroka (15) - Diabły Tasmańskie
2 Krzysztof Jabłoński Gawro II 14
3 Andrzej Wałaszek Parkowa 14
4 Paweł Jodłowski Gawro II 13
5 Sebastian Baran Tar-Krusz Zabawa 12
6 Sławomir Sępek White Star WRZ 12
7 Rafał Wąsik FRB Stasiak 12
8 Hubert Wójcik Bielawska Team 12
9 Dawid Czuba Diabły Tasmańskie 11
10 Zygmunt Kowal Zakład Poprawczy 11

 

5 liga - grupa "B"

Awans:
Cerber - 1 miejsce i awans
OM Przystań II - 2 miejsce i awans
PUKS Hesed Kana - 3 miejsce i awans
Control Process II Topolina - 4 miejsce i awans
Street Football II - 5 miejsce i awans


Najlepszy bramkarz:
Rafał Piszczek - PUKS Hesed Kana

Najlepszy strzelec:
1 Dawid Wątroba (26) - Ślusarczyk Team
2 Tomasz Cygan Cerber 21
3 Łukasz Tadel Control Process II Topolina 19
4 Dawid Szczerba Bau-Tech/Duonet 18
5 Łukasz Piska Street Football II 14
6 Mateusz Foszcz OM Przystań II 12
7 Patryk Trzaskowski Cerber 12
8 Bartłomiej Wojcieszek PUKS Hesed-Kana 12
9 Paweł Mrozowski Street Football II 10
10 Michał Gąsior PUKS Hesed-Kana 10
11 Piotr Nosek Biedronka 10


Terminarz rozgrywek futsalu Tarnów